-->

Billie Myers prieš Viliją Matačiūnaitę (video)

Billie Myers Dauguma Lietuvoje organizuotų realybės šou primena pigias originalių laidų kopijas, tad nenuostabu, kad ir dalyvių muzikinius gabumus vainikuoja „vogtos“ dainos.

Netikėtai atrasta „Kelias į Žvaigždes“ televizijos tragikomedijoje atlikėja Vilija Matačiūnaitė staigiai pelnė žiūrovų simpatijas ir pripažinkime tikrai buvo viena geriausių pompastiškojo šou pretendenčių į nugalėtojo titulą.

Nežinau, kodėl pasirinkau būtent ją iš visos bandos dalyvių, kurie skolinosi dainas iš garsių atlikėjų. Galbūt todėl, kad jai tikrai jaučiau simpatiją ir maniau jog Vilija tikrai sugeba daug daugiau, nei uždainuoti ant superinės dainos instrumentalo ir paversti ją beverte melodija užgožusią originalaus kūrinio versiją.

Nesyk girdėta radijo stočių eteryje, televizijos reklamose bei laidose Vilijos daina „Spjaudau Sau ir Gaudau“ buvo viena populiariausių jaunimo tarpe, tačiau retam kuriam parūpo pradinės kūrinio šaknys.

Prakalbus apie autentiškąjį dainos takelį turėčiau priminti, kad tikroji autorė yra Billie Myers garsi anglų pop-rock atlikėja, pasižymėjusi labai taikliomis ir griežtomis lyrikomis. Daina pavadinimu „Should I Call You Jesus?“ labai atvirai bei įžūliai atspindėjo dainininkės religinius įsitikinimus. Kaip antrasis albumo „Vertigo“ single‘as, 2000-ais metais kūrinys susišlavė ne vieną pergalę top‘ų viršūnėse.

Billie Myers – Should i call you Jesus [no video]

Vilija – Spjaudau sau ir gaudau

Rubrika „Vogtos Dainos“ nesiekiame pasmerkti atlikėjų už „pasiskolintas“ dainas.

Tikslas – parodyti, kad ne viskas kas lietuviškai skamba yra lietuviška.

nuotrauka iš last.fmPalik komentarą

Panašūs Naujausi

„How Do You Do!“ kaip du kart du (video)

Kuris laikas eteryje vis šmėžavo senas, geras rokenrolas, bet šiam kartui turiu jus nuvilti, kad vėl gi grįžtame prie KĮŽ dalyvių, tačiau tuo pačiu ir neprasto švediško rock‘o bei klubinės muziko [...] Plačiau»

Pavogtas rokenrolas užvaldo pasaulį (video)

Paskutiniu metu mano kolegė Klaudija tapo apsėsta tiek seno gero, tiek ir naujesnio rock‘n‘roll‘o. Tikriausiai mane pradėjo veikti jos (ne)bloga įtaka, kad šis „Vogtų dainų“ įrašas yra skirtas bū [...] Plačiau»

Irenos Starošaitės žygdarbiai, ne auksu žiba (video)

Šį kartą į vagilkų suolą sodiname žymiausio, pop padangės, žemaičio žmoną - Ireną Starošaitę. Ne kartą viešint pas močiutę kaime ir kenčiant visu garsu leidžiamą „Pūką“, teko paklausyti šios poni [...] Plačiau»

„Lollypop“ saidainiukų karas! (video)

„Mes turime vardinę Coca-Cola, piceriją; esame lietuviškasis „Playboy“ variantas ir mokame dainuoti!“. Kažkaip taip įsivaizduoju, turėtų skambėti „Olialia“ pupyčių šnekos (aut. pastaba: asmeniška [...] Plačiau»

Lietuviškas pop prieš kroatišką (video)

Šiam kartui per daug nesiplėsiu į visokias smulkmenas ir tuščiažodžiavimus. Ant pjedės stalo keliam Edmundą Kučinską su kūriniu „Meilės laiptai“ ir kroatų pop atlikėją Oliver Dragojevič su daina [...] Plačiau»

Kaip vyrai dainavo „Mažyte mano, tu šiąnakt nuostabi“ (video)

Turbūt neatsiras nei vieno, kuris nežinotų labai žymaus bliuzo veikėjo – Eric Clapton. Beveik 40-tį metų scenoje besisukiojantis britas yra sukūręs ne vieną hit‘ą, o to pasekoje nemažai atsirado [...] Plačiau»

Nostalgiškasis pasaulio tango (video)

Prasiautus Eurovizijos škvalui, mes vėl grįžtame į „Vogtos Dainos“ su dviem kūriniais, kurie tikrai gali nustebinti patekus šion skiltin. Kažkada minėjome maestro Stasio Povilaičio draugiškus san [...] Plačiau»

Kai į „Lietuvos Dainos“ titulą pretendavome su danų kūriniu (video)

Jau šiandien daugiau nei pusė Europos sėdės prie žydrųjų televizijos ekranų ir balsuos už kaimynines šalis „Eurovision 2011“ konkurse. Iš tiesų nesu tikra kaip karštai tautiečiai yra pasiryžę pal [...] Plačiau»

„Geriausias nemokamas dalykas gyvenime“ tik „Tau ir Man“ (video)

Lietuvos bulvarinės spaudos niekaip neatsikratanti garsioji Tarasovų šeimynėlė pateko ir į mūsų akiratį. Kažkada senai senai buvo užėjusi mada „ šeimyniniams duetams“ ir kaip iš gausos rago pasip [...] Plačiau»