Kas po velnių yra tas „Kilkim žaibu“? (video)

KilkimZaibu2008.jpgTuzino ženklu pasipuošęs baltiškasis senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis „Kilkim Žaibu“ šiemet prie Lūksto ežero, Varniuose kviečia kartu sutikti vasaros saulėgrįžą, dar kitaip vadinamą Rasos švente arba tiesiog Joninėmis. Taip taip, po pernykščio pasišvečiavimo žemaičių žemėje, buvo vienbalsiai nuspręsta svetingoje Žemaitijoje šaknis įleisti ilgesniam laikui.

Per tris dienas festivalyje bus visko visko: „autentiškas Rasų šventimas su laužais, senoviniais žaidimais, senovinėm dainom, šokiais, vainikėlių plukdymu, paparčio ieškojimu, saulės palydėjimu ir pasitikimu, alaus sklidinais ragais, su visomis linksmybėmis, kuriose galės dalyvauti ir žiūrovai, ir dalyviai.“ Beje, dalyvių taip pat laukia komandinės senoviškų žaidimų rungtys dėl festivalio garbės Krivulės, kuri tebėra pernai ją laimėjusių rankose. Tikimasi, jog amatininkų ir karių kaimelis bus dar didesnis, o naminis gyvas alus dar skanesnis!

Išaušus antrajai dienai, prasidės įprastinė festivalio programa – nuo senosios karybos demonstravimo, archainio folkloro iki stipraus sunkiosios muzikos koncerto, kuriame išvysti galėsime „Mekong Delta“, „Negura Bunget“, „Gods Tower“, „Luctus“ bei daugybę kitų, tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje žinomų grupių.

Dar nuo tų dienų, kai baigiau vidurinę ir gimnazijoje pradėjau rimčiau domėtis muzika, „Kilkim Žaibu“ buvo itin mėgstamas bei gerą vardą (žinoma, nebereikalo) užsitarnavęs festivalis. Pati jame nė karto taip ir nesudalyvavau, nors, prisipažinsiu, buvo laikas, kai daug ką būčiau atidavusi už galimybę ten nuvažiuoti. Dabar jau ir muzikos kitokios klausausi ir tiesiog kitokie dalykai domina, tačiau vis dar manau, jog sunkiųjų garsų šalininkams tai bene geriausias Lietuvoje organizuojamas festivalis!

Jei sudomino, bilietų kainos ir detalesnė informacija oficialiame „Kilkim Žaibu“ puslapyje.

KILKIM ŽAIBU 2011 – Rasos su Žaibais!

nuotrauka iš http://picasaweb.google.com/aguonu.magylaPalik komentarą

Panašūs Naujausi

Kas po velnių pirmas savo kūrybą paviešino kompaktinio disko pavidalu? (video)

Kompaktus jau baigia išstumti skaitmeniniu formatu leidžiama muzika, tad galbūt laikas pasidomėti, kas po velnių pirmas savo kūrybą paviešino disko pavidalu?.. [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas K-Pop? (video)

Lietuviškos „žvaigždės“ pajaučia besikalančius sparnus kai jų dainas ima sukti vietinės radijo stotys. Tuomet vienam iš šių dainorėlių, savaitgalį aplankiusiam tėviškės restoranėlį, rodosi, kad k [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas last.fm? (video)

Jeigu jūs skaitote šį rašinėlį, reiškia, jūs naudojatės shilta.lt paslaugomis. Jeigu naudojatės tokiomis paslaugomis, matyt, klausotės muzikos. O jeigu jūs ne tik klausotės, bet ir domitės tuo, k [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas drop’as? (video + audio)

Į terminologijas šįkart nesileisiu. Drop'as yra drop'as. Drop'as ramiai įvažiuoja ir tada kerta. Stovi prieš akis slow-motion'u į balą krentantis ir vandenį ištaškantis masyvus lašas. O kaip ten [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tie hipsteriai? (video)

Vis galvojau, kaip tinkamiau apibrėžti šį terminą, kuris, regis, jau gali būti vartojamas kalbant apie bet ką: žmones, rūbus, muziką, literatūrą, vizualinius menus, gyvenimo būdą. Galvojau galvoj [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tie iTunes? (video)

Pradėsiu nuo to, jog šis straipsnis turėjo būti ko gero pats pirmasis Wiki skiltyje. Gerai, ne ko gero, o iš tiesų turėjo. Prieš net nebepamenu kiek laiko, kai shilta.lt iš blogspoto transformavo [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas „Auto-Tune“?

Turbūt dauguma jūsų jau žino apie šią programą, be kurios, atrodo, nebeįmanoma sukurti jokio radijun leidžiamo kūrinio. Arba tiesiog nuolat visur girdite „nu tai su auto-tune bet kas tokį gabalą [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas „Mėnuo Juodaragis“? (video)

Kasmet šylant orams ir artėjant vasaros sezonui puolame taupyti pinigus bei visaip kitaip ruoštis jau gegužės gale užpuolančiam festivalių maratonui. Tačiau ar niekad nesusimąstėte, kaip tinkamai [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas „Ont Grind’ų“? (video + foto)

Dažnas vasaros festivalių pradinukas savo mažame kalendorėlyje mato vos keletą kokybiškų atviro lauko muzikos renginių. Tuo tarpu įmitęs tokio tipo švenčių lankytojas, jam galėtų privardinti tuzi [...] Plačiau»