M.A.M.A. apdovanojimų pokštuose Alekna ir M.Palubenka

Pranešimai spaudai trimituoja, neva tai muzikos apdovanojimų „M.A.M.A“ organizatoriai į trylika nominacijų jau surinko po šešis kandidatus, dabar užsidaro tamsiuose kambariuose ir kankinančiai spręs kurie jų yra verčiausi. Iš blizgančio šou vedėjo lūpų jau greit sužinosim kas gi tas afigieniausias metų atlikėjas, muzikinis proveržis, mažiausiai užpisantis albumas ar galingiausią vaizdo klipą susukusi chebrytė. Tikiuosi, kad kai kurie nominantai yra tiesiog gražus pokštas, savotiška ironijos forma ar bent jau nesusipratimas, nes jei geriausio metų hip-hop‘erio titulą gaus Alekna – sudeginu savo boombox‘ą.

Tai pasakykite gi man, koks gi čia lietuviško rap‘o veidas? Ar dar geriau – proveržis. Taip, šis Kauno marozas nominuotas į dvi statulėles ir kiek žinau, netgi pasirodys apdovanojimų metu ant scenos. Jei gerai pamenu, 2011-ųjų „šventėje“ grojo „Despotin Fam“, tai sakote per metus taip nusiritome?

Tiesa, o ką sąraše veikia Markas Palubenka? Tipo jo gabalus jau bent dešimt lietuvaičių sugeba paniūniuoti? O tas akustinis verkšlenimas ir tėvo megztukas dar neišėjo iš mados? Atsiprašau, o kas ta Nota? Čia toji panelė, kurią bando išsukti Bendžiai, bet vis pastringa, tad brute force‘u įspiria kur tik įmanoma? Nors mergiotė ganėtinai sexy, turi neblogą balsą, o įvaizdis, akivaizdu, kuriamas ne studentų, bet ar atlikėją, kurios facebook profilyje liūdi vos 600 fanų (iš jų 200 klasiokai, kiemo draugai ir pažįstami), o topinė daina youtube peržiūrėta tik keliasdešimt tūkstančių kartų, galime vadinti metų proveržiu? Šioje vietoje matau tik GJan, kurios vaizdo klipas tokį paspaudimų skaičių surenka per vieną naktį, o delfiai nelaukia pranešimų spaudai ir patys „ant karštųjų“ fiksuoja „naują muzikos įvykį“.

Bendroje krūvoje dar galima rasti Paškevičių, Valinskienę. Šiame kontekste taip pat keistai iškrenta, tad – ką jie čia veikia?

Stiprybės muzikos žmonėms, turėsiantiems nuspręsti verčiausius.

nuotrauka – damhot.blogspot.com1 Komentarai šiam straipsniui

  1. Aivaras Ventis sako:

    tiesa, kodėl šio pacano neįtraukė į sąrašus :) )

    http://www.youtube.com/watch?v=3cTTvK17yN8

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Ar seksualinėms mažumoms yra vietos lietuviškuose festivaliuose?

Kol kritinė masė tautiečių oro špagomis vaikė pseudoslibinus, įvardinamus seksualinių mažumų vardu, sąmoningi piliečiai savyje ugdė toleranciją. Visgi iki visuotinės empatijos lietuviams dar tolo [...] Plačiau»

„Nemoki-nerašyk“ arba „Kaip nereikėtų formuoti pranešimo spaudai“

Kasdien gaunu šūsnis pranešimų spaudai, kuriuos formuoja žmonės, vėliau verkšlenantys, kad visi yra gaidžiai, neva tai ignoruojantys jų mega‘super‘osom žinutes. Gal derėtų. Plačiau»

Shilta.lt žengia penkis žingsnius atgal

Na tai ką, nutraukiame ilgai trukusią tylą ir vėl pagarsinam muzikos grotuvus. Shilta.lt toli gražu dar ne laikas anapilin, tad troliai, užuodę sumažėjusį post‘ų kiekį, o vėliau išjungtą puslapį, [...] Plačiau»

Muzikos kritikų sapalionės apie tarptautinius vandenis (audio)

Nori pradėti tarptautinę karjerą? Muzikos rinkos guru tau patars laikytis griežtų „elementarių“ gairių: Pseudonimui rinkis lengvai ištariamą (dar geriau anglicizmais dvelkiančią) frazę [...] Plačiau»

Neprotingas promo yra neprotingas

Kone visi internetiniai kanalai rėkauja apie olimpinį auksą iškovojusią plaukikę Rūtą Meilutytę. Šalia sėdintis bendradarbis, lyg sugedusi blėšinė, savo erzinančiu balsu, lyg koks kaimietis žiopl [...] Plačiau»

„AGATA“: ar tu nejuokauji?

Senokai besklaidžiau rss feed‘ą, tad nieko keisto, jog susikaupė galybė dėmesio vertų postų, tarp kurių šviečia krūva Lietuvos gretutinių teisių asociacijos „AGATA“ blevyzgų [...] Plačiau»

Lankytojai, klausytojai

Būdamas mėgėju entuziastu, nusprendžiau apsilankyti Baltijos elektronikoje. Rašydamas būsiu perdiem atviras ir šališkas, tačiau nepagalvokite, jog noriu įkasti renginiui. Plačiau»

Ką reiškia būti netalentingu muzikantu XXI amžiuje?

Vieną kartą pažįstamas man pasakė, kad nežino nei vienos iš mano klausomų grupių, todėl galvoja, kad aš – muzikos guru. Iš tiesų, keletą valandų per savaitę praleidžiu naršydama pulapiuose, kurių [...] Plačiau»

Tūkstantuoju numeriu pažymėtas post‘as (foto)

Vieni šauna šampaną kaskart kai jų lankomumo rodikliai kilstėli pora šimtų lankytoju. Antri, kai gauna savųjų autoritetų pagyrimą. Tuo tarpu treti, tokie kaip mes, džiūgauja, kai simboliškai suka [...] Plačiau»