Lietuviškam mentalitetui – lietuviškas repas

alekna.jpgEilinį kartą įrašą pradedu atgailaudamas už ilgas tylos savaites, palikusias jus nežinioje. Kur Tomas? Primušė gal kas? Nain. Sveikas gyvas Tomas, tik labiau realiu gyvenimu užsiėmęs, o ne pro-trollinimais. Nors, pripažinsiu, tenka ir to paragauti, o tada ir gimsta Pagaidos lentoje besipuikuojantys įrašai.

Šiandien – apie repą. Tą lietuvišką, kur gimtojoj Klaipėdoj nebūdavo, o šiaurės Lietuva prisirpus linguodavo undergroundo tūsuose. Nesutinkat? Look at all the fucks I don’t give.

Tai va, prisijungiau vieną popietį prie lietuviškos savo fb paskyros (oi koks tas Tomas pasikėlęs ir susireikšminęs), kad pažiūrėčiau, kas gero trendina soc. erdvėse pas jus. Žiū, kokie trys skirtingų reputacijų veikėjai pašėrinę tą patį klipą. Alekna balkone. Labai protinga.

Alekna – Balkone

Kadangi Tie Geresni užtrendino kaip grybai po lietaus, nes dalinai buvo verti to trendo, pasidarė įdomu, ką čia šitas, iš pirmo žvilgsnio, eilinis Kauno pusmarozis, gero parodyt gali. Pažiūrėjau pirmą minutę ir išjungiau. Dafuq is dis. Peržiūrų tiek, lyg jis nuogu pimpalu pralėkęs rotušės aikštę būtų. Tas balkoninis repas nekažką, bet pasearchinau daugiau, pastebėjau, kad bičas itin puikius instrumentalus naudoja, tai, pamaniau sau, gal šiaip išsipisinėja, o iš tiesų yra visiškai kietas vyriokas.

EVT SPRING BREAK!

Įsijungiau dar Tuos Geresnius pažiūrėt (nors man juos visada norisi TWODICKSais vadint, kažkaip labai susitapatinę), ok. Grįžau prie Aleknos. Jau buvau bepradedąs suprast jo populiarumo ir žavesio paslaptį, kai įsijungiau paklausyti jo kūrybos gabalo. Viso-gero-loche-užsičiaupk-ir-lįsk-po-lapais. Rimtas gabalas apie pedofilus. Oh wow.

Alekna – Istorijos

Kažkaip man visos tokios kalbos apie pedofilus siejasi su žiauriai žemu intelektu ir bukom, kraujo ir dramų ištroškusiom masėm. Tad kyla man čia klausimas. Kaip toks IQ-45 gali leisti sau tyčiotis iš Tų Geresnių, nors ir hipsteriovai, bet BENT JAU kokybiškai varančių ir savo vardus jau nemažą eilę metų pogrindyje tvirtinančių bičų? Bet aišku, jums to ir reikia, ne? Dar vieno locho, prie progos parepuosiančio apie krepšinį ir mašyynas. Lochams reikia locho, kas be ko. Kada gi lietuviai garbino to tikrai vertus kūrėjus? NIE-KA-DA.

Repas apie tikslus, repas apie idėjas, repas apie asmeninius ieškojimus? Tomai, tau su galva ne viskas tvarkoj? Repas apie pedofilus – va čia tai stipru ir verčia susimąstyti! Tau nepatinka? Pats tu pedofilas, va kodėl tau nepatinka!

Ką begaliu pridurti… Alekna, smegenų prisižiūriek. Maroziškas veidas išduoda tave. Nepyk, kad aš taip stipriai, bet oh well.

102 Komentarai šiam straipsniui

 1. homo sapiens sako:

  Ačiū Tomai, kad išsakei savo nuomonę. Jau buvau bepradedąs manyt, kad aš čia toks vienas nemėgstantis to marozinio-vaikiško-surimuok-žodžius-gale-ir-porą-keiksmažodžių repo. Galvojau, kad gal aš jau atjungtas nuo šitos subkultūros. Net naktim verkiau.

