-->

„Diversus“ pristato vaizdo klipą dainai „Užkratas“ (video)

Meshqs ir Guminis, kadaise Šiaulių underground‘inio rap‘o rūsiuose surinkdavo nemenkas plačiakelnių publikas. „Diversus“ pavadinimą sukantis duetas, kurį laiką ilsėjosi šalia scenos, kol suprato, kad vėlei privalo grįžti. Šiandien jie pristato vaizdo klipą dainai „Užkratas“.

Kuo jie įdomūs? Tekstai lyg prieš ***iolika metų, flow primenantis lietuviško rap‘o aukso laikus, tematikos apie paprastų pacanų paprastą muziką. Lyg ir nieko naujo, bet tas turbūt ir žavi. Kažkas panašaus kaip konservuoti agurkėliai – jie ir taip skanūs, o kai už metų atsuki slovikėlį, rodos vėlei grįžti į laiką, kai darbavaisi prie puodų. Turbūt dėl tos pačios priežasties chebrą masina radiacinis laikas įšalęs Pripetėje?

Diversus – Uzkratas

nuotrauka – youtube.com

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Saulius Prūsaitis visiems lietuviams, ten ir čia, dovanoja šventinę dainą (audio)

„Happyendless“ dainininkas ir vienas iš muzikinio televizijos projekto „X Faktorius“ komisijos narių Saulius Prūsaitis kurį laiką nemažai dėmesio skiria savo soliniam projektui. Jau pristatęs kel [...] Plačiau»

Alkoholiką melancholiką apdainuojanti „Saint Oil Sand“ ir Filia daina (audio)

Ska energetika vibruojantys Vilniaus rūsių sienas, „Saint Oil Sand“, kartu su Filia, iškepė naują gabalą. Pavadino jį „Alkoholikas-Melancholikas“ ir kviečia garsinti kolonėles linksmai sukantis r [...] Plačiau»

„Colours Of Bubbles“ atiduoda žieminį „Cut it Out“ klipą (video)

Spustelėjus šaltukui, grupė „Colours Of Bubbles“ atiduoda savo dainos „Cut It Out“ naują vaizdo versiją, kurią nufilmavo Edvinas Greičius iš „Edvinas Pictures“. „Kadangi nesiekiu iš to pasipelnyt [...] Plačiau»

Kalėdų dovana humoro ir muzikos mėgėjam – kultinio Beardyman šou (video)

Praeitą savaitę nuvilnijo gandas, o vėliau jis buvo patvirtintas – gruodžio 20 d. į Lietuvą sugrįžta sensacingas, nenuspėjamas, greitas ir talentingas du kartus Didžiosios Britanijos beatbox'o če [...] Plačiau»

„Cause 4 Concern” – pandeminė garsų invazija „Kablyje“ (video)

2012-ųjų metų lapkričio 23 dieną klubas „Kablys“ savo duris atvers alternatyvios muzikos gerbėjams, pasiilgusiems intriguojančių renginių - drauge su drum & bass legenda – „Cause 4 Concern“. Plačiau»

Naujas Granitaz ir Osvė kūrinys, klausiantis „Kur Tavo Laimė?“ (video)

Ar esi savęs klausęs kur tavo laimė? Ar ji toli? Ar ji lengvai pasiekiama? Šiandien šį klausimą plačiai auditorijai užduoda du hip-hop muzikos kūrėjai – Granitaz ir Osvė. Plačiau»

„Kūjelių“ vaizdo klipas nuo Vilniaus senamiesčio stogų (video)

Kadaise koncertuose gerbėjai skandavo „Augalai“. Kiek vėliau, grupė augo, keitėsi ir koncertuose rankas į viršų skatino kelti kartojant „Kūjelių“ vardą. Trijulė, apie kuriuos internetai nepadoria [...] Plačiau»

Svarbus gyvenimo etapas įprasmintas naujausiame „Shamanna Bug“ kūrinyje (audio)

Kadaise „Shamanna Bug“ į kokybiškos muzikos ieškotojų ausinukus įsiveržė su kompozicija „Walking On The Rainbow“. Šiandien trijulė pristato antrąjį singlą „Vaikystė ar Kažkas Panašaus“. Plačiau»

Deep Shoq mini albumas „Life of Swing“ (audio)

Apie Deep Shoq rašėme prieš kokias tris savaites. Tuomet atlikėjas džiūgavo jau tuoj tuoj pasirodysiančiu devynių kompozicijų mini albumu „Life of Swing“. Įrašą paskaninome trumpa atlikėjo veiklo [...] Plačiau»