„Deeper Upper“ debiutinis mini albumas skambėjo tarp garo katilų (audio)

Ketvirtadienio popietę indie rokeriai „Deeper Upper“ subūrė muzikos žurnalistus, tinklaraštininkus ir tiesiog muzikos mėgėjus į Energetikos ir technikos muziejų, kur tarp garo katilų suskambo jų debiutinis mini albumas „Structures“.

Netradicinę vietą savo albumo pristatymui vilniečiai pasirinko neatsitiktinai: „Norėjome įprasminti šio albumo pagrindinę mintį ne tik per jo pavadinimą ar viršelį bet ir per aplinką, kurioje jį pristatome,“ – teigė grupės nariai.

Pasak atlikėjų, albume dainuojama apie žmogų, kuris gretinamas su augančiu miestu: „Kiekvienas žmogus yra lyg skirtingų dydžių, tekstūrų ir formų struktūra. Lygiai taip pat, kaip ir žmogaus rankomis pastatytas miestas,“ – albumo idėją dėstė grupės nariai.

„Žmogus miestą stato ne kam kitam, o sau pačiam, todėl galima teigti, jog jis stato save, savo atvaizdą. Mūsų albume muzika ir žodžiais apie žmogaus ir miesto ryšį kalbame ne šiaip sau – mums tai reiškia labai daug, nes augančiame mieste praleidžiame kiekvieną dieną, miestas talpina sociumą, kuriame bendraujame, ir nori nenori vienaip ar kitaip miestas mus įkvepia.“

Anot  „Deeper Upper“ narių, kūrinių eiliškumas albume taip pat ne atsitiktinis: „Tai yra dvasiškai augančio žmogaus patyrimai, kurie lyginami su miesto gyvenimu. Paleidę pirmąją albumo dainą išgirsite sintezatorius, kurie gali priminti kelininkų skaldomą betoną miesto gatvėse. Ši daina išjudina „strūktūras“, kurios kituose kūriniuose toliau veikiamos įvairių patyrimų pradeda svyruoti, kol galiausiai pasibaigus paskutiniam kūriniui istorijos pabaigą sąmoningai nutylime – „statinys-žmogus“ arba sugrius arba liks stovėti“.

Iškart po oficialaus pristatymo „Deeper Upper“ debiutinį mini albumą patalpino savo internetiniame puslapyje, kur visi norintys jį gali atsiųsti nemokamai. Grupė neslėpė, kad savo koncertuose nemokamai dalins ir fizines albumo kopijas. Pirmasis iš tokių koncertų vyks jau kitą ketvirtadienį, t.y. gegužės 30 dieną Vasaros terasoje, „Jack Daniel’s Studio No. 7“ renginyje. Grupė savo albumą taip pat pristatys ir keliuose vasaros festivaliuose, tarp kurių „Loftas fest“, „Granatos“, „Karklė“ bei didžiausias Baltijos šalyse muzikos festivalis „Positivus“.

Deeper Upper – Trapping In

nuotrauka ir informacija – „Deeper Upper“Palik komentarą

Panašūs Naujausi

„Ministry of Echology“ ir Eazystyle MC pristato pirmąjį singlą (audio)

Vilniečių reggae/dub muzikos grupė „Ministry of Echology“ pristato singlą „Laikas Meilei“, įrašytą drauge su vokalistu Eazystyle MC. Ta proga ketvirtadieni, gegužės 23 dieną, klubo „Artistai“. < [...] Plačiau»

Iš ba. ir „Two Dicks“ tandemo gimęs vaizdo klipas (video)

O ką tu veikei kai tau buvo 16 metų? Tarkim Benas, geriau žinomas tiesiog ba. slapyvardžiu, tuomet įrašinėjo gabalus ir kepė jiems vaizdus. Šiandien atlikėjas, kartu su jam talkinančiais vaizdo m [...] Plačiau»

Gerai Gerai pristato paskutinių dienų naujienas įprasminantį darbą „Runners“ (audio)

Viliui Tamošaičiui 2013-ieji metai įstrigs kaip kupini permainų ir naujų išbandymų. Išsiskyręs su scenos partnere Dovile Filmanavičiūte ir palaidojęs keturis metus puoselėtą projektą „Gerai Gerai [...] Plačiau»

Grupė „Movo“: klausytojų teismui atiduodame tikruosius save (audio)

Visai neseniai į Lietuvos muzikos scenos traukinį įšokusi trijulė „Movo“ beveik iškart buvo apdovanoti – jaunų muzikantų konkurse „Garažas“ laimėjo II-ąją vietą ir specialų konkurso rėmėjų prizą [...] Plačiau»

Grupė „Karma“ pristato naują kūrinį „Atspindžių karta“ (video)

Sostinės roko grupė „Karma“ primena gerbėjams apie artėjančius pavasario koncertus Lietuvoje bei pristato naujojo kūrinio „Atspindžių karta“ gyvo atlikimo video versiją. Koncertuose šią dainą kol [...] Plačiau»

„Shamanna Bug“ miškuose filmuodamos vaizdo klipą pasijautė tikromis šamanėmis (video)

Nors grupė „Shamanna Bug“ kartu muzikuoja vos du metus, merginos tikina kasdien į kūrybinius vandenis brendančios vis giliau ir giliau. Prieš mažiau nei pusmetį trijulė pristatė. Plačiau»

Raper’iai pristatė A. Ramanauskui-Greitai skirtą singlą (audio)

Praėjusį penktadienį sausakimšai užpildytame Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pirmą kartą viešai nuskambėjęs singlas „Greitai“, akimirksniu tapo socialinio tinklo „Facebook“ dalybų objektu. Algiui [...] Plačiau»

Grupių „Rasabasa“ ir „The Dominoes“ lyderiai pradėjo dirbti kartu (audio)

Pasivadinę „Factory Chase“ Snorre Bergerudas („Rasabasa“ prodiuseris, dainų autorius ir gitaristas) ir Mindaugas Juknys (grupių „The Dominoes“ ir „Spooky Campfire Stories“ vokalistas ir gitarista [...] Plačiau»

Kaip klasiko P. Širvio eilutės skambėtų XXI a.? (video)

Grupė „Avaspo“, savo tinklapyje pristatytė naujausias vaizdo klipą „Šachmatų karalienė“. Neseniai penktąjį gimtadienį atšventusi ir pavasarį trečiąjį savo albumą išleisianti „AVaspo“ toliau steb [...] Plačiau»