 2. asd sako:

  tas balkonas free dar puse velnio, bet gabalas, tai sudo vertas

 3. Andrius Aleknavičius sako:

  Tyčiotis :D DDD IQ 45 :D DDD Klausyk Mr. kalbu apie IQ nors pats rašau pusiau angliškai ir su klaidom: TieGeresni to trendo verti labiau nei kas kitas. 2. "Viso-gero-loche-užsičiaupk-ir-lįsk-po-lapais." – nepatiko man tas lochas, žiūrėk kad pats po lapais neatsibustum :) Kiek paties tavo IQ? :) Tiesiog ačiū kad parodei, jog Lietuvoje kažką darant laisvalaikiu su draugais ir tiesiog darant tai kas patinka, atsiras visada žmonių, kurie turės ką pasakyt ir pabūs tuo kritiku :) Sėkmės tau rašant ;)

 4. Mindaugas Ašmenskas sako:

  Man atrodo sėdot vyrai nesat jūs koki didvyriai, baikit ėstis vieną kartą nes pavydas skaudžiai kerta . ;D

 5. Raimondas Verkis sako:

  nekreipk demesio y idiotus

 6. Deividas Tadas Teisingumas sako:

  :D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nu &^$%# kokiu zmoniu yra idomiu sakyciau

 7. Inga Širvinskaitė sako:

  Nereik kreipti demesio i tokius..pasakyt kazka blogo ir kritikuot visad bus kam,nesvarbu kaip ir ka bedarytum…esi saunuolis!

 8. Brigita Visockytė sako:

  Net juokas suėmė beskaitant kaip žmogus pievas rašo :D DD

 9. malava sako:

  tomai tu pats bandai siuo straipsniu kazka primest, bet esi is tu kuriem viskas neidomu, kurie is pavydo pradeda smerkti kitus ir gali nesimazint, nes esi tiesiog pastumdelis. Be to kiekvienas turi savo skoni, bet jo nereikia viesai reiksti, kai gali izeisti kitus

 10. Žmogus Naktis sako:

  Supisti kritikai,tik sedet prie kompo drocint ir tegali:) i AKYS SUKOS ne i ekrana!:)

 11. Žmogus Naktis sako:

  akis*

 12. Hmh sako:

  Tomai , ką pats sugebi , kad taip moki kritikuoti kitus? Tau iš vis gyvenime kas nors gero ,įdomaus yra?

 13. Rok Rokas sako:

  :) visada visokiu bus

 14. Giedrius Lučinskas sako:

  eik gal koky kriminala parasysi…

 15. Didingas PAulius Pauzuolis sako:

  Tai krw pyderastas pavydi:D tas iq nors ir i minusa gali sokt, svarbu repas geras

 16. Karolis Sičiūnas sako:

  su "lietuvisku", jei taip galima pavadinti AUTORIAUS mentalitetui – "lietuviskas" straipsnis…

 17. Kristina Ginevičiūtė sako:

  Man gaila šito rašytojo, kuris pats, matyt yra nevykėlis, nieko nesugebantis ir neįžvelgiantis tikrų dalykų. Andriau, kurk, tavo nuoširdumas yra aukščiau visko :)

 18. Julius Vasiliauskas sako:

  Kad ir kaip bebūtų, parašei straipsnį apie jį, vadinasi žmogus idomus, o jei ne, tai kam rašyt? Kažkiek užkabino straipsnio autorių, nežino ką protingo parašyt, tai rašo kaip eilinis lietuvis.

