Grupių „Rasabasa“ ir „The Dominoes“ lyderiai pradėjo dirbti kartu (audio)

Pasivadinę „Factory Chase“ Snorre Bergerudas („Rasabasa“ prodiuseris, dainų autorius ir gitaristas) ir Mindaugas Juknys (grupių „The Dominoes“ ir „Spooky Campfire Stories“ vokalistas ir gitaristas) pristato pirmąją bendrą dainą „Pins & Needles“.

Daina įrašyta Snorre studijoje Vilniuje. Mindaugas sukūrė žodžius ir melodiją, Snorre pasirūpino aranžuote. Būgnų partiją įrašė „Rasabasa“ būgnininkas Sindre Skeie. Šiandien muzikantai „Pins & Needles“ duoda įvertinti publikai:

„Su Mindaugu susipažinau kai įrašinėjau jo grupę „The Dominoes“. Iškart supratau, kad jis yra labai geras dainų autorius. Kai vėliau Mindaugas prasitarė, kad turi nemažai dar neįrašytų dainų, iškart pakviečiau jį į studiją. Dieną mes turėjome tik žodžius ir akustine gitara sugrotą melodiją, vėlai naktį daina buvo jau tokia, kokią girdite dabar“, – apie bendradarbiavimo užkulisius pasakoja Snorre.

Abu muzikantai sako esantys patenkinti rezultatu, todėl vienu bendru kūriniu neapsiribos.

„Tai yra naujo, gražaus dalyko pradžia. Darbas studijoje su Snorre man yra malonumas, todėl tikiuosi, kad pavyks įrašyti ir daugiau dainų, galbūt ir visą albumą. Jei viskas eisis gerai, galbūt „Factory Chase“ kūrinius pristatysime ir koncerte“, – sako Mindaugas. Šiuo metu jis yra sustabdęs veiklą su abiem savo grupėmis.

Snorre kartu su kitais „Rasabasa“ nariais šiuo metu kuria naująjį grupės studijinį albumą ir toliau dirba su kitais Lietuvos ir užsienio atlikėjais. Vilniuje įrašų studiją įkūręs Norvegijos muzikantas jau yra prodiusavęs ar įrašinėjęs Jurgos Šeduikytės, Manto, grupės „ReedNoBrass“ dainas.

Factory Chase – Pins And Needles

nuotrauka ir informacija – rasabasa.comPalik komentarą

Panašūs Naujausi

Corbie dovana vasarojantiems – albumas „Moment“

Visada jaučiau simpatiją Corbie muzikai. Bet paprašytas atskleisti šio subjektyvaus jausmo priežastis, konstruktyvaus atsakymo tikriausiai nesudėliočiau. Plačiau»

Lietuviškasis wu tang‘as pristato debiutinį albumą „23:59“ (audio)

Žmonės kalba, kad Panevėžio gatvėmis vaikšto lietuviškasis wu tang‘as. Micro One save vadinančiam rap‘eriui toks palyginimas maloniai glosto širdį, visgi savo kūrybą jis linkęs vertinti kiek kukl [...] Plačiau»

Gerai Gerai: „Albumo N-18 nežymėjome, bet jis skirtas tik susiformavusiems žmonėms“ (audio)

Vilius Tamošaitis, muzikiniame pasaulyje besislepiantis po Gerai Gerai pseudonimu, „Loftas Fest 2013“ nuspalvino rekordo siekimu. 5 valandas be pertraukų. Plačiau»

Gerai Gerai 5-ių valandų rekordo vos nesugadino lūžęs raktas (video)

Dievinantys ramius pasivaikščiojimus pustuštėmis gatvėmis savaitgalį iš naujo pamilo Vilnių, visada šurmuliuojantis senamiestis kelias dienas nurimo, mat visas epicentras persikėlė į pramonines s [...] Plačiau»

„Deeper Upper“ debiutinis mini albumas skambėjo tarp garo katilų (audio)

Ketvirtadienio popietę indie rokeriai „Deeper Upper“ subūrė muzikos žurnalistus, tinklaraštininkus ir tiesiog muzikos mėgėjus į Energetikos ir technikos muziejų, kur tarp garo katilų suskambo jų [...] Plačiau»

„Ministry of Echology“ ir Eazystyle MC pristato pirmąjį singlą (audio)

Vilniečių reggae/dub muzikos grupė „Ministry of Echology“ pristato singlą „Laikas Meilei“, įrašytą drauge su vokalistu Eazystyle MC. Ta proga ketvirtadieni, gegužės 23 dieną, klubo „Artistai“. < [...] Plačiau»

Iš ba. ir „Two Dicks“ tandemo gimęs vaizdo klipas (video)

O ką tu veikei kai tau buvo 16 metų? Tarkim Benas, geriau žinomas tiesiog ba. slapyvardžiu, tuomet įrašinėjo gabalus ir kepė jiems vaizdus. Šiandien atlikėjas, kartu su jam talkinančiais vaizdo m [...] Plačiau»

Gerai Gerai pristato paskutinių dienų naujienas įprasminantį darbą „Runners“ (audio)

Viliui Tamošaičiui 2013-ieji metai įstrigs kaip kupini permainų ir naujų išbandymų. Išsiskyręs su scenos partnere Dovile Filmanavičiūte ir palaidojęs keturis metus puoselėtą projektą „Gerai Gerai [...] Plačiau»

Grupė „Movo“: klausytojų teismui atiduodame tikruosius save (audio)

Visai neseniai į Lietuvos muzikos scenos traukinį įšokusi trijulė „Movo“ beveik iškart buvo apdovanoti – jaunų muzikantų konkurse „Garažas“ laimėjo II-ąją vietą ir specialų konkurso rėmėjų prizą [...] Plačiau»