Kas po velnių yra tie iTunes? (video)

itunesPradėsiu nuo to, jog šis straipsnis turėjo būti ko gero pats pirmasis Wiki skiltyje. Gerai, ne ko gero, o iš tiesų turėjo. Prieš net nebepamenu kiek laiko, kai shilta.ltblogspoto transformavosi į tai, kuo yra dabar, minčių pilna galva gulėjau lovoje ir visiškai netikėtai savęs užklausiau: „Kas po velnių yra tie iTunes?“ Žinau, klausimas tikrai kvailokas, tačiau mintis gana dažnai supaisyti yra labai sunku. O po to sekė užsikirtusios plokštelės efektas, kuris, teisybę sakant, ir pagimdė idėją rašyti neilgus, kiekvienam mirtingajam nesunkiai suprantamus straipsnius apie visokiausius muzikinius reikalus, kurie kažkam gali pasirodyti ne visiškai aiškūs.

Man tąsyk ne iki galo aiškus pasirodė iTunes reikalas. Vieni jį naudoja muzikos kėlimui į iPod’us, kiti čia perkasi audio knygas, treti nuomojasi filmus ar dar velniai žino ką daro. Nors… Iš tiesų, dabar jau net nesuvokiu kas ten man buvo tokio neaiškaus. Paprasčiausia aplikacija/programa, kurią parsisiunti savo kompiuterin ir džiaugiesi visišku entertainment’u. Taip pat iTunes labai greitai į žvaigždes prastumti gali ir kokią jauną grupę ar atlikėją. Kai tavo gabalas tampa nemokamu savaitės parsisiuntimu ir jį į savo kompiuterius parsipučia dešimtys ar net šimtai tūkstančių, populiarumas tikrai gana greitai šokteli viršun. Kas dar?.. Atrodo, lyg ir viską paminėjau. Nieko sudėtingo, tad ir plėstis neverta. Jei ką labai svarbaus praleidau, rėkit, šaukit, papildysiu ir pataisysiu. Na, o palieku jus su jau legenda tapusiu kūriniu, kurį iTunes labai sėkmingai pardavė pasauliui.

iTunes Version – Bed Intruder Song

nuotrauka iš bitsignals.comPalik komentarą

Panašūs Naujausi

Kas po velnių pirmas savo kūrybą paviešino kompaktinio disko pavidalu? (video)

Kompaktus jau baigia išstumti skaitmeniniu formatu leidžiama muzika, tad galbūt laikas pasidomėti, kas po velnių pirmas savo kūrybą paviešino disko pavidalu?.. [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas K-Pop? (video)

Lietuviškos „žvaigždės“ pajaučia besikalančius sparnus kai jų dainas ima sukti vietinės radijo stotys. Tuomet vienam iš šių dainorėlių, savaitgalį aplankiusiam tėviškės restoranėlį, rodosi, kad k [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas last.fm? (video)

Jeigu jūs skaitote šį rašinėlį, reiškia, jūs naudojatės shilta.lt paslaugomis. Jeigu naudojatės tokiomis paslaugomis, matyt, klausotės muzikos. O jeigu jūs ne tik klausotės, bet ir domitės tuo, k [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas drop’as? (video + audio)

Į terminologijas šįkart nesileisiu. Drop'as yra drop'as. Drop'as ramiai įvažiuoja ir tada kerta. Stovi prieš akis slow-motion'u į balą krentantis ir vandenį ištaškantis masyvus lašas. O kaip ten [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tie hipsteriai? (video)

Vis galvojau, kaip tinkamiau apibrėžti šį terminą, kuris, regis, jau gali būti vartojamas kalbant apie bet ką: žmones, rūbus, muziką, literatūrą, vizualinius menus, gyvenimo būdą. Galvojau galvoj [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas „Auto-Tune“?

Turbūt dauguma jūsų jau žino apie šią programą, be kurios, atrodo, nebeįmanoma sukurti jokio radijun leidžiamo kūrinio. Arba tiesiog nuolat visur girdite „nu tai su auto-tune bet kas tokį gabalą [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas „Kilkim žaibu“? (video)

Tuzino ženklu pasipuošęs baltiškasis senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis „Kilkim Žaibu“ šiemet prie Lūksto ežero, Varniuose kviečia kartu sutikti vasaros saulėgrįžą, dar kitaip vadi [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas „Mėnuo Juodaragis“? (video)

Kasmet šylant orams ir artėjant vasaros sezonui puolame taupyti pinigus bei visaip kitaip ruoštis jau gegužės gale užpuolančiam festivalių maratonui. Tačiau ar niekad nesusimąstėte, kaip tinkamai [...] Plačiau»

Kas po velnių yra tas „Ont Grind’ų“? (video + foto)

Dažnas vasaros festivalių pradinukas savo mažame kalendorėlyje mato vos keletą kokybiškų atviro lauko muzikos renginių. Tuo tarpu įmitęs tokio tipo švenčių lankytojas, jam galėtų privardinti tuzi [...] Plačiau»