 19. Ignaciano Jose Pedro Ivaškevičius sako:

  Čiūvakas Tomas iš Apuolės pabėgęs, Dievas proto jam tikrai pagailėjęs

  Va eilutė, kurią gali į kitą dainą įdėt apie šitą intelektualias mintis reiškiantį žmogų, kuris "supranta" repą. : )

 20. Tie Geresni sako:

  Ateikit kauniečiai į RAFES šį penktadienį, patoosinsim :D
  http://www.facebook.com/events/249192795179904/

 21. Vytautas Strazdas sako:

  Ignacio Jose Pedro Ivaškevičius visi kuriem alekna yra the best labai gerai supranta repa.

 22. Gediminas DžiZa sako:

  A jei atvirai turiu iš dalies pritart autoriui. Visiškai nesupratau kur tas Aleknos talentas :) Apie tuos geresnius irgi turiu savo poziciją, bet čia jau asmeniškumai :)

 23. Karolis Sičiūnas sako:

  Gecka , as kaip nereperis tai nekomentuoju paties video ar santykiu ten tarp eastsaidu ir westsaidu :D ka noriu pasakyt tai aklas neargumentuotas autoriaus stumimas nera protingo zmogaus pozymis. Labai jau smirda demesio stoka nuo sito straipsnio

 24. Gediminas DžiZa sako:

  Aš kaip irgi nereperis, tik noriu pasakyt, kad yra žmonių, kurie pernelyg kritiškai tesugeba rašyti tokius straipsnius. Pas mus toks ciniškas stilius darosi populiarus, kad ir kur pažiūrėsi ;) Bet kad autoriaus stūmimas – neargumentuotas, norėčiau ginčytis :)

 25. mikmik sako:

  O man jie saunuoliai vaikinai,labai graziai viska kuria ;-) .O kas pavydi visi visada sakys kad negrazu ir netinka toki dalykai,nes patys taip nesugebetu padaryti.

 26. MnePo3.14 sako:

  Free yra free , nieko neišsiskiriantis paprastas free kuriuos dauguma reperių pasilieka po tūsų tarp chebros rūkomajame – talento aš čia neįžvelgiu – šūdą malt moka ne tik reperiai . Gabalas irgi ne mano skonio . Tiesiog galbūt pervertinta yra tai ką jis daro – ne tiek jo klausytojų tiek heiterių . O norint stumti ant Tų geresnių reikia daug žolės apšikt ir jūrų išgert . Vat dėl šito galima uždėt didelį minusą Aleknai .

 27. Agnė Dirsytė sako:

  Lietuviai tik ir moka stumt ant zmoniu kuriu nepazysta. Pamato, o ant sito reik pastumt :) Zmogus daro tai kas jam patinka ir manau tai turetu daryt visi, o ne ieskot ant ko cia pastumus nes pats daugiau nieko nemoku :)

 28. Ignaciano Jose Pedro Ivaškevičius sako:

  Vytautas Strazdas aš apie "Šis straipsnis parašytas:

  Tomas Wee – viso įrašų 14, publikuotų shilta.lt."

 29. Karolis Metrikis sako:

  maladiec Andriau esi.Man labai patinka,Lets go on.

 30. wazap sako:

  teisybe pasakyt. repas apie nieka. wow, kaip idomu! :D DDDD

 31. Gediminas Stukas sako:

  Haters gonna hate :)

 32. pazaw sako:

  nu cia net nerepas. nustokit tai vadint repu. cia xujnia. iki repo dar oj oj kaip toli. repe zhodziai dar ir prasme turi turet, o ne padrikos mintys. popsucha cia, ne  repas.

 33. Justinas Vaisiūnas sako:

  nevykėlis tas kažkoks rašlevotojas :)

 34. Tomas Kaziūnas sako:

  Man geda, kad tu mano bendravardis… Kai tu taip mokesi parepuot tada ir kritikuok :)

 35. Marius Saulenas sako:

  Jis tesiog pavydi kad jis turi talenta REPUOTI, o jis ne :) .

