Erotiška pamokėlė vienišiems namų tyloje (video)

grayagent.png What’s wrong with you people? Po kambarį slankioja koks tai forever alone lietuviškas atitikmuo – Mantas. Blevyzgoja, kad turi dahuja draugų, bet grįžęs namo jaučiasi vienišas. Bando išsemi ant blindiškos bangos sukeltą turbo aktoriaus hype‘ą ir piktai suraukęs snukutį daužo savo geriausius draugus – parduotuvių manekenus. O malalietkų minia ploja rankom ir drėksta nuo lietuviškojo bolivudo. O tai tau kaip jis pavarė.

Šūdų šūdas brangieji. Siūlau bent kartą parodyti, kad turit kiaušus ir susukti ką nors tikrai kalančio į klyną. Nekalbu apie pigią erotikos parduotuvėlę, skambiai vadinamą „Olialią Pupytės“ ar gęstantį kaimiečių turtą „Yva“ bei „69 Danguje“. Brangieji, imkite pavyzdį iš užjūrio. Puikiai patars, kad ir 3D / 2D vizualinių menų propaguotojas(-i) Grayagent. Jei panos raitosi, tai bent turi dailias riestas subines. Jei stambiu planu pritraukiama krūtinė, tai niekas jos nebando maskuoti juodais kvadratėliais. Jei mergiotė krenta į ištaršytus patalus, tai pirmokiškai nesuspaudžia kojų.

Žodžiu, jei jau aplanko „Vienišų namų tyla“, tai nesėdėk Mantai prie stalo su manekenais ir nesishare‘ink su jais raudonu vynu. Nusipirk alaus ir per namų kiną leisk Grayagent kamera susuktus vaizdelius. Vienatvė įgaus kitą prieskonį.

Ode to 2011 Massive Attack – Paradise Circus uncensored

Blogas „Vienišų namų tylos“ pavyzdys

nuotrauka iš vimeo.com2 Komentarai šiam straipsniui

  1. Jolita Medaliūtė sako:

    o!

  2. Jonas Masalskas sako:

    aš alone'inu su pc :D

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Lietuviškam mentalitetui – lietuviškas repas

Eilinį kartą įrašą pradedu atgailaudamas už ilgas tylos savaites, palikusias jus nežinioje. Kur Tomas? Primušė gal kas? Nain. Sveikas gyvas Tomas, tik labiau realiu gyvenimu užsiėmęs, o ne pro-tr [...] Plačiau»

Tik gaidys gali išduoti, kad karalius nuogas?

Žodžiu keista, bet paskutiniu metu pas jus stebiu juokingą tendenciją. Uber madinga ir protinga save laikanti andergroundo chebrytė išsikelia pseudo stabus ir šoka aplink juos ritualinius šokius. [...] Plačiau»

Mesk į didžėjų gitarą

Jou jou, madafakaz. Kažkokia nuotaika išeiginė, tai ir pagalvojau sau - o kodėl gi prieš miegą nesurentus kokio džiugaus teksto apie kokį tais džiugų reikalą. Plačiau»

Tai yra neteisingai

Jūs pažiūrėkite į tai. Jūs tik pažiūrėkite. A-trak ir Diplo almighty. Plačiau» su Skrillex. Čia kas per bajeriai? "EDM executives" visai autent [...] Plačiau»

Mano metai, Tomo metai

Kadangi hipsterių era baigėsi 2010 ir dabar teliko „pouzeriai“ neišmanantys interneto subtilybių ir paskirties, koreliuojantys „dubstepą“ su ateitimi (nors jis užtikrintai blunka) - esame pasmerk [...] Plačiau»

Pravdos bybiokų apdovanojimai ’11

Labai atsiprašau, kad pastaruoju metu buvau kažkoks pasivedęs ir visai užmiršau paliesti hipsteriams opias problemas. Matot, kaip ironiška - aš pats būdamas širdy hipsteris, hipsteriams protpisau [...] Plačiau»

Tautos pajacai, snargliukės kaimietukės ir retoriniai klausimai

Hell yeah, net užjūry žmogus randi būdą šaukštui Lietuvos srėbtelti. Na žinot, vienam poreikis iš „knygnešio“ skverno lašinių užkapot, kitam namus užsmardinti žarniniais vėdarais. Plačiau»

Vilniaus klubai čiulpia

O gi nepatikėsit, kas vyksta. Satta gimtadienį savo chatoj atšventė ir myžčioja visi Vilniaus hipsteriai dabar. Ei, prieš Sattą nieko neturiu. Jau minėjau kažkada. Gerai visai ten. Gerai, jei lyg [...] Plačiau»

Jaunimo pasaulyje

Chėbra, susiimkit. Dubsteb, swag, illest, hellaflush/stellaflush, stanceworks ir canibeat lifestailai jau visiem nusibodo ir oficialiai mirė. Plačiau [...] Plačiau»