-->

Mini albume „Golden Parazyth“ laidoja hitą „Regatta of Happiness“ (audio)

Per penkis metus „Golden Parazyth“ muzikinis stuburas GP ir K@ sugebėjo į ausinukus įlysti taip giliai, kaip kartais neįsiskverbia dešimtmečius studijose trūnijantys garsų dinozaurai. Šiandien užkariautose žemėse jie bando dar labiau įtvirtinti pozicijas, tad viešumon paleidžia EP „98 Windows“.

Mini albumas „98 Windows“ – vasaros kūrybos dalis. Būtent tie kūriniai, kurie šaukte šaukėsi dienos šviesos ir labiausiai simpatizavo rudeninei nuotaikai.“ – mintimis dalinasi GP. „Tiesa, dainas jungiantis pavadinimas buvo sugalvotas visiškai spontaniškai. Palikome erdvės klausytojo fantazijai, tad vieni randa asociacijų su operacine sistema, kiti kapsto kur kas giliau“.

Keturis kūrinius jungiančiame darbe galima išgirsti aksominį Jazzyvile balsą, suvartotį lengvą „Since I Met You“ žinutę jausmams ir įvertinti vis dažniau vokalisto rolę pasigrobiančio K@ dainavimo gebėjimus. „Golden Parazyth“ vaikinai choru pažymi, kad paskutiniu kūriniu „Roh“ nusprendė palaidoti šimtus kartų įvairiose erdvėse suskambėjusį kūrinį „Regatta of Happiness“: „Ši daina mums patiems jau pabodo. Nesakome, kad jos niekada nebegrosime, bet pripažinkime, kad tai jau praeitis.“

Mini albumą atlikėjai atiduoda klausytojų teismui, o patys kimba į nesustojančius darbus – teatrinius projektus ir kitą rudenį pasirodysiančio studijinio albumo įrašus.

Golden Parazyth ✢ 98 Windows ✢

nuotrauka – goldenparazythmusic.bandcamp.com

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Rekomenduok muzikos:

Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's required)
Saulius
(09. 11 - 09:32)
skandinaviskas hiphopas http://youtu.be/CzZpC6Epzs4
Aivaras Ventis
(09. 10 - 14:46)
Aivaras Ventis
(08. 28 - 00:08)
labų naktų su The Dø: http://youtu.be/5QK_RZRi0xQ

1 · 2 · 3

Panašūs Naujausi

Svarbus gyvenimo etapas įprasmintas naujausiame „Shamanna Bug“ kūrinyje (audio)

Kadaise „Shamanna Bug“ į kokybiškos muzikos ieškotojų ausinukus įsiveržė su kompozicija „Walking On The Rainbow“. Šiandien trijulė pristato antrąjį singlą „Vaikystė ar Kažkas Panašaus“. Plačiau»

Deep Shoq mini albumas „Life of Swing“ (audio)

Apie Deep Shoq rašėme prieš kokias tris savaites. Tuomet atlikėjas džiūgavo jau tuoj tuoj pasirodysiančiu devynių kompozicijų mini albumu „Life of Swing“. Įrašą paskaninome trumpa atlikėjo veiklo [...] Plačiau»

Suopis ir Rambynas Ramonai grįžta su nauju hitu (video)

Ilgą laiką tūnoję pogrindyje bei pragyvenimui užsienyje užsidirbinėję praeityje garsūs vokalinės-instrumentinės muzikos atlikėjai Suopis ir Rambynas Ramonai nusprendė paskutinį kartą pradžiuginti [...] Plačiau»

Lietuviško rap’o dokumentika (video)

Gyvename gan atšiaurioje geografinėje zonoje, kur kone 80% laiko dabinamės šiltomis striukėmis ir slepiamės po skėčiais. Tikriausiai dėl to ir mūsų asmenybės turi savotiško atšiaurumo bei santūru [...] Plačiau»

Ba. albume „Prieš Save“, kūriniai, su kuriais turi susigyventi (audio)

Apie Beną a.k.a. ba. pasakojau lygiai prieš du mėnesius. Tada pacanėlis pristatė kūrinį „Paklausyk“ ir jį iliustruojantį hipster‘iovą vaizdo klipą. Šiandien 16-metis muzikantas į internetinį info [...] Plačiau»

Grupė „Karma“ pristatė šviečiantį diską (video)

Paskutinę rugsėjo savaitę Lietuvos radijo stotims pristatę antrąjį radijo singlą bei paskelbę apie pirmojo studijinio albumo „Užsimerksiu“ pasirodymą prekyboje, „Karma“ nustebino savo gerbėjus il [...] Plačiau»

O2 pristato singlą „O tu paklausk“ (audio)

„O tu paklausk“ kūrinys gimė jau daugiau nei prieš metus, tačiau tikrąjį pavidalą įgavo tik dabar. Sukurti skirtingą, bet kartu ir tokiomis pat teminėmis idėjomis gyvenantį kūrinį buvo sunku kiek [...] Plačiau»

Yga ir Broo: aštrios temos, paprastų pacanų akimis (video)

Kadaise Yga tampėsi su Zarasų rap‘erių chebra, vėliau mintis ėmė dėlioti ant rusiškų „Da Manifest“ beat‘ų, dar vėliau su kolega Deiwuzu užsuko band‘ą „Legato“. 2008-taisiais, Šiauliuose dienas le [...] Plačiau»

Lilo vaizdo klipe vidiniai išgyvenimai, minčių virtinė ir jausmų sumaištis (video)

Šią vasarą debiutinį albumą „Pop“ kartu su elektroninės muzikos kūrėju ir prodiuseriu Innomine išleidęs reperis Lilas klausytojų teismui pateikia naujausią muzikinį vaizdo klipą „Išėjimas“. Plačiau»