 36. Tomas Vejas sako:

  tai jei nepatiko, kam isvis rasyti?
  juk labiau verti rasliavos ammm, tie kas to verti, klystu?
  kiek tau metu bendravadi rasytojau ? :)

 37. Tomas Balandis sako:

  Tas kuris parase sita straipsni uz visus lochus ir pusmarozius pisiu is sparno per tavo bliudlaizy!

 38. Martynas Gustevicius sako:

  a ko toks piktas?

 39. Arnas Stasiulevicius sako:

  visa reklama yra gera reklama ;)

 40. Giedrius Pozdniakovas sako:

  Durnesnio straipsnio turbut neskaites, visiskas pievas parases

 41. Karolis Konkreciai Stankaitis sako:

  Visada kazkam nepatiks, kazkas kalbes. Tegu :) ) Kaip sakoma, jei apie tave kalba uz nugaros-tu priekyje.

 42. Robertas Kairys sako:

  pritariu tau Giedriau visiskos pievos parasyta…

 43. Aivaras sako:

  Labai panašiai Tomas Vejas ir tau galiu atsakyt:
  jei nepatiko, tai kam skaityt, komentuot ir sekti šiuos post’us?
  na ir tavęs dar galima paklaust – kiek pačiam metų? ir išvis kokią prasmę turi metai? jei žioplys esi, tai ir būsi net 40-ties. jei esi kietas aštrialiežuvis (kaip kad Tomas Wee), tai galėtum būt kad ir 15-inis, vis tiek tavo žodis eina į dangų.

 44. Aivaras Ventis sako:

  vadinas jei tarkim aš nemoku architektūros subtilybių, negaliu kritikuoti šūdinai pastatytų apartamentų?

 45. Tomas Kaziūnas sako:

  Aivaras Ventis jei neismanai, kaip tu gali zinot ar cia gerai padaryta ar ne?

 46. Adomas Ak sako:

  O as visiskai lietuvisko repo neklausau ir nesuprantu ir nekenciu, ir ne tik lietuvisko, o sito ciuvaka klausau su pasimegavimu. Ir nezinau kodel. Ponas rasytojau, bb tau i srake.

 47. Aivaras Ventis sako:

  Tomas Kaziūnas – aš nekalbu apie tokį lygi kai tu pradedi sakyti: blogai suveržtos veržlės, lango įstatymo kampas per mažas, grindys pora centimetrų aukštesnės turėtų būt… aš kalbu apie tai, kad – pažiūriu į pastatą ir matau jog jis pasviręs ir tuoj nugrius. aš ne architektas, bet kad plytos trumpa juk matau.
  taip ir Wee mato, kad šitas naujas "žvaigždūnas" tėra eilinis šūdelis.

 48. Tomas Kaziūnas sako:

  Aivaras Ventis esme, kad seip cia skonio reikalas, kad ir del apdailos ar repo… Bet taip suda stumt kai pats nk nesugebi, nekazka…

 49. Aivaras Ventis sako:

  Tomas Kaziūnas aš juk pasisakiau, kad šūdas iškart ir matosi jog šūdas. nereikia būti tualeto turinio ekspertu, kad identifikuotum gatvėje rastą rusvą krūvelę :) )
  o dėl Tomo Wee. juk nežinai koks jis ekspertas ar ne ekspertas. taip, kad šią diskusiją baigiau ir tikiuosi greitu laiku daugiau panašių straipsnių :)

 50. Tomas Kaziūnas sako:

  Aivaras Ventis nezinau daugumai neatrodo, kad sudas, jums cie vienetams. Aisq visiems neitiksi niekad :)

 51. Aivaras Ventis sako:

  Tomas Kaziūnas ar dauguma / minia / banda yra teisi? jei taip, tada pop muzika yra geriausia iš visų!

 52. Tomas Kaziūnas sako:

  Aivaras Ventis mano manimu dauguma teisi ir kodel iskart banda ? :) tai ir tarkim kai vis ant beatles buvo uzsikabine tai bandos jausmas buvo irgi? ar to nusipelne buvo?

