Jaunimo pasaulyje

Publikuota: 2011 Rugsėjo 30

photobomb-that-guy-the-point-of-no-return.jpgŠiais nuobodžiais laikais, kai kūrybingumas ir įkvėpimas pasiekiamas visiems tumblerių, Vimeo HD Canon5D vaizdo klipų iš timelapsų dėka, nebėra kuo pasikliauti. Man jau žiūrint tokius video (persiprašau kad ne muzika, bet gyviausias pavyzdys tipinio dalyko) kyla jausmas, lyg žiūrėčiau vestuvių vaizdajuostę iš Kybartų. NO SHIT (anoks juokas) ! Kiekvienas turi po blog’ą (kaip ir šiknaskylę ahuehuehue) kur talpina savo nuotraukas su Instagram filtru apie tai, kaip jis (va tas Instagrameris) kokioje nors Olandijoje gulbes šeria… Pakeliavęs po Bulgarijas ir Rumunijas filmuoja Vimeo-ready klipukus apie tai, kaip jis iš gyvenimo ima kiek gali. Maža to, papuošia savo feisbūkų ir Gfail+ lentas motyvaciniais paveiksliukais, kur užrašas ant peizažo fono, bet jau ne su helvetica parašytas, o su impactu (helvetica so 2008), arba parašo, kurioje pasaulio vietoje jis dabar ir su kuo (in Bordeaux with these and those xoxoxo poorfag lithuanians). Visi keliauja kur nori ir pavydėti nėra kam. Vistiek Ryanair skrendi…

Chėbra, susiimkit. Dubsteb, swag, illest, hellaflush/stellaflush, stanceworks ir canibeat lifestailai jau visiem nusibodo ir oficialiai mirė. O baisiausia ir man nesuprantama (rimtai, nakkkuj?) kai fotkina maistą ir deda kitiem žiūrėti, nebent patys pasigamina ir pagrįstai giriasi, bet lėkštė sriubos su miesto pavadinimo tagu – WTF?

Make shit – don’t use it.ShiltaLT redakcijos nuomonė nebūtinai turi sutapti su Tomo Wee išsakytomis mintimis.

Šis straipsnis parašytas:

Tomas Wee - viso įrašų 5, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

2 Komentarai šiam straipsniui

  1. LInas sako:

    Pikta rašliava, tiek, kad visiškai neturi nieko, išskyrus burbejimą… :) Pointless shit, turbūt taip autorius ir savo įrašą pavadintų, jei objektyviai kritiškas būtų.

  2. Aivaras Ventis sako:

    savam staile :)

Palik komentarą

Renginiai:

 

 

 

 

 

 

Facebook:

Naujienlaiškis:

Skaitomiausi straipsniai tavo pašte. Įvesk e-mail ir užsisakyk: