-->

„Colours Of Bubbles“ atiduoda žieminį „Cut it Out“ klipą (video)

Spustelėjus šaltukui, grupė „Colours Of Bubbles“ atiduoda savo dainos „Cut It Out“ naują vaizdo versiją, kurią nufilmavo Edvinas Greičius iš „Edvinas Pictures“. „Kadangi nesiekiu iš to pasipelnyti, būtų džiugu, jei jaunos grupės jaustųsi drąsiai ir kreiptųsi dėl klipų ar fotografijų į „Edvinas Pictures““, – sakė nekomercinius projektus kuriantis Edvinas Greičius, fiksuojantys jaunų ir perspektyvių indie grupių bei atlikėjų veiklą. Vaikino videografijoje taip pat galima išvysti Marką Palubenką, „Mark Fiction“ ir kitus klausytojams jau pažįstamus veidus.

Vasariška ir akustinė „Cut It Out“ versija šiemet švystelėjo  kultinėje akustinių koncertų serijoje „Vilnius Temperature“, jos versija su „Rhytm Junkies“ vokaliste Milda Stasaityte nuskambėjo daugelyje Lietuvos ir Latvijos vasaros festivalių. „Kūrinys lydėjo visus šiuos metus ir atspindu mūsų atstovaujamą indie‘n‘country roką. Jį atlikome ir akustiškai, ir didžiausiuose roko festivaliuose.  Dabar turime ir žieminę „Cut It Out“ klipo versiją. Tiesa, joje nepamatysite Mildos Stasaitytės, kuri įdainavo moterišką vokalinę partiją.  Taip jau sutapo… juk daina yra apie tai, kaip mergina palieka vaikiną, ar ne?“, – pusiau juokais sakė grupės vokalistas Julius Aleksovas.

Colours Of Bubbles – Cut It Out

nuotrauka ir informacija – „Colours Of Bubbles“

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Alkoholiką melancholiką apdainuojanti „Saint Oil Sand“ ir Filia daina (audio)

Ska energetika vibruojantys Vilniaus rūsių sienas, „Saint Oil Sand“, kartu su Filia, iškepė naują gabalą. Pavadino jį „Alkoholikas-Melancholikas“ ir kviečia garsinti kolonėles linksmai sukantis r [...] Plačiau»

„Diversus“ pristato vaizdo klipą dainai „Užkratas“ (video)

Meshqs ir Guminis, kadaise Šiaulių underground‘inio rap‘o rūsiuose surinkdavo nemenkas plačiakelnių publikas. „Diversus“ pavadinimą sukantis duetas, kurį laiką ilsėjosi šalia scenos, kol suprato, [...] Plačiau»

Kalėdų dovana humoro ir muzikos mėgėjam – kultinio Beardyman šou (video)

Praeitą savaitę nuvilnijo gandas, o vėliau jis buvo patvirtintas – gruodžio 20 d. į Lietuvą sugrįžta sensacingas, nenuspėjamas, greitas ir talentingas du kartus Didžiosios Britanijos beatbox'o če [...] Plačiau»

„Cause 4 Concern” – pandeminė garsų invazija „Kablyje“ (video)

2012-ųjų metų lapkričio 23 dieną klubas „Kablys“ savo duris atvers alternatyvios muzikos gerbėjams, pasiilgusiems intriguojančių renginių - drauge su drum & bass legenda – „Cause 4 Concern“. Plačiau»

Naujas Granitaz ir Osvė kūrinys, klausiantis „Kur Tavo Laimė?“ (video)

Ar esi savęs klausęs kur tavo laimė? Ar ji toli? Ar ji lengvai pasiekiama? Šiandien šį klausimą plačiai auditorijai užduoda du hip-hop muzikos kūrėjai – Granitaz ir Osvė. Plačiau»

„Kūjelių“ vaizdo klipas nuo Vilniaus senamiesčio stogų (video)

Kadaise koncertuose gerbėjai skandavo „Augalai“. Kiek vėliau, grupė augo, keitėsi ir koncertuose rankas į viršų skatino kelti kartojant „Kūjelių“ vardą. Trijulė, apie kuriuos internetai nepadoria [...] Plačiau»

Svarbus gyvenimo etapas įprasmintas naujausiame „Shamanna Bug“ kūrinyje (audio)

Kadaise „Shamanna Bug“ į kokybiškos muzikos ieškotojų ausinukus įsiveržė su kompozicija „Walking On The Rainbow“. Šiandien trijulė pristato antrąjį singlą „Vaikystė ar Kažkas Panašaus“. Plačiau»

Deep Shoq mini albumas „Life of Swing“ (audio)

Apie Deep Shoq rašėme prieš kokias tris savaites. Tuomet atlikėjas džiūgavo jau tuoj tuoj pasirodysiančiu devynių kompozicijų mini albumu „Life of Swing“. Įrašą paskaninome trumpa atlikėjo veiklo [...] Plačiau»

Mini albume „Golden Parazyth“ laidoja hitą „Regatta of Happiness“ (audio)

Per penkis metus „Golden Parazyth“ muzikinis stuburas GP ir K@ sugebėjo į ausinukus įlysti taip giliai, kaip kartais neįsiskverbia dešimtmečius studijose trūnijantys garsų dinozaurai. Šiandien už [...] Plačiau»