 53. Aivaras Ventis sako:

  Tomas Kaziūnas jei manai, kad masė yra geriausias matavimo vienetas, tuomet tiesiog mūsų nuomonės išsiskiria. čia lyg aš stovėčiau už Švyturio alų, o tu už Kalnapilį. ir mes abu būtume sau patiems teisūs.
  čia yra subjektyvus žurnalas. tad rašom apie tai kaip mes matome pasaulį. jei kažkam nepakeliui sutrypia ir siunčia velniop, kas galvoja panašiai – ateina vėl ir vėl.

 54. Tomas Kaziūnas sako:

  Aivaras Ventis kritikuot reik pasakant ka daro blogai, ka reiktu pataisyt, o ne sakyt "ka cia veiki su 45 IQ"….

 55. Aivaras Ventis sako:

  Tomas Kaziūnas – Hemingvėjui niekas nesakė kaip rašyti :) iš kitokio požiūrio ir gimsta šedevrai.

 56. Rokas Petrošius sako:

  Linkiu kad tave gatvėj tokie patys "pusmaroziai" biški pamokytų. Ir šiaip jei jau sakai, kad view'ų šitas "trendas" susilaukė tiek lyg būtų nuogu bybiu prabėges pro aikštę, tai spėju tik tokius trendus kur nuogais b.. laksto ir žiūri tikėdamas pamatyt kokia nsmn, gavai nusivylimą kad bybio nepamatei tai ir "straipsnį" parašei…. Slėptis po lapais..giliai miške.

 57. Tomas Kaziūnas sako:

  Aivaras Ventis so? Bet kokia cia kritika jei tik ant zmogaus stuma ?:) kirikuot ir sakyt kas negerai jo kuryboje reik, o ne kaip sakiau varyt ant zmogaus :)

 58. Aivaras Ventis sako:

  Tomas Kaziūnas . siūlau dar kartą perskaityti ankstesnį mano komentarą. nes jau malam aplinkui.

 59. Andrius sako:

  Nesuprantu kaip galima kelti toki slamsta cia? kas cia per tinklapis? shit kazkoks.

 60. Andrius sako:

  Kaip suprantu kas nori tas kelia bet koki brieda?:D

 61. Eustace Kannabis sako:

  Toks musu pasaulis, jai kas nepatinka dusk kale.

 62. Tomas Sinkevicius sako:

  Straipsnis tai visiškas šlamštas.. O kas lochas tai tik jo autorius :)

 63. Ponas Marius sako:

  straipsnio autoriau – uostyk shaiba !

 64. Sonata Ramanauskaitė sako:

  wtf :D tikrai lochas, nesąmones rašo..

 65. Egidija Virsininke sako:

  yra zmoniu kurie tesiog pavydi :)

 66. Lauryna Özil sako:

  haters makes us famous C:

 67. Tomas Моя игра sako:

  Pisciau skrepli ant snukio tokiam straipsnio autoriui….

 68. Edgaras Bomblauskas sako:

  Uzpavydejo lochelis… :D Kaip, kad jis ten rase, tegul nepyksta, kad taip stipriai, bet oh well :)

