Kategorijoje | Pop Dieta, Visi

Žymos : , ,

Aštunta diena: 15 minučių tekstas, P.Stalionio žavesys ir skaudanti galva (video)

Publikuota: 2010 Gruodžio 08

paulius_stalionis.jpg Sveiki,

šįkart pradėsiu klausimu. Ar normalu jei rytą eidamas į darbą galvoje niūniuoju „nepūsk man arabų melagi melagių…“? Gal tai pirmieji atsisveikinimo su sveiku protu požymiai? Tikriausiai tai tik vakarykščio „Kelias į Žvaigždes“ įtaka. Tikiuosi susirūpinti nereikia, net jei šiandien į mano ausis beldžiasi radijo stoties „Lietus“ stiliaus gabaliukai.

Einame į minėtosios radijo stoties internetinį puslapį, o kas gi ten mus pasitinka? Keltas naujienų iš pop muzikos pasaulio. Žvilgt į vieną pusė, žvilgt į kitą ir turime bene vieną protingesnių įrašų – „Onsa kalėdinę dainą sukūrė… per 15 minučių“. Jau įsivaizduoju kaip tai reikėtų ištarti gyvai. „Onsa kalėdinę dainą sukūrė“, tuomet didžiulė įtampa, retorinė tyla ir kiek galima pakilesniu, gal net šaukiančiu tonu išpyškini – „per 15 minučių“! Klausytojai netveria kailyje, ploja ir kur ne kur gali išgirsti nusistebėjimo kupinus pasisakymus – „o tai tau koks didvyris“. Įdomu kaip skamba pats šedevras? Įspūdingai. Jei kas paklaustų, spėčiau, kad prie jo praleista bent 25 minutės. Gabus vaikis. Pastebėjau, kad jo stiprioji pusė – priedainis: „Kvepia Kalėdom / Tiutiuriu tiu tiu“. Juk genialu ar ne?

ONSA – Kvepia Kalėdom

Ne kiekvienas taip atvirai prisipažįsta, kiek laiko skiria savo fanų gerovei, bet, manau, dauguma panašiu tempu ir kepa hitus.

Klausau albumo „Pašokime 7“, išleisto 2005-ais metais ir svarstau: „jei šie rinkiniai kepami kasmet, tai tikro melomano lentynoje jau turėtų gulėti ir 12-tasis“. Nusišypsojau, pagoogle’inau, pasirodo nėra ko čia juoktis. Yra ir 12-tas, ir 13-tas, ir net 14-tas. Mat kaip. Žinant, kad „Pašokime 14“ pasirodė dar 2009-ais, tai jei muzikantai susizgribs, spės sumeistrauti ir penkioliktąjį. Savotiškas jubiliejus.

Klausiau ne vieno, šokti raginančios serijos cd, bet gerų žodžių šioje vietoje nerasiu. Nuoširdžiai sakau, pradedu jausti pirmus tiesioginius dietos žalos poveikius. Po poros valandų klausimo ėmė mausti galvą, kas lyg šiol nepraeina. Ko norėti, kai ausyse dūzgia kučinskai, klarkai, donskovai, mango, donaldos, vudžiai ir panašus šlamštas. Nereikia nei tokios plejados. Vien ko verta Pauliaus Stalionio muzika. Šis vyrukas jau pats iš savęs atrodo nekaip – meksikiečių melodramų stiliaus šukuosena, marškinukus dengiantis klasikinio stiliaus švarkas, gitara ir ilgesingas žvilgsnis. Nenusisekusiose santuokose tūnančių sinjoritų princas ant balto žirgo. Tik kotais atrodo, kad tas karalaitis, kaip ir jo kolega V.Šiškauskas, vis dar gyvena su mama.

Tikėjausi, kad šiandien neteks klausyti „Pusbrolių Aliukų ir Sesutės Silvijos“, bet imk ir išsikalbėk taip žmogus. Rodos lyg specialiai kas juos įgrūdo į vieną iš kompaktų ir privertė perklausyti smagią dainą „Žaliosios Rūtelės“. Suprantu, kad mano kalba ne pati švariausia, bet šiuos tipus būtina paskųsti lietuvių kalbos komisijai už gimtosios kalbos darkymą. Kas per mada kirčiuoti taip kaip šauna į galvą? Jau senokai pastebėjau, kad tokio tipo provincialų grupės, pritrūkus rimavimo įgūdžių, tekstus pasitvarko pagal save. Ir negana to, kad viskas skamba ir taip šlykčiai, priedainį kartoti privaloma n kartų. Kol įsikals į galvą.

Pusbroliai Aliukai ir Sesutė – Žaliosios Rūtelės

Įsivaizduokite, perkate albumą, pavadinimu „Žvaigždžių Balsai“. Ką ten tikėtumėtės rasti? Kaip ten bebūtų, aš tikrai ten nesitikėčiau išvysti Giulijos, Romos Morozovaitės, Laimos Žemaitytės ar Ryčio Cicino. Tarkim esi turistas. Sakai parvešiu giminėm lietuviškų dainų cd. Apsidžiaugi, nes radai visų Lietuvos žvaigždžių rinkinį, o pasirodo nusipirkai kokio tai neaiškaus brudelio.

Ką dar jums papasakoti? Kai pabodo visi turėti cd, vėlei įsijungiau „Lietų“ ir ten išgirdau, ką gero dainuoja naujai atsikūrusi grupė „Picaso“. Taip pat masčiau, kad Violeta Riaubiškytė yra be galo sexy moteris, pavydėtinu balsu. Tačiau nei savo proporcijų, nei balso galimybių moteriškė neįdarbina nei pusei apsukų. Tyliai padejavęs, dar panaršiau keletą saitų ir nustebau atradęs, kad Giuliją kai kurie stato į pop / r&b stilių rėmus. Geriausiai žinomi Lietuvos r&b scenos atstovai, tikriausiai, Ewex ir Vaidas Baumila. Tad stiprybės jums. Į rinka atėjo konkurentė. Ta proga paklausom r&b stiliaus kūrinį iš Giulijos kūrybos aruodų – „O tu dainuok“.

Giulija – O tu dainuok | BTT-Team

„Pop dietos“ kalendorius

1111111111

111111

nuotrauka iš vtv.lt

Šis straipsnis parašytas:

Aivaras Ventis - viso įrašų 384, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

3 Komentarai šiam straipsniui

  1. Tomma sako:

    Kaip juokinga, negaliu ;-D

  2. Afro sako:

    Giulija. Pop r&b. nežinau, kiek turėjo būt išgėrę pūkininkai, kad tokį anekdotą sugalvotų paviešinti :D

  3. Izzo sako:

    įrašas priminė kaip Deep Purple Highway Star sukūrė važiuodami į koncertą ir dar tame pačiame koncerte ją sugrojo

Palik komentarą