„Equations“ – vyriški mergiotės spygavimai (audio)

Penki vaikinukai iš Portugalijos 2011 metais susibūrė vienon krūvon ir pasivadino „Equations“. Apie juos internetai informacijos ypač šykšti, bet visi iki vieno rasti paminėjimai muzikiniuose blog‘uose stebisi vokalo išskirtinumu. Iš pažiūros jis skamba lyg desperatiškos punk‘ovos mergiotės spygavimas, bet žinant, kad grupę sudaro vyriška fauna, visa tai padvelkia savotiška egzotika.

Klausom „Celestial Mechanics“, o jei muzika pataikė į šiandieninę chaotišką nuotaiką, sukam „ant dienų“ pasirodžiusį internetinį albumą „Frozen Caravels“.

Equations — Celestial Mechanics

Equations – Frozen Caravels

nuotrauka – facebook.com/Equationspt1 Komentarai šiam straipsniui

  1. psycho sako:

    jei atvažiuotų čia, tkrai užsukčiau. Labai gerai klausosi

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Degančio dangaus pažadai (audio)

Kuomet internetas verda metų topais, geriausių ir šūdiniausių personų rinkimais. Kuomet visi baugiai pozityvūs ir apkvaitę jei ne nuo alkoholio, tai nuo vidinio haipo. Plačiau»

Svečiuojamės „Pantonecast“ ir grojam apie seksą (audio)

Kolega Mindaugas Blekdog mixcloud'e pakūrė naują teisingų set'ų seriją „Pantonecast“. Kai ausinės duos velnių dėl šimtmečius sukamų tų pačių gabalų, užsukit, gal rasit šviežienos. Plačiau»

Aš jums nepatiksiu

Gražiai kalbėti manęs neišmokė nei tėvų pastangos, nei filologijos studijos, nei kolegų lūkesčiai. Kuomet reikia, galiu būti politkorektiškas, diplomatiškas ar net nutylintis faktą, kad visa galv [...] Plačiau»

Vagina rokas iš „Chastity Belt“ stovyklos (audio)

Šio band‘o tikriausiai niekada ir nebūčiau išgirdęs, jei ne ekstremali merginų foto sesija. Nuotraukoje nekaltybės diržo interpretacija, kuomet tarpkojyje spyna sukabinta pramoninė grandinė laiko [...] Plačiau»

Drėkinanti muzika (audio)

Kažkada, kuomet buvau dar visai snarglys, ausinuke sukdavau melancholiško rap‘o gabalus. Pikti plačiakelniai, ratu besukdami bambalį alaus, šią muzikinę atmainą ironiškai pakrikštijo pop-hop‘u ar [...] Plačiau»

Vienas etapas baigėsi. Px, prasideda šimtąkart geresnis (audio)

Kartais reikia save išmesti iš komforto zonos, kad vėlei pajustum kas tave veža į priekį. Jei prieš gerus 8 mėnesius nauja pradžia kėlė nostalgiškas emocijas. Plačiau»

„New! Dainos Darbui“: užuominos apie vasarą (audio)

Kassavaitinis reklamos agentūros „New!“ leidinys – „Dainos Darbui“. Kaskart vis kitas ofiso žmogus sudėlioja kone valandos trukmės set‘ą ir atiduoda tiems, kuriems be muzikos darbai plaukia lėčia [...] Plačiau»

„New! Dainos Darbui“: spalvota muzika iš kūrybininko Tomo ausinuko (audio)

Vėl pirmadienis ir vėl reklamos agentūra „New!“ siunčia muzikinį rinkinį, skirtą sklandesniam pirmadienio darbų įveikimui. Šįkart miksą sudėliojo kūrybininkas Tomas. Plačiau»

Silver Lake miestelyje augantys hipsteriai ir kūrybininkai (audio)

Tarp Los Andželo ir Holivudo pūpso Silver Lake miestelis. Taip, miestelis, nes viso labo talpina tik per 30 tūkstančių gyventojų. Net wikipedia stengiasi nemeluoti, vietovės fauną apibūdindama ta [...] Plačiau»