 69. Antanas Kukanauza sako:

  Perskaičiau straipsni. Žmogus išsakė savo nuomonę. Vieni kuria klipus , kiti rašo straipsnius. Visi skirtingai išsako savo nuomonę. Laisva Lietuva, į youtube gali dėti ką panorėsi , jei kažkam patinka, VALIO… Žmogus neišvažiavo dar , kažką daro , ir labai pagirtina. Straipsni rašoma apie tikruosius kūrėjus " Kada gi lietuviai garbino to tikrai vertus kūrėjus? NIE-KA-DA.". Yra žmonės kurie vertina juos , tačiau jie ir lieka tik rūsiuose. Juk niekas netrukdo padaryti , kažką video formatu ir tapti labiau matomais. "Lochams reikia locho, kas be ko" o šita eilute autorius parodo savo mažą išprusimo lygį , taip gal MC nerepuoja geriau už "tikruosius kūrėjus" , tačiau niekas nedavė jums ponas autoriau teisės peikti " atlikėjo". Taip tai jūsų nuomonė , tačiau jei nepatinka neklausykit. Pavydit populiarumo , todėl rašot nesąmones. Lietuviškas požiūris , jeigu jam sekasi ir patinka kitiems jis lochas. Tai mano nuomonė nieko asmeniško ir nieko neužstojant ar įžeidžiant.

 70. Deivilas Byzhius sako:

  nekazka cia tau prirase :)

 71. Nerijus Domeika sako:

  Vps sudu pripyle :D

 72. Indre Andziuleviciute sako:

  Tegul eina i kamputi paverkt :D

 73. Vesta Niuki Niuki sako:

  Visur ,visokiu … durniu yra:)

 74. Adomas Ak sako:

  nors ir autorius ne kazka, bet "skrepli" tai tik ant savo veido "pisk"….

 75. Ugintas Manvydas sako:

  Kas jį suvažinėjo?

 76. Eustace Kannabis sako:

  Aivaras Ventis Ne negali tu Ktirikuot nieko, nes pats geriau nepadarysi. Nepatinka, mauk is cia.

 77. Justas sako:

  Nepatinka neklausykit, prosce!

 78. Aivaras Ventis sako:

  Dresden Here keli šypsena vaike.

 79. Vilda Ramoskaite sako:

  :D DDD kietas bicas kietas :D DDDDDDD

 80. Justas Šulnius sako:

  Galiu tik tiek pasakyt, parodyk veidą suski :D

 81. Akvilė Šurkutė sako:

  Pritariu Mariau :D D

 82. Atsigauk sako:

  homo sapiens,
  Visu pirma.Jei toks repas tau nepatinka tai nereiskia, kad tas kuri ji atlieka yra lochas. Visu antra. Pasidomekit, hip-hop istorija ir tada gal zinosit, kad tai gatves kultura. Ir tikrai ne tokiems ponuliams, kaip jus (tu ir straipsnio autorius), kurie vaizduojasi aukstesni uz tuos kurie nera tokie kaip jie, klausyti ir suprasti repa. Tokiems kaip jums, siulau isijungti TV3 ar LNK ir kaifuot nuo dainuojanciu yvos papu.
  Pabaigai pasakysiu tiek, kad Tomai, ne tau kritikuoti repo pasaulio(underground) atstovus ir ju darbus, kai tu net nesupranti, ka reiskia hip-hop ir repas.

 83. Justinas Baltazaras Karaliūnas sako:

  homo sapiens,

  Visu pirma.Jei toks repas tau nepatinka tai nereiskia, kad tas kuri ji atlieka yra lochas. Visu antra. Pasidomekit, hip-hop istorija ir tada gal zinosit, kad tai gatves kultura. Ir tikrai ne tokiems ponuliams, kaip jus (tu ir straipsnio autorius), kurie vaizduojasi aukstesni uz tuos kurie nera tokie kaip jie, klausyti ir suprasti repa. Tokiems kaip jums, siulau isijungti TV3 ar LNK ir kaifuot nuo dainuojanciu yvos papu.

  Pabaigai pasakysiu tiek, kad Tomai, ne tau kritikuoti repo pasaulio(underground) atstovus ir ju darbus, kai tu net nesupranti, ka reiskia hip-hop ir repas.

 84. Buldinkst Kibeni Feni sako:

  true story bro

 85. Artūras Glušakovas sako:

  Straipsnio autoriui manau vertėtų patylėti .
  Kiekvienas turime savo muzikos stilių, ir daugumai patinka tas Lietuviškas Repas .
  Nemanau , kad dainos priklauso nuo atlikėjo IQ procento .

