-->

Kris Mars – jaunas, dosnus ir perspektyvus (video)

krismars net.pngYra toks Kris Mars – kuklus 1992-ų gimimo bernelis iš už Atlanto, pradėjęs savo menišką Odisėją kaip poetas, o šiandien – muzikos pasaulio atstovas. Tolimesnius biografinius faktus aptarti galėsime jam užlipus ant didžiųjų pasaulio scenų, bet iki to dar reikės šiek tiek palaukti. Ne todėl, kad Krisas kurtų prastus gabalus, o todėl, kad, matyt, neturi gero prodiuserio.

Kad ir kaip ten bebūtų su tais užkulisiniais dalykais, mano pirmoji pažintis su šiuo atlikėju skambėjo taip:

Kris Mars – Lose your mind

Apskritai, bene visi prieš metus išleisto „The Travaler EP“ kūriniai – malonūs ausiai ir džiugiai sukasi ausinėse. Dar geresnė naujiena, kad nesugadintas pasaulinės šlovės atlikėjas garsais dalinasi nemokamai. Rinkinį galite parsipūsti iš čia.

Akylai stebint Kris Mars‘ą internetinėje edrvėje pasidaro aišku, kad daugžodžiauti vaikinas nemėgsta, bet produktyvumo stoka jo neapkaltinsi. Tikriausiai gerbėjai nesiunčia raudonų rožių į jo namus, bet jaunuolis gana ryžtingai dirba toliau, įgaudamas vis naujų formų ir skambesių.

Pirmasis atlikėjo vaizdo klipas visiškai naujam įrašui „The Push“:

Kris Mars – The Push (Official Music Video)

Ir dar vienas naujas, kątik į soundcloud‘ą įkeltas gabalas.

nuotrauka iš krismars.net

Facebook komentarai:

1 Komentarai šiam straipsniui

  1. Justas sako:

    Dėkui už straipsnį ir naujieną [;

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

„Fitz.“: akustišką formą įgaunantys alternetyvaus folk‘o garsai (video)

Naujieji „Mumford and Sons“, būtent šia fraze pamėgo švaistytis kiekvienas „muzikos kritikas“, turintis apgailėtiną išklausytos muzikos ir pažintų grupių bagažą. Lygintinas objektas yra stiprus a [...] Plačiau»

Andrius Pojavis – pankroko užaugintas patriotas (video)

Nubraukiam dulkes nuo kerpėt pradėjusios „Šviežienos“ skilties. Neapleidome, visa tai tik dėl to, kad kurį laiką po ranka nepasitaikė joks naujas vardas, vertas nors truputėlio jūsų dėmesio. Tad [...] Plačiau»

„Them Swoops“ iš šiaurės Kanberos (audio)

Visada šioje skiltyje rašome apie mūsų, lietuviškas grupes. Tačiau nežinia kieno pasiūlyti - mums parašė australai „Them Swoops“. Australai nebūtų savimi. Plačiau»

„Revelation“: norim groti, po galais! (video)

Naujas apsireiškimas kukliame lietuviškos muzikos pasaulyje - lengvai rokuojanti „Revelation“ chebra, jau puikiai pažįstama Panevėžyje. Alternatyvios muzikos koncertuose šaknis įleidusi. Plačiau»

Lietuviškoji trip hop alternatyva: UMIKO – „WAVE“ (audio)

Nežinau, kiek teisės turiu „Šviežienos“ skilčiai priskirti nekuklia scenine patirtimi pasigirti jau galinčią Eleną (a.k.a. UMIKO), tačiau vos išgirdus jos solinį elektroninių garsų pilną rinkinį [...] Plačiau»

Congorock (audio)

Visiškai tikėtina kad apie jį girdėjote, arba net dalyvavote jo vakarėliuose. Mes tikime kad jam priklauso vieta šioje skiltyje taip pat ilgai kaip ir prieš tai buvusiem geriem atlikėjams nes gal [...] Plačiau»

Sunkiasvoris reivas iš Kopenhagos – Mc Black Daniels (audio)

Jau gan ilgokai pas mus užsisvečiavo kauniečiai „Attitude“, tačiau per daug neliūdėkit atsisveikindami su jais. Šiandien shilta.lt objektyvai krypsta į Kopenhagietį, drum‘n‘bass‘erį - Mc Black Da [...] Plačiau»

„Attitude“ – kostiumuoti kauniečiai, grojantys hard rock‘ą (video)

Jie gyvena Kaune, scenoje pasirodo tik su kostiumais ir groja hard rock‘ą. Spėkite kas? Tikriausiai sudėtinga, nes jų kol kas nepamatysi ant kultūrinių žurnalų viršelių, o cd nenusipirksi muzikos [...] Plačiau»

Mörötki: „Kuriu viską nuo beats iki 4×4 bumčiko“ (audio)

Šiam kartui į dienos šviesą išlįsti ir ant shilta pjedės stalo užlipti kviečiame – emigrantą Mörötki. Kažkada senai senai vaikinas pagrodavo įvairiuose muzikiniuose projektuose ir. Plačiau»