Madingieji italai „Tale Of Us“ po ilgų derybų „Loftas Fest 2013“ festivalio programoje (video)

„Loftas Fest“ pristato dar vienus svarbius ir Lietuvoje jau kurį laiką labai lauktus svečius – italus „Tale Of Us“. Jie pasirodys pirmąją festivalio naktį kartu su amerikiečiu Toro Y Moi, pasaulio diskotekų karaliene Miss Kittin, dubstep gyvai grojančiais „Modestep“ ir didžiuliu lietuvių palaikymu iš Golden Parazyth ir kitų.

„Su šiuo duetu šokau Berlyne – tai buvo neabejotinai vieni įsimintiniausių šokių mano gyvenime. Festivalyje būsiu visas tris dienas, bet „Tale Of Us“ – mano laukiamiausi“, – sako TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė.

Kiekviena gera muzika pasakoja savo istoriją. Istorijos būna apie meilę, laimę ir netektį. Būna istorijos ir apie mus. Būtent taip yra pasivadinusi ši dviejų italų house techno grupė – „Tale Of Us“. „Jų istorija prasidėjo nuo nelegalių vakarėlių loftuose Milane. Dabar vaikinai gerbėjų minias hipnotizuoja didžiausiuose pasaulio klubuose (Berlyne, Ibicoje, Londone). Vasaros sezoną jie atidarys kartu su mumis, „Loftas Fest 2013“, – sako festivalio idėjos autorius Victoras Diavara.

Loftas Fest 2013: Tale Of Us (IT)

house techno muzika yra pastiprinta pop, nu disco ir net roko motyvais: „Turiu ne vieną „Tale Of Us“ plokštelę, ir net ne dvi…“, – savo simpatijas duetui išreiškia „Silence Family“ narys Vidis.

„Tale Of Us“ – tai dviejų itin greitai populiarėjančių italų Karm ir Matteo duetas, kuris pretenduoja perrašyti tam tikras elektroninės muzikos kūrimo taisykles. Be to, duetas šiuo metu yra įsikūręs Berlyne – ten, kur ir gimsta didžioji dalis šiuo metu aktualiausios elektroninės muzikos.

„Loftas Fest 2013“ vyks patį pirmąjį vasaros savaitgalį – gegužės 31 – birželio 2 dienomis. Smarkiai kartelę užsikėlę festivalio organizatoriai – tiek su svečių iš užsienio ryškumu ir kiekiu, tiek dienos programos užmojais – jau sulaukė ir interesantų iš užsienio dėmesio bei pačių atlikėjų didžiulio palaikymo.

Taip pat festivalio teritorijoje bus įtvirtinta riedlenčių rampa, atskirtos pramogų zonos, menininkų dirbtuvės, kavinių skveras, žiūrovus kvies kino erdvė ir dviejų dienų kūrybinių industrijų konferencija „What’s Next?“.

Tale Of Us & Mind Against – City At Night

nuotraukos ir informacija – „Loftas“Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Lietuvoje koncertuosiančio Joe Satriani naujausias albumas užkariavo gerbėjų širdis (video)

Gitaristas Joe Satriani įgauna pagreitį. Muzikantas skersai išilgai keliauja po pasaulį – Europoje jo koncertinis turas baigsis tik liepos viduryje, po to jis tęsis JAV. Plačiau»

Savo ambasadą festivalyje „Satta Outside“ vienai nakčiai įkurs Los Andželo „Low End Theory“

Prieš dvejus metus Šventosios vasaros estradą nušlavęs amerikietis The Gaslamp Killer ir vėl ruošiasi į festivalį „Satta Outside“, šiemet kurorte vyksiantį rugpjūčio 8-11 dienomis. Plačiau»

„The Rasmus” Karklėje nusiteikę „paošti” su vietiniais

Stipriai sugroti, stipriai įdegti ir rytą atsibusti nežinia kieno palapinėje - šiaurietišku santūrumu nepasižymintys „The Rasmus” nekantriai laukia susitikimo. Plačiau»

Naujausiame „Airbourne“ albume – seksas, alus ir rokenrolas liejasi laisvai (video)

Melodingo roko gerbėjai simpatiją Australijai jaučia dėl dviejų ten gimusių ir šios šalies muziką garsinančių grupių. Viena jų – prieš 40 metų susibūrę „AC/DC“, kita – jaunesnės kartos atstovai „ [...] Plačiau»

Grupė „Testament“: „Mes niekada nesiekėme būti madingais“ (video)

Šiemet trisdešimties metų jubiliejų švenčianti thrash metalo grupė „Testament“ nuo pat metų pradžios leidosi į pasaulinį koncertinį turą. Aplankę tokias egzotiškas šalis kaip Kosta Rika, Peru, Či [...] Plačiau»

„Loftas Fest“ 2013 pre-party vyks gatvėje šį ketvirtadienį (video)

Miesto festivalis „Loftas Fest“ artėja, paruošiamieji darbai įpusėjo, visame pasaulyje žinomi atlikėjai jau turi po aviabilietą į Lietuvą – kas iš kur, dienos programa ir konferencija „What’s Nex [...] Plačiau»

„Velnio akmenyje“ – death metalo veteranai „Vomitory“ (video)

Šių metų festivalio „Velnio akmuo“ lankytojai turės neeilinę galimybę gyvai pamatyti ekstremaliosios muzikos sunkiasvorius „Vomitory“. Tai – viena iš paskutinių progų pasimėgauti ant scenos atlie [...] Plačiau»

Karklės festivalyje – spalvinga klubinių erdvių rikiuotė (video)

Galvoti apie patogią avalynę šokiams ant smėlio po vaiskiu vasaros dangumi ar ryškiomis rugpjūčio žvaigždėmis – jau pats metas. Tarptautinio muzikos, kitų menų ir vasariškų pramogų festivalio „Ka [...] Plačiau»

Toliau pildomas festivalio „Bliuzo naktys 2013“ atlikėjų sąrašas (video)

Dvidešimtąjį jubiliejų atšventęs festivalis „Bliuzo naktys“ ir toliau intensyviai ruošiasi šiųmečiam lietuviškajam Vudstokui. Ta proga, liepos 5-6 dienomis Lūksto ežero pakrantę Varniuose okupuos [...] Plačiau»