Devinta diena: pala, o kas tas drum&bass? (video)

Publikuota: 2012 Sausio 18

dramas.jpg Drum’n’bass dieta jau persivertė į antrą pusę. Nors finišo tiesioji dar tolokai, ta nuomonė, kurią buvau susidariusi apie šio stiliaus muziką, po truputį pradeda keistis. Daryti išvadas dar per anksti, bet įnešti naujų vėjų į dietininkės užrašus – tikrai nevėlu!

Kai kam nors pasakau, kad laikausi drum&bass’o dietos, dažnai tenka išvysti nustebusius veidus: “Kieno? Ką? Kas tas drum and bass?” Nuoširdžiai sakau, kad tokie klausimai mane nustebino, nes visą laiką galvojau, kad kas jau kas, bet jaunas žmogus tikrai turėtų žinoti nemažai muzikos stilių, bent kažką apie juos nusimanyti. Dėl šios priežasties, bėgant laikui ir klausantis drum’o muzikos, kartu su kolega Aivaru ir didžėjais, kurie man rekomenduoja muziką pastebėjome, kad ši dieta iš dalies atlieka ir švietėjišką veiklą – iš nedaug kam žinomų rūsių ištraukia tą muziką, su kuria įdomu ir verta susipažinti, net jeigu tie garsai ir nesukelia klausymosi euforijos. Argi neironiška – prieš 9 dienas keikiau viską, kas buvo susiję su drum and bass’u, o šiandien kalbu kaip atsidavusi dnb švietėja. Na ką gi, visko būna.

Taigi, vedama kilnių tikslų nusprendžiau paklausinėti aplink mane besisukančių žmonių, ką jie mano apie drum&bass muziką. Atsakymų buvo daug ir visokių: vieni gyrė, kiti peikė, treti nieko apie tai nežinojo, ketvirti nenorėjo filmuotis. Dabar atiduodu jūsų teismui.

Muzikinė dieta: ką manote apie drum&bass?

Taigi, pažindinamės toliau su dar viena Red1 rekomendacija:

Yasmin ft Shy FX & Ms Dynamite – ‘Light Up (The World)’ (Official Video) (Out Now)

P.S. – linkėjimai visiems, sutikusiems nusifilmuoti, ir drum and bass‘iško dydžio ačiū Simonai, suteikusiai video apklausai gyvybės!

nuotrauka – asmeninis archyvas

Drum & Bass dieta

1111111111

11111


Šis straipsnis parašytas:

Juta Liutkevičiūtė - viso įrašų 24, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

Palik komentarą