 86. Paulius Bagdonas sako:

  Alekna, istiesu repuoja gan neblogai, bet freestyle nelabai jam iseina :)

 87. Vaidas Kazkoks sako:

  Sutinku su tavim!

 88. Ruta sako:

  Autorius labai gerai pasirinko sau antraji varda “Wee” is anglu kalbos isvertus “labai mazas”, “miniatiurinis”:) Rasant kritikuojancius straipsnius gimtojoje tevyneje siulyciau apsiriboti lietuviu kalba, kuri yra gana turtinga savo zodynu. Tokie zodziai kaip “trendas”, “pasearchinau” ir pan. tikrai nepriduoda svarumo autoriaus nuomonei, bet leidzia susidaryti ispudi, kad tai paauglys, kuris nori buti “COOL” (kabutese), arba vienas is musu broliu lietuviu skinantis braskes Anglijoje:)

 89. Laura Glebauskaitė sako:

  Na ka… Nieko nesakau, nesuprantu per daugiausiai sia tema, bet tai tik mano nuomone. Zmogus kuris rase si straipsni mano nuomone, tiesiog issake ka mano apie Alekna, bet savo mintis beabejo galejo pasilikti sau, nes pats save paduchino. Tikrai nesakau, kad beproto patiko Aleknos kuryba, bet pripazinkime jis turi gebejimu repui, tikrai nekiekvienas taip sugebetu. Negali visi komentarai buti, tik puikus reikia ir nepalankios sau nuomones kartais isklausyti, jei nori istaisyti klaidas. Ir tikrai nebuvo cia jau taip puiku.

 90. Ieva sako:

  Cia yra tavo asmenine nuomone..:) Nereikia taip susireiksimint ir kitu zmoniu IQ skaiciuot ;DD juokinga…Ne, gal labiau apgailetina…Nejaugi tu galvoji, kad tavo straipsniai yra verti demesio? Pagalvok, ar tu is vis bent moki juos rasyt, busimas zurnaliste :) Ir ar tu taip paprastai imtum ir surepuotum ka nors? Nepasiruoses, is galvos, siaip sau, isejes i balkona tik parukyt.. Neneik, kad sis zmogus tikrai turi talenta ir pasistenges galetu tikrai neblogu gabaliuku susukt :)

 91. Zilvinas Svitojus sako:

  Kai tik pamatau argumentą – "tai skonio reikalas" iš karto ima noras kačergą išsitraukt ir per snukį liuobt :)

 92. Kamile Tralialia sako:

  Šūdinesnio straipsnio nemačiau.

 93. Autoriui sako:

  nesu to aleknos gerbejas, bet straipsnis neobjektyvus ir visiskas slamstas

 94. Antifryz sako:

  Kaip man patinka, kai varo ant Tomo Wee, sakydami, kad jis vaikas, nieko pats nemoka, pavydi ir t.t.; bet juk svarbiausia, kad ATĖJO, PERSKAITĖ ir jiems taip strigo, kad jie net PAKOMENTAVO. Patys rodot pagarbą žmogui, kurį išjuokiate. Gal jis to ir siekia? t.y. kad jūs, buki avinai, provokacijoms pasiduotumėte.
   

 95. Gerda Šukytė sako:

  Alekna yra axujenas.

 96. Milda Sereičikaitė sako:

  true,true.

 97. Domas TheSound sako:

  Va va.

 98. Underground MC sako:

  Pagarba už tikrą tiesą.
  Žmonės Lietuvoje patys nužudys besikelianti tikrą Hip-Hop,ą.

