Ketvirta diena: televizijos gniaužtuose su pseudo žvaigždžių pamazgėlėmis ir sveikinimų koncertu (video)

Publikuota: 2010 Gruodžio 06

kucinskas.jpg Kadangi savaitgalį, kaip ir žadėjau, praleidau toli nuo interneto bangų, įspūdžius užrašinėju dabar.

Pagrindinė šeštadienio pramoga – lietuviškų tv kanalų žiūrėjimas. Būtent iš ten sužinojau, kaip Vudis audringai atšventė savo gimtadienį, kardinaliai pasikeitė grupių „Blogos mergaitės“ bei „Pikaso“ nariai, išsiskyrė Andriaus Rimiškio ir prodiuserių Bendžių keliai, o Oksana Pikul skundžiasi facebook’e vis dykstančiomis jos antrininkių anketomis. Žodžiu, kibiras psuedo žvaigždžių pamazgėlių.

Taip pat stebėjau, kadaise didžiuosiuose Lietuvos miestuose pačią populiariausią laidą, „Šok su manim“. Teigiamos nuomonės apie tokias pramogas neišsakysiu. Naudos gavau nebent tiek, kad susipažinau su „į madą ateinančiu“ provinciališku humoro jausmu.

Tiesa, įdomiausias šeštadienio atradimas, vis dar gyvuojantis „Sveikinimų koncertas“. Šokinėdamas per kanalus būtent šią iškaseną aptikau „Lrt“ kanale. Panaršome internete, ogi matome, kad šimtmečius gyvuojanti pramoginė laida yra nesvietiškai populiari: „šiuo metu priimami užsakymai tik 2011 metų sausio 1 dienos ir tolimesniems koncertams“. Taip, kad nors ir vaizdo klipai ten „caro maro“ laikų, o juos lydinčios eilės žinomos kone mintinai, žmonės šiltas vieteles laidoje užsisako mėnesiu į priekį.

Nors laida populiarumu nesiskundžia, aš sugebėjau išklausyti vos dvi kompozicijas (Kučinsko  ir „Žvaigždžių Kvarteto“ kūrinius). Duodu ir jūsų ausims peno, pateikdamas keletą skanėstų.

Sveikinimu koncertas

Edmundas Kučinskas – Už tuos, kurie…

Zvaigzdziu Kvartetas Kur Aukstas Klevas (Muzikos Cempionu Taure)

Sidabrinis Kvartetas Pavasaris (Kęstutis Krivas)

„Pop dietos“ kalendorius

1111111111

111111

nuotrauka iš melofanas.lt

Šis straipsnis parašytas:

Aivaras Ventis - viso įrašų 384, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

6 Komentarai šiam straipsniui

 1. Sandra Sereikaitė sako:

  Hahahah:))) Na žinai, čia jau suprantama kodėl išjungei…:))) Nes šiaip tais man net pirmi garsai tokių “senolių” muzikų priverčia susigriebt už ausų:/

 2. Aivaras Ventis sako:

  na, bet kažkam tai dangiška mana ausims :D kodėl? :D

 3. Sandra Sereikaitė sako:

  Čia jau jų reik klausti:)))

 4. Mantas sako:

  o tu juos tikrai iki galo perklausai??? :D D

 5. Aivaras Ventis sako:

  patikėk :D net savo priešui nelinkėk tokios muzikos klausyt :D

 6. apsieisit ir be vardo sako:

  dėl to pasakymo “provinciališku humoro jausmu”, tai galima ir įsižeisti.
  tiesa sakant, liūdina, kad šiame krašte žodis “kaimas” arba “provincija”, kaip kiti sako, daugumai dvelkia beraštybe ir kelia kažkokios atsilikusios, tamsios skylės vaizdą. sakytum, visi išskyrus nukvakusias bobutes, prasigėrusius seniokus ir beglobius vagiliaujančius vaikėzus gyvena miestuose.

Palik komentarą