-->

Grupė „Karma“ pristato naują kūrinį „Atspindžių karta“ (video)

Sostinės roko grupė „Karma“ primena gerbėjams apie artėjančius pavasario koncertus Lietuvoje bei pristato naujojo kūrinio „Atspindžių karta“ gyvo atlikimo video versiją. Koncertuose šią dainą kol kas galėjo išgirsti tik Šveicarijos lietuviai bei „T.Ė.T.Ė.“ muzikos apdovanojimų žiūrovai.

„Šiuo darbu mes tikrai nepretenduojame į video klipo žanrą. Tai veikiau paprastu būdu užfiksuotas gyvas kūrinio atlikimas, medžiaga socialiniams tinklams, kuriuose nemaža dalis jaunų grupių negali užtikrinti geros kokybės turinio. Filmavome savo repeticijų studijoje. Lengva betvarkė, kurią galite matyti kadre, yra kasdienės mūsų repeticijų rutinos dalis – stengėmės būti kuo natūralesni. Nepaisant to, pasirūpinome geros kokybės garso įrašu“ – pasakojo grupės vadybininkas Gediminas Volkas.

„Atspindžių karta“ – viena iš kelių naujų grupės „Karma“ dainų, kurias pristatysime pavasariniame ture per Lietuvą. Daina pasakoja istoriją apie žmones, kurie užsidaro savyje, savo problemose bei kasdienybėje. Jie gyvena, tačiau kažkur toli nuo mūsų, toli nuo viso pasaulio. Pabėgti nuo visų, susimąstyti apie save ir savo vaidmenį – labai svarbu, tačiau kartais būtent pasaulis ir yra tie vaistai, kurie mums gali iš tiesų padėti kvėpuoti, tai vieta, kur mes galime rasti savo tikslą. Kartais tiesiog reikia pamiršti galvoti tik apie save ir liautis užsiiminėjus savigrauža“ – apie kūrinį spaudai pasakojo „Karma“ lyderis Kazimieras Likša.

„Karma“ pavasario turas prasideda jau šią savaitę, ketvirtadienį Vilniuje, klube „Tamsta“ bei šeštadienį Panevėžyje, klube „Tauros loftas“. Panevėžys – naujas miestas „Karma“ koncertų geografijoje. Muzikantai atvirauja nekantriai ir tuo pačiu su nerimu laukiantys susitikimo su Panevėžio publika. Gastrolės vėliau nusidrieks ir per Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Druskininkų miestus, o spalio 15 –ąją „Atspindžių karta“ gyvai skambės radijo stoties „Lietus“ eteryje, laidoje „Gyvas lietus“.

Karma – Atspindžių karta


nuotrauka ir informacija – „Karma“

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

„Shamanna Bug“ miškuose filmuodamos vaizdo klipą pasijautė tikromis šamanėmis (video)

Nors grupė „Shamanna Bug“ kartu muzikuoja vos du metus, merginos tikina kasdien į kūrybinius vandenis brendančios vis giliau ir giliau. Prieš mažiau nei pusmetį trijulė pristatė melancholišką kom [...] Plačiau»

Raper’iai pristatė A. Ramanauskui-Greitai skirtą singlą (audio)

Praėjusį penktadienį sausakimšai užpildytame Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pirmą kartą viešai nuskambėjęs singlas „Greitai“, akimirksniu tapo socialinio tinklo „Facebook“ dalybų objektu. Algiui [...] Plačiau»

Grupių „Rasabasa“ ir „The Dominoes“ lyderiai pradėjo dirbti kartu (audio)

Pasivadinę „Factory Chase“ Snorre Bergerudas („Rasabasa“ prodiuseris, dainų autorius ir gitaristas) ir Mindaugas Juknys (grupių „The Dominoes“ ir „Spooky Campfire Stories“ vokalistas ir gitarista [...] Plačiau»

Kaip klasiko P. Širvio eilutės skambėtų XXI a.? (video)

Grupė „Avaspo“, savo tinklapyje pristatytė naujausias vaizdo klipą „Šachmatų karalienė“. Neseniai penktąjį gimtadienį atšventusi ir pavasarį trečiąjį savo albumą išleisianti „AVaspo“ toliau steb [...] Plačiau»

„Saint Oil Sand“ rimtai susirūpino Lietuvos piliečių sveikata (video)

Grupė „Saint Oil Sand“ rimtai susirūpino Lietuvos piliečių sveikata. Atlikėjai nagrinėja visas galimas negalavimo formas ir viešina kūrinį „Hepatitas C“, kurį lydi įžvalgos. Plačiau»

„The Perfect Pill“ pristato naują radijo singlą „The Wake“ (video)

Duetas „The Perfect Pill“ pristato radijo singlą iš spalio mėnesi išleisto albumo – titulinę dainą „The Wake“. Kaip ir anksčiau išleistuose kūriniuose muzikantai nesiliauja eksperimentavę su skir [...] Plačiau»

Muzikinis „Barzdų Klubo“ vaizdo klipas gauruočius sveikina su šventėmis (video)

Kol kelioms dienoms pamiršę darbus glėbesčiavotės su giminaičiais, dorojote mamų gausiai nukrautus stalus ar tingiai ilsėjotės švenčių sūkuryje, „Barzdų Klubo“ nariai ruošė šventinę staigmeną. Pa [...] Plačiau»

„Colours of Bubbles“ Vilnius music week 2012 koncerto įrašas (video)

Grupė „Colours of Bubbles“ oficialiame „YouTube“ profilyje savo gerbėjams paskelbė pilną koncerto, vykusio rudenį Vilniaus centre, įrašą. Plačiau»

„Deeper Upper“ dovana gerbėjams – „gyvas“ vaizdo klipas (video)

Indie roko grupė „Deeper Upper“ savo gerbėjams pristato kitokį muzikinio klipo formatą ir siūlo ne tik pamatyti, bet ir išgirsti gyvą kūrinio „The Eden doors“ atlikimą. Garsas skambantis vaizdo k [...] Plačiau»