Andrius Pojavis – pankroko užaugintas patriotas (video)

Andrius Pojavis.JPG Nubraukiam dulkes nuo kerpėt pradėjusios „Šviežienos“ skilties. Neapleidome, visa tai tik dėl to, kad kurį laiką po ranka nepasitaikė joks naujas vardas, vertas nors truputėlio jūsų dėmesio. Tad ponios ir ponai, šiandien pristatome Andrių Pojavį.

Vaikinukas gimė ir užaugo Jurbarke. Dar ten pradėjo groti pankroką su klasės chebryte, o studijuodamas Vilniuje įšoko į sostinės roko sceną. Atlikėjas per daug neatvyrauja, bet išsiduoda su viena iš grupių kadaise laimėjęs „EuroRock“ konkursą. Visgi neilgai trukęs atlikėjas pradėjo groti vienas. „Keletą metų ieškojau galimybės įrašyti dainas, kurios susikaupė per kūrybinį kelią. Šių metų pradžioj pradėjau įrašinėti albumą kaip solo atlikėjas „Massive Arts“ studijoje Milane. Albumo darbai eina į pabaigą, tad noriu pasidalinti ir daina iš jo.“

Supratome, kad Andrius šiuo metu ne Lietuvoje. Tikriausiai būtent tai turėtų paaiškinti patriotiškomis spalvomis nudažytą dainos turinį.

Andrius Pojavis – Lietuva

nuotrauka – iš atlikėjo asmeninio archyvo2 Komentarai šiam straipsniui

  1. Ina Semeškaitė Jucaitienė sako:

    gera klausytis….labai gera…..kaip gerai, kad esi. Pagaliau turiu naują mėgstamiausią…

  2. Edita Rimkiene sako:

    Ir man labai patiko:)

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

„Fitz.“: akustišką formą įgaunantys alternetyvaus folk‘o garsai (video)

Naujieji „Mumford and Sons“, būtent šia fraze pamėgo švaistytis kiekvienas „muzikos kritikas“, turintis apgailėtiną išklausytos muzikos ir pažintų grupių bagažą. Lygintinas objektas yra stiprus a [...] Plačiau»

Kris Mars – jaunas, dosnus ir perspektyvus (video)

Yra toks Kris Mars – kuklus 1992-ų gimimo bernelis iš už Atlanto, pradėjęs savo menišką Odisėją kaip poetas, o šiandien – muzikos pasaulio atstovas. Tolimesnius biografinius faktus aptarti galėsi [...] Plačiau»

„Them Swoops“ iš šiaurės Kanberos (audio)

Visada šioje skiltyje rašome apie mūsų, lietuviškas grupes. Tačiau nežinia kieno pasiūlyti - mums parašė australai „Them Swoops“. Australai nebūtų savimi. Plačiau»

„Revelation“: norim groti, po galais! (video)

Naujas apsireiškimas kukliame lietuviškos muzikos pasaulyje - lengvai rokuojanti „Revelation“ chebra, jau puikiai pažįstama Panevėžyje. Alternatyvios muzikos koncertuose šaknis įleidusi. Plačiau»

Lietuviškoji trip hop alternatyva: UMIKO – „WAVE“ (audio)

Nežinau, kiek teisės turiu „Šviežienos“ skilčiai priskirti nekuklia scenine patirtimi pasigirti jau galinčią Eleną (a.k.a. UMIKO), tačiau vos išgirdus jos solinį elektroninių garsų pilną rinkinį [...] Plačiau»

Congorock (audio)

Visiškai tikėtina kad apie jį girdėjote, arba net dalyvavote jo vakarėliuose. Mes tikime kad jam priklauso vieta šioje skiltyje taip pat ilgai kaip ir prieš tai buvusiem geriem atlikėjams nes gal [...] Plačiau»

Sunkiasvoris reivas iš Kopenhagos – Mc Black Daniels (audio)

Jau gan ilgokai pas mus užsisvečiavo kauniečiai „Attitude“, tačiau per daug neliūdėkit atsisveikindami su jais. Šiandien shilta.lt objektyvai krypsta į Kopenhagietį, drum‘n‘bass‘erį - Mc Black Da [...] Plačiau»

„Attitude“ – kostiumuoti kauniečiai, grojantys hard rock‘ą (video)

Jie gyvena Kaune, scenoje pasirodo tik su kostiumais ir groja hard rock‘ą. Spėkite kas? Tikriausiai sudėtinga, nes jų kol kas nepamatysi ant kultūrinių žurnalų viršelių, o cd nenusipirksi muzikos [...] Plačiau»

Mörötki: „Kuriu viską nuo beats iki 4×4 bumčiko“ (audio)

Šiam kartui į dienos šviesą išlįsti ir ant shilta pjedės stalo užlipti kviečiame – emigrantą Mörötki. Kažkada senai senai vaikinas pagrodavo įvairiuose muzikiniuose projektuose ir. Plačiau»