„Ministry of Echology“ ir Eazystyle MC pristato pirmąjį singlą (audio)

Vilniečių reggae/dub muzikos grupė „Ministry of Echology“ pristato singlą „Laikas Meilei“, įrašytą drauge su vokalistu Eazystyle MC. Ta proga ketvirtadieni, gegužės 23 dieną, klubo „Artistai“ kiemelyje muzikantai kviečia paklausyti senų ir naujų kūrinių. Prie jų taip pat prisijungs grupė „Klaipėda Ska Foundation”.

„Ministry of Echology“ – Vilniaus reggae muzikos mylėtojams jau kelis metus pažįstamas kolektyvas, tačiau pirmąjį įrašą muzikantai pristato tik dabar. Prisimindami savo ištakas, kai vasaros festivalių lankytojus džiugindavo su Eazystyle MC priešakyje, grupė atnaujino bendradarbiavimą ir įrašė bendrą kūrinį.

Singlas „Laikas meilei“, tai daina apie meilę ir draugystę, pavasario žalumą ir ryto gaivą. Ausį maloniai nuteikia šilti instrumentų tembrai, o šokti kviečia galinga ritmo sekcija. Svetainėje reggae.lt , nuo šio penktadienio jis bus platinamas nemokamai, o po kūrybinių atostogų grįžusi grupė tuo apsiriboti neketina. Ilgai laukto pirmojo albumo garso takeliai jau laukia suvedimo, o studijoje repetuojami nauji kūriniai. Keletą jų bus galima išgirsti koncerte.

Ministry of Echology meets Eazystyle MC – Laikas meilei

nuotrauka ir informacija – „Ministry of Echology“Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Corbie dovana vasarojantiems – albumas „Moment“

Visada jaučiau simpatiją Corbie muzikai. Bet paprašytas atskleisti šio subjektