Aštunta diena: dietinis racionas su Red1 (video)

Publikuota: 2012 Sausio 17

drumo dieta.jpg Yra toks pasakymas: gera pradžia – pusė darbo. Vadovaudamasi šia senolių išmintimi galiu drąsiai teigti, kad šis pirmadienis, kuomet su savo vis didėjančia drum&bass‘o gabalų kolekcija atšvenčiau savaitę trunkančius santykius, buvo visai pakenčiamas. Pasirodo, visiškai neveltui kankinausi savaitgalį klausydamasi pačių sunkiausių ir tragiškai galvą draskančių drum‘o gabalų – šiandien net mano mama lingavo galvą klausydamasi pirmadieninių rekomendacijų.

Dar vienas drum‘n‘bass DJ (2002 tapęs geriausiu Lietuvoje!), sutikęs ištiesti man pagalbos ranką – Dovilas Kazlauskas Red1. Su Red1 grojamu nuotaikinga dnb muzika buvau susidūrusi gyvai  ir savo pačios ausimis Panevėžyje, todėl  gautos rekomendacijos buvo tokios, kokių ir tikėjausi – absoliučiai įmanomos klausyti net ir man, nejaučiančiai jokių sentimentų tokiai muzikai.

Visi žinom, kad ne mano išgyvenimų čia susirinkom paskaityti, tai iškilmingai pristatau kūrinius, kurie šiandien asmeniniame grotuve sukosi dažniausiai.

Dietos pradžioje „Amenų brolis“ JaZzy supažindino su Metalheadz klasikiniu drum‘u. Setas, nepalikęs didelio įspūdžio, o tik skaudančią galvą. Bet taip jau yra, kad medalis turi dvi puses ir Red1 parodė visai kitą Metalheadz veiklą, kuri maloniai pradžiugino ir akis, ir ausis:

LENZMAN FEAT. RIYA – OPEN PAGE [OFFICIAL VIDEO]

Need For Mirrors Featuring: Drs (Broke N’ English) – D.F.T.F – Metalheadz

Okey, toliau turim Calibre – pirmąjį drum&bass atlikėją airį. Pirmas dalykas, dėl kurio puolu jam po kojomis – suremiksuotas mano didžiai mylimos T.E.E.D. kompanijos gabalas „Garden“.

T.E.E.D (Totally Enormous Extinct Dinosaurs) – Garden (Calibre Remix)

Paklupėjusi atsistoju, pasakydama kuklų „ačiū“ už kiek smarkesnes 5 minutes:

Calibre – Think again [Signature]

Tikriausiai nesunku pastebėti, kad mano neapykanta drum‘n‘bass‘ui yra gerokai sumažėjusi. Galimos kelios priežastys – po galvos ištaršymo savaitgalį dabar džiaugiuosi visais civilizuotesniais garsais arba per praėjusią savaitę buvau taip paveikta nuolatinio bumsėjimo, kad deformuotos ausys nebesugeba atrinkti gera nuo bloga. Bet šiaip aiškėja vienas dalykas – mėgti reikia ne dainas, atlikėjus ar stilius, mėgti reikia gerą muziką.

Tarp kitko, labai daug žmonių mokykloje manęs klausinėja, ar dar neišprotėjau. Atsakymui išsiaiškinti liko 8 dienos.

nuotrauka iš

Drum & Bass dieta

1111111111

11111


Šis straipsnis parašytas:

Juta Liutkevičiūtė - viso įrašų 24, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

Palik komentarą