-->

Kalėdinė, prekybos tinklo „John Lewis“ ir atlikėjos Gabrielle Aplin, pasaka (video)

Kažkas įvardino, neva tai šių metų keiksmažodžių namber van kėsinasi tapti žodis „Kalėdos“. Jei nuoširdžiai, tai ilgalaikio kontakto su šia švente dar neturėjau, o nuo praeitų metų šventinio bumo jau kaip ir pailsėjau. Tad pirmas papuošalas ant shilta.lt virtualios eglutės – britų akropelių tinklo „John Lewis“ tv reklama.

Būtent šis, 39 centrus turintis verslo gigantas, ir jaunutė indie folk‘o atlikėja Gabrielle Aplin, sujungė jėgas. Įrašė ypatingai jautrų gabalą „The Power of Love“ ir susuko jam vaizdelį, pasakojantį dviejų senių besmegenių istoriją. Tiek kūrinys, tiek pati reklama, verti dėmesio, tad prisijungiam prie tų poros milijonų, jau spėjusių peržiūrėti melancholišką pasaką.

Pasaka – John Lewis Christmas Advert 2012 – The Journey

Kūrinys – Gabrielle Aplin – The Power of Love

nuotrauka – lesliemope.blogspot.co.uk

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

„Hey Rosetta!“: vienas vaizdo klipas – begalybė skirtingų erdvių (video)

Šešeriukė „Hey Rosetta!“ toli gražu ne naujokai. Kūrybinį kelią pradėję 2005-aisiais, pripažinimo sulaukė tik po šešerių metų. 2011 metais net trys grupės kūriniai puikavosi Kanados roko ir alter [...] Plačiau»

Viskas, kas tave supa, tėra kažkieno kopija (video)

Tiems, kurie praleido pro akis, ir tiems, kurie shilta.lt skiltimi „Radybos“ naudojasi kaip savotiškais bookmark‘ais, pristatau vyruką iš New York‘o – Kirby Ferguson. Kas jis per vienas?.. [...] Plačiau»

Jeremy Ellis: pacanėlis, pirštais darantis stebuklus (video)

Žodžiu Detroite bazuojasi pacanėlis Jeremy Ellis, pirštais darantis stebuklus. Ir šiame pareiškime nėra nieko pošlo, vaikinukas tiesiog ypatingai gerai įvaldęs aparatą „Maschine Mikro“. Plačiau»

Kartais reikia „tik“ talento (video)

Interneto vandenynai darsyk sujudo. Šįkart bangas kelia du treninguoti pacanėliai, kapojantys Rihanna'os superhitą „We Found Love“. Vaikišku nuoširdumu trykštantis ir savo talento. Plačiau»

Beth: popsovi koveriai žadantys tapti topais (video)

Lygiai prieš metus septyniolikmetė britė Beth į internetą paleido Adele dainos „Someone Like You“ koverį. Nebuvo nieko įspūdingo, tiesiog dailus balsas ir kone be jokio papildomo šarmo atkartota [...] Plačiau»

Tylus vakarėlis su „Sony Walkman“ (video)

Agentūra „4E7“ prieš porą savaičių „Sony“ kompanijai iškepė naują vaizdo klipą. Ką reklamuoja? „Tylų vakarėlį“ kartu su „Walkman“ ausinuku. Bibliotekoje dienas. Plačiau»

„Vilniaus dienų“ ir „Music Week“ mashup‘e pasipainiojusios radybos (video)

Ką gi kolegos, draugai ir praeiviai išgirdote „Vilniaus dienų“ ir „Music Week‘o“ mashup‘e? O gal ėdėte kiaulės ausį, tarškinote mediniais šaukštais, o sekmadienio pavakarę. Plačiau»

Kompozicija, koveriais nešanti skirtingas emocijas (video)

Keistas atradimas/pastebėjimas, kad tas pats gabalas, atliktas kitos aranžuotės rėmuose ir užvadintas kaipo koveris, neša skirtingas emocijas. Tarkim airiai „U2“ kone prieš dvidešimt metų įdainav [...] Plačiau»

Akustinei gitarai paklūstantys dvynukai (video)

Interneto viral‘ų kolekciją kone prieš mėnesį papildė dar vienas vaizdelis. Lietuvoje jis pasirodė tik prieš kelias dienas (tikėtina, kad ir jo peržiūros šoktelėjo visai neseniai), tad pasimetusi [...] Plačiau»