-->

Kompozicija, koveriais nešanti skirtingas emocijas (video)

Keistas atradimas/pastebėjimas, kad tas pats gabalas, atliktas kitos aranžuotės rėmuose ir užvadintas kaipo koveris, neša skirtingas emocijas. Tarkim airiai „U2“ kone prieš dvidešimt metų įdainavo kompoziciją „One“. Jai užgrojus prekybos centre, besirenkant spalvingus kukurūzų dribsnius, kiekvienas snargliukas geba niūniuoti priedainį, o vėliau tampa dainos įkaitu ir niūniuoja ją net lėkdamas per raudona šviesa nudažytą perėją. Ir ši, originali dainos versija, kelia kokius tai nostaligiškus jausmus. Flashback‘ais paskanintus vaizdinius, ilgesį ir keistą liūdesio jausmą.

U2 – One

Tuo tarpu legendomis apipinto Johnny Cash versija, kvepia vienišomis kelionėmis. Tolstančių širdžiai iki skausmo artimų vietovių vaizdai, nepažįstamų kraštų kvapai, savianalizė ir kokia tai tuščia ertmė krūtinėje.

Johnny Cash – One (U2 Cover – With Lyrics)

Na, o lyrikas Damien Rice kūrinį „One“ perleidžia per savitą požiūrio kampą. Tave jis tiesiog užliūliuoja, mesteli į skausmingas netekties akimirkas, o styginiais apkamšytas muzikines linijas padovanoja apmąstymams.

One – Damien Rice

Visos šios versijos turi panašumo (visgi tai ta pati daina). O tokių versijų yra tikrai daug. Patikrinkite  Adam Lambert, Howie Day, Joe Cocker, Mica Paris, „Warren Haynes“, „R.E.M.“, „Gregorian“, „Pearl Jam“, „Shinedown“, Vanessa Paradis & Alain Lanty koverius. Gal rasite labiausiai tinkamą emociją.

nuotrauka – patrick140.deviantart.com

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Rekomenduok muzikos:

Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's required)
Saulius
(09. 11 - 09:32)
skandinaviskas hiphopas http://youtu.be/CzZpC6Epzs4
Aivaras Ventis
(09. 10 - 14:46)
Aivaras Ventis
(08. 28 - 00:08)
labų naktų su The Dø: http://youtu.be/5QK_RZRi0xQ

1 · 2 · 3

Panašūs Naujausi

Kartais reikia „tik“ talento (video)

Interneto vandenynai darsyk sujudo. Šįkart bangas kelia du treninguoti pacanėliai, kapojantys Rihanna'os superhitą „We Found Love“. Vaikišku nuoširdumu trykštantis ir savo talento. Plačiau»

Beth: popsovi koveriai žadantys tapti topais (video)

Lygiai prieš metus septyniolikmetė britė Beth į internetą paleido Adele dainos „Someone Like You“ koverį. Nebuvo nieko įspūdingo, tiesiog dailus balsas ir kone be jokio papildomo šarmo atkartota [...] Plačiau»

Tylus vakarėlis su „Sony Walkman“ (video)

Agentūra „4E7“ prieš porą savaičių „Sony“ kompanijai iškepė naują vaizdo klipą. Ką reklamuoja? „Tylų vakarėlį“ kartu su „Walkman“ ausinuku. Bibliotekoje dienas. Plačiau»

„Vilniaus dienų“ ir „Music Week“ mashup‘e pasipainiojusios radybos (video)

Ką gi kolegos, draugai ir praeiviai išgirdote „Vilniaus dienų“ ir „Music Week‘o“ mashup‘e? O gal ėdėte kiaulės ausį, tarškinote mediniais šaukštais, o sekmadienio pavakarę. Plačiau»

Akustinei gitarai paklūstantys dvynukai (video)

Interneto viral‘ų kolekciją kone prieš mėnesį papildė dar vienas vaizdelis. Lietuvoje jis pasirodė tik prieš kelias dienas (tikėtina, kad ir jo peržiūros šoktelėjo visai neseniai), tad pasimetusi [...] Plačiau»

Raumenimis varoma „Old Spice“ muzikos mašina (video)

Pamenate „Old Spice‘o“ vyruką Isaiah Mustafa? Tą, kuris apnuoginta raumeninga krūtine ir išraiškinga veido kalba bandė pavergti tai tavo moterį, tai „pričiešinti“ tave patį kovai su prakaitu rink [...] Plačiau»

Bikiniais pasipuošęs Steve Kardynal siaubia „Chatroulette“ (video)

Šeštadienis chebryte! Jei savaitgalį pasirinkote leisti betoninėje dėžėje, interneto herojus Steve Kardynal duos optimizmo kupiną toną gerai savaitgalio nuotaikai. Plačiau»

Muzikinis klipas susuktas Microsoft Excel‘iu (video)

Vienas įdomesniu interneto personažų MysteryGuitarMan, savo youtube kanale turintis per 2 milijonus subsriber‘ių, visam pasauliui bando įrodyti, kad Microsoft produktas Excel‘is gali tapti nepake [...] Plačiau»

Nepraustaburniškos interneto radybos (video)

Dažnos šiųdieninės interneto radybos daugiau mažiau neetiškos. Tai kala per šeimos vertybes ar moralines normas, tai į akis kiša seksualius objektus bei smurto scenas. Visgi savo nepraustaburnišk [...] Plačiau»