-->

Aukštyn persikėlusio klubo „Opium“ lapkritis – su tuzinu svečių iš užsienio

„Aukštyn yra geryn“, –  pasitikdamas lapkritį skelbia sostinės klubas „Opium“. Vos prieš mėnesį vilniečius pakvietę pirmąkart laiptais užlipti į naujas klubo patalpas antrame aukšte „Opium“ atstovai didžiuojasi, kad persikėlimo planas kol kas pasiteisino su kaupu. Vakarėlių trukmė nebetelpa į numatytą, o eilės prie įėjimo tapo kiekvieno renginio palydovėmis. Klubo atstovai kviečia susipažinti su ilga ir užtikrinta lapkričio programa – ateinantį mėnesį klube viešės net tuzinas svečių iš užsienio.

Taip jau sutapo, kad į pirmąjį ir paskutinį lapkričio vakarėlius kviečia leidybinės kompanijos „Parallel Records“ įkūrėjai, ispanų duetas „Monkey Brothers“. Lapkričio 2-ąją „Opium“ gyvu pasirodymu savo debiutinį EP pristatys kaip Andrius Alien kol kas geriau pažįstamas prodiuseris Mecanica, iš Sankt Peterburgo į vakarėlį „In.Parallel“ atskries klubo „Music Hall“ rezidentas Egor.DJ. „Briusly“ erdvėje tuo tarpu giliais viniliniais nuotykiais dalinsis leidyklos „Sleazy Beats“ įkūrėjas kanadietis Kris Percy.

Šeštadienį, lapkričio 3-ąją, „Opium“ pakvies į naujos didžėjaus talentui švęsti skirtos renginių serijos „DJ Culture“ startą. Įsivaizduojamą atidarymo juostelę perkirps niujorkietis Tim Sweeney, visame pasaulyje populiarios radijo laidos „Beats in Space“ vedėjas.

Lapkričio 9-ąją iš pirmojo aukšto į antrąjį persikels serija „Briusly gyvas!“. Penktadienio programoje – San Francisko gyventojas, gaivios elektronikos kūrėjas ir vokalistas Dave Aju.

Bendrą projektą su fotomenininkais „Twodicks“ lapkričio 10-ąją klube atšvęs „Jägermeister“. Vokietijoje gyvenantis graikų didžėjus Siopis simboliškai atidarys fotografijų parodą „Young Blood“, kuri „Briusly“ sienas puoš kelias savaites.

Net trys svečiai iš užsienio „Opium“ pultą išbandys lapkričio 16-ąją ir 17-ąją. Penktadienį „Downtown Party Network“ dueto kvietimu Vilniuje lankysis britas Toby Tobias ir italas Andrea Arcangeli šeštadienį naują seriją „Hooked On“ pradedantys Loranas Vaitkus ir Hallucin klubinėtojams pristatys Berlyno britą Ed Davenport.

Bilietą priešpaskutinį lapkričio penktadienį klubas garantuoja tik į vieną pusę. Vilniaus naktinio gyvenimo entuziastai St. Stereo ir Recoco pakvies į pasisekimo jau sulaukusios serijos „One Way Ticket“ renginį. Reiso mašinistas – vokiečių prodiuseris, remiksuotojas, didžėjus, filmų garso takelių autorius Lopazz. Šeštadienį, lapkričio 30-ąją, smagiausius kolegas į vieną būrį pasišovė sukviesti prodiuserių duetas „The Sneekers“ – jų naktis pavadinta „Neonized“.

Antrasis „In.Parallel“ dublis lapkričio 30-ąją vyks su ispanu Simon Garcia, kurio muziką savo kompanijoje „Poker Flat“ mielai leidžia vokietis Steve Bug. Taip pat paskutinį mėnesio penktadienį – gyvas serijos iniciatorių „Monkey Brothers“ pasirodymas.

Jau devintą sezoną gyvuojanti elektroninių pirmadienių tradicija „Minimal Mondays“ šį rudenį taip pat apsigyveno klube „Opium“. Įdomiausius vietinių atlikėjų įrašų kolekcijų egzempliorius kas savaitę ištraukiančioje serijoje šį mėnesį taip pat viešės vokiečių didžėjus Michael Melchner. Jo pasirodymas numatytas lapkričio 12-ąją.

