-->

Įkvėpimas per prievartą (video)

circles.jpgŽinote tą jausmą, kai nueini į renginį ir publika tau atrodo kaip dienos veiklos centro neįgalieji, stebintys keliaujančio lėlių teatro pasirodymą? Visi tau atrodo per jauni, nežinantys, kaip reikia dalyvauti vakarėlyje ir kaip būti išgėrusiam su stiliumi. Ir tada susimąstai – nejaugi ir tu toks kadaise buvai?

Būtent taip buvo per „Russian Circles“ pasirodymą vakar Propagandoje, kartu su „LUUMM“ ir „Deafheaven“. Suprantu, kad tokia muzika ir žmonės jos klausydami neturi šėlioti. Aišku, kad ir renginio vieta ne „social club“. Tačiau net koktu, kad tarp žmonių nebuvo to susijaudinimo ir įtampos, jog jie tuoj pamatys šviesiausią šiandienos „post-metal“ grupę, kuri susikūrė pasidalijus griežtos (griežtos, o ne sunkios – aut. past.) muzikos įtakingiausiai grupei „Botch“ ir jog būtent „Botch“ grupės bosistas groja „Russian Circles“. Nepamirškime, kad ir „Deafheaven“ albumas pateko į visus TOP50 geriausių 2011 metų albumų! Tiek visko vieną vakarą. Fantastiška rekursija ir ne kitaip.

Dabar apie patį pasirodymą. Nuotaikos ir noro viskam dabar užteks mažiausiai savaitei. Viską norisi daryti greitai ir su jėga. Norisi rašyti eiles ir mylėtis reprodukciniais, o ne vien malonumo tikslais. O didžiausias įkvėpimo ir koncerto galios įrodymas tas, kad norisi vėl susikurti grupę su senais draugais, grupę, kurią bent dalis mūsų kadaise turėjo, bet palaidojo neribotam laikui. Buvo vertinga viskas tą vakarą Vilniuje ant šlaito. Šiek tiek kronikos iš įvykio vietos.

paveiksliukas iš atlikėjo oficialiosios svetainės

Facebook komentarai:

1 Komentarai šiam straipsniui

  1. Erm sako:

    Am. Žmonės kurie ten ėjo ir ėjo vien tik muzikos paklausyti o ne patūsint. O be to nuo kada palei post -rock/metal galima šėlti?

Palik komentarą

Rekomenduok muzikos:

Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's required)
Aivaras Ventis
(08. 28 - 00:08)
labų naktų su The Dø: http://youtu.be/5QK_RZRi0xQ
Saulius
(08. 22 - 00:11)
maniškis naktinis ramiax – http://youtu.be/8F_-JIa8FUs
Saulius
(08. 22 - 00:11)
For Justas – oj šitas kaip gerai. trūksta tik mašinos, greičio ir autostrados
Justas
(08. 20 - 11:27)
Pirmadienis ne toks ir blogas kaip atrandi tai – http://soundcloud.com/futureclassic/jeremy-glenn-new-life-3

1 · 2

Panašūs Naujausi

„Loftas Fest `12“ – labiau gerai nei šiaip sau (foto reportažas + video)

Po „Loftas Fest `12” jau spėjo atsigauti net patys neramiausi. Visgi praėjo viena savaitė. Tuo tarpu mes žeriame savo įspūdžius. Foto, video ir teksto pavidalu. Kas buvo ok?.. [...] Plačiau»

„GaDi 2012“ – prisvilęs vasaros festivalių sezono atidarymas (foto reportažas)

Kiekvienas festivalis randa savo nišą. Vieno, lyg antro gimtadienio laukia metalinės muzikos mėgėjai, kitas puiki vieta hipsterių saviraiškai, trečias atveža pasaulines pop žvaigždes. Per ilgus m [...] Plačiau»

„Luumm“ pasirodymas „Indie Kirtimuose“ (video)

Gerokai už Vilniaus centro, mitais ir legendomis apipintame sostinės mikrorajone - Kirtimuose, jau pusę metų vyksta gyvų koncertų ciklas, skirtas alternatyviosios muzikos melomanams. Plačiau»

Jamie Woon: „Tikiuosi čia grįžti“

Neeilinių renginių serijoje „Tuborg Loftas Live“ vakar pasirodė pasaulinio lygio žvaigždė Jamie Woon. Tik įžengęs į „Loftą“ jis ištarė: „Labai gerai jaučiu šią vietą, labai patinka“. Po koncerto [...] Plačiau»

Avangardo veteranų „I.V.T.K.Y.G.Y.G.“ jubiliejinis koncertas abejingų nepaliko

Grupei „Ir Visa Tai Kas Yra Gražu Yra Gražu“ šis mėnuo buvo tikrai įtemptas. Spaudos dėmesys, kasdienės repeticijos ir viską sekančios gerbėjų akys. Visgi dabar kompanija gali atsipūsti – jubilie [...] Plačiau»

„Kick“ (fotoreportažas)

„Kick“ organizatoriai skelbė: tai didžiausias ir purviniausias visų laikų dubstepo bangeris Lietuvoje Shilta.lt komanda ten buvo ir parnešė fotoreportažą: nuotraukos Karle Dru [...] Plačiau»

Įkvėpimas per prievartą (video)

Žinote tą jausmą, kada nueini į renginį ir publika tau atrodo kaip dienos veiklos centro neįgalieji stebintys keliaujančio lėlių teatro pasirodymą. Visi tau atrodo per jauni, nežinantys, kaip rei [...] Plačiau»