Mano metai, Tomo metai

uuQ4w.pngKadangi hipsterių era baigėsi 2010 ir dabar teliko „pouzeriai“, neišmanantys interneto subtilybių ir paskirties, koreliuojantys „dubstepą“ su ateitimi (nors jis užtikrintai blunka) – esame pasmerkti, jog pramiegosime tikrai gerus naujus atlikėjus net jeigu jie ir afišuojasi. Kodėl taip atsitinka? Viskas jaunimo pasaulio kultūrose pasibaigia atėjus „pouzeriams“. O kai kultūriniai „noob’ai“ dar ir savo vedlius turi, kaip antai auksiniais elektro hauso laikais toks „Deadmau5“ atsirado tai ir era pasibaigė. Tas pats šiandien su tais jūsų dubstepais, kai „Skrillex“ (pavadinimas skamba kaip automobilio langų apiplovimo skysčio) atsirado.

Todėl Jūsų dėmėsiui mano 2011 metų reziumavimai (nes aš irgi teisę turiu ir norą), penki pasaulio atlikėjai kurių pačiame žydėjime nepastebėjo 2011 dėl to kad 2005-2010 „proto-hipsters“ dar nežinia į ką vystosi. o naujos kartos „zadrotai“ galvoja, kad „dubstep is still cool“.

1. Tiger Love – Gio Gio


 

2.Salem – King Night

 

3.Colourmusic – Tog (interior semiotics hehehe)


 

4.Pictureplane – Black Nails


 

5.True Womanhood – Dark Rift

haters gonna hate arba kaip miela Pravda pasakytų – šunys loja karavanas eina ^^5 Komentarai šiam straipsniui

 1. guu sako:

  atleiskit, kad tokia neišmanėlė esu, bet taip ir nesupratau pusės teksto dėl tų žodžių kabutėse ir ne tik… geros dainos, nu bet jau juokinga daros nuo tų angliškų ar velnias žino iš kur trauktų išsidirbinėjimų … niekur išvažiuot nė neketinu, o jau emigrante pradedu jaustis.

 2. zzz sako:

  zhiurek nesprok tik ish juoko

 3. Genn sako:

  Perskaičiau, bet muzikos nesiklausiau (darbe negaliu). Paklausysių kai bus galimybė. Komentarą rašau, kad nepamirščiau:
  Nelabai supratau, kam Pravda čia įtraukt reikėjo? Dar neisšiaiškinot santykių? :) Citata ne jiems priklauso ir naudoja ją daug kas. Ir dar truputi kritikos – kam reikalingi tie meme’sų paveiksliukai? Kažkaip nerimtai atrodo (bent jau mane jie atbaido nuo straipsnių)
  Tai tiek kol kas :)

 4. Netycia sako:

  Visiskai absurdiskas straipsnis…
  Jai kazkas neklauso ka tu klausai, nereiskia, kad kiti tik ir apsiriboje vien specialia muzika…
  Man gaila, tokiu zmoniu, kurie nemato toliau nei savo idiotiskus straipsnius rasantis rasleiva…
   

 5. Klaudija Janužytė sako:

  Kokia yra speciali muzika? : D

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Lietuviškam mentalitetui – lietuviškas repas

Eilinį kartą įrašą pradedu atgailaudamas už ilgas tylos savaites, palikusias jus nežinioje. Kur Tomas? Primušė gal kas? Nain. Sveikas gyvas Tomas, tik labiau realiu gyvenimu užsiėmęs, o ne pro-tr [...] Plačiau»

Tik gaidys gali išduoti, kad karalius nuogas?

Žodžiu keista, bet paskutiniu metu pas jus stebiu juokingą tendenciją. Uber madinga ir protinga save laikanti andergroundo chebrytė išsikelia pseudo stabus ir šoka aplink juos ritualinius šokius. [...] Plačiau»

Mesk į didžėjų gitarą

Jou jou, madafakaz. Kažkokia nuotaika išeiginė, tai ir pagalvojau sau - o kodėl gi prieš miegą nesurentus kokio džiugaus teksto apie kokį tais džiugų reikalą. Plačiau»

Tai yra neteisingai

Jūs pažiūrėkite į tai. Jūs tik pažiūrėkite. A-trak ir Diplo almighty. Plačiau» su Skrillex. Čia kas per bajeriai? "EDM executives" visai autent [...] Plačiau»

Pravdos bybiokų apdovanojimai ’11

Labai atsiprašau, kad pastaruoju metu buvau kažkoks pasivedęs ir visai užmiršau paliesti hipsteriams opias problemas. Matot, kaip ironiška - aš pats būdamas širdy hipsteris, hipsteriams protpisau [...] Plačiau»

Erotiška pamokėlė vienišiems namų tyloje (video)

What's wrong with you people? Po kambarį slankioja koks tai forever alone lietuviškas atitikmuo - Mantas. Blevyzgoja, kad turi dahuja draugų, bet grįžęs namo jaučiasi vienišas. Plačiau»

Tautos pajacai, snargliukės kaimietukės ir retoriniai klausimai

Hell yeah, net užjūry žmogus randi būdą šaukštui Lietuvos srėbtelti. Na žinot, vienam poreikis iš „knygnešio“ skverno lašinių užkapot, kitam namus užsmardinti žarniniais vėdarais. Plačiau»

Vilniaus klubai čiulpia

O gi nepatikėsit, kas vyksta. Satta gimtadienį savo chatoj atšventė ir myžčioja visi Vilniaus hipsteriai dabar. Ei, prieš Sattą nieko neturiu. Jau minėjau kažkada. Gerai visai ten. Gerai, jei lyg [...] Plačiau»

Jaunimo pasaulyje

Chėbra, susiimkit. Dubsteb, swag, illest, hellaflush/stellaflush, stanceworks ir canibeat lifestailai jau visiem nusibodo ir oficialiai mirė. Plačiau [...] Plačiau»