Žvelgiant dar toliau į ateitį svarbu nepamiršti, kad klube „Opium“ gruodį numatomos net kelios svarbios šventės. Be valstybinių – Kalėdų ir Naujųjų metų – čia taip pat bus paminėtas trečiasis klubo gimtadienis. Jo puošmena taps gyvas Niujorko grupės „Midnight Magic“ koncertas.

nuotrauka ir informacija – Opium Club

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Rekomenduok muzikos:

Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's required)
Saulius
(09. 11 - 09:32)
skandinaviskas hiphopas http://youtu.be/CzZpC6Epzs4
Aivaras Ventis
(09. 10 - 14:46)
Aivaras Ventis
(08. 28 - 00:08)
labų naktų su The Dø: http://youtu.be/5QK_RZRi0xQ

1 · 2 · 3

Panašūs Naujausi

Į Lietuvą atvyksta dviejų skandalingų britų grupių nariai (video)

Į Lietuvą atvyksta dviejų itin skandalingų Didžiosios Britanijos grupių ritmo virtuozai. Adamas Ficekas ir Gary Powellis suvienijo savo kirčius bei muzikinius skonius ir sukūrė duetą pavadinimu „ [...] Plačiau»

Vieno iš „Dire Straits“ įkūrėjų D. Knopflerio koncertas Vilniuje – jau šį ketvirtadienį (video)

Jei bent kartą esate girdėję „Sultans of Swing“ ar „Where Do You Think You're Going?“, vadinasi, esate girdėję ir Davidą Knopflerį. Jaunesnysis „Dire Straits“ lyderio Marko Knopflerio brolis buvo [...] Plačiau»

Jurgis Didžiulis švenčia gimtadienį dovanodamas dainą (video)

Jurgis Didžiulis savo gimtadienio proga visiems dovanoja nedidelę ištrauką pavadinimu „La Mercancia“ iš savo naujos solinės programos. Plačiau»

Po „Lyapis Trubetskoy“ anšlago – nauji „Feel Free“ koncertai šiemet (video + foto)

Emociškiausias metų koncertas! Baltarusijos roko revoliucija! Šiuos ir panašius epitetus savaitgalį publika entuziastingai skyrė garsiausios baltarusių grupės „Lyapis Trubetskoy“ koncertui Vilniu [...] Plačiau»

„Accept“: sunkiosios muzikos istorinė grupė grįžta į Vilnių (video)

Beveik pusę amžiaus gyvuojanti Vokietijos metalo grupė „Accept“ lapkričio 10 dieną vėl viešės Lietuvoje. Atlikėjai tikina, kad turo metu skambės ne tik naujos, bet ir laiko patikrintos kompozicij [...] Plačiau»

Vienas iš grupės „Dire Straits“ įkūrėjų Davidas Knopfleris atvyksta į Vilnių (video)

1977-aisiais Didžiojoje Britanijoje broliai Markas ir Davidas Knopfleriai įkūrė grupę „Dire Straits“, kurios pavadinimą yra girdėję visi vyresnės kartos žmonės, bent kiek besidomintys roko muzika [...] Plačiau»

E. Jennings šiuo metu gyvena senojo Holivudo nuotaikomis

Jau kitą trečiadienį „The Ball & Chain“ – Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings – surengs didžiausią Helovyno vakarėlį Vilniaus mieste ir pristatys savo papildytą programą su mini orkestru. Plačiau»

U.Skonsmanaitę su „likimo seserimis“ už pulto suvedė meilė nakčiai

Susipažinkite, ji – Ugnė Šantažas. Nuo šiol naktimis Ugnė Skonsmanaitė į save kreiptis prašo būtent taip. Su dar dviejų efektingų pseudonimų savininkėmis – Aušrine Deficitu ir Ugne Indėne – ji so [...] Plačiau»

Broliai Vinnie ir Carmine Appice įpūs naują gyvybę legendiniams roko kūriniams (video)

Ieškantys teisingo roko iškrovos, spalio 18 dieną rinksis Vilniaus klube „New York“. Scena tą vakarą dalinsis itališko kraujo turintys, bet jau seniai šaknis Amerikoje suleidę muzikantai Vinnie i [...] Plačiau»