 99. Ignas Kasikauskas sako:

  Iš kur ta arogancija, Tomai? Visi tavo žodžiai persmelkti ja. Ar tik nebusi vienas iš tų, kurie domisi rytų filosofijom ir kaip sektantai bando kišt savo išmislus kitiems, ne tokiems išsilavinusiems, žmonėms ir veda tautą į teisingą, vakarietišką kelią? Man Alekna visai neįdomus ir niekada jo neklausyčiau, bet pats mintis lauži iš piršto ir kurpi prastus straipsnius. O straipsnio pavadinimas visai neatspindi turinio. Pačiam tikriausiai gėda, kad gimei lietuviu. sėkmės tau, "nelietuviškas žmogau". P.S.: vakarai, eikit jūs nahui

 100. romualdas sako:

  fu kaka

 101. Evaldas sako:

  Ruta,

  atvirai, labai geras komentaras, tik dalis, kur tu parasei ‘arba vienas is musu broliu lietuviu skinantis braskes Anglijoje’ irode tavo pacios neisprusima.

 102. Ziaurutis sako:

  Labai keista, kad Lietuvoje pastebimi ir garbinami TOKIE reperiai, kai senieji ir tikrieji mc daro tikra rapa, tiek undergrounde, tiek ant scenos. Kazin kas ji vapse pirmasis pamate.

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Tik gaidys gali išduoti, kad karalius nuogas?

Žodžiu keista, bet paskutiniu metu pas jus stebiu juokingą tendenciją. Uber madinga ir protinga save laikanti andergroundo chebrytė išsikelia pseudo stabus ir šoka aplink juos ritualinius šokius. [...] Plačiau»

Mesk į didžėjų gitarą

Jou jou, madafakaz. Kažkokia nuotaika išeiginė, tai ir pagalvojau sau - o kodėl gi prieš miegą nesurentus kokio džiugaus teksto apie kokį tais džiugų reikalą. Plačiau»

Tai yra neteisingai

Jūs pažiūrėkite į tai. Jūs tik pažiūrėkite. A-trak ir Diplo almighty. Plačiau» su Skrillex. Čia kas per bajeriai? "EDM executives" visai autent [...] Plačiau»

Mano metai, Tomo metai

Kadangi hipsterių era baigėsi 2010 ir dabar teliko „pouzeriai“ neišmanantys interneto subtilybių ir paskirties, koreliuojantys „dubstepą“ su ateitimi (nors jis užtikrintai blunka) - esame pasmerk [...] Plačiau»

Pravdos bybiokų apdovanojimai ’11

Labai atsiprašau, kad pastaruoju metu buvau kažkoks pasivedęs ir visai užmiršau paliesti hipsteriams opias problemas. Matot, kaip ironiška - aš pats būdamas širdy hipsteris, hipsteriams protpisau [...] Plačiau»

Erotiška pamokėlė vienišiems namų tyloje (video)

What's wrong with you people? Po kambarį slankioja koks tai forever alone lietuviškas atitikmuo - Mantas. Blevyzgoja, kad turi dahuja draugų, bet grįžęs namo jaučiasi vienišas. Plačiau»

Tautos pajacai, snargliukės kaimietukės ir retoriniai klausimai

Hell yeah, net užjūry žmogus randi būdą šaukštui Lietuvos srėbtelti. Na žinot, vienam poreikis iš „knygnešio“ skverno lašinių užkapot, kitam namus užsmardinti žarniniais vėdarais. Plačiau»

Vilniaus klubai čiulpia

O gi nepatikėsit, kas vyksta. Satta gimtadienį savo chatoj atšventė ir myžčioja visi Vilniaus hipsteriai dabar. Ei, prieš Sattą nieko neturiu. Jau minėjau kažkada. Gerai visai ten. Gerai, jei lyg [...] Plačiau»

Jaunimo pasaulyje

Chėbra, susiimkit. Dubsteb, swag, illest, hellaflush/stellaflush, stanceworks ir canibeat lifestailai jau visiem nusibodo ir oficialiai mirė. Plačiau [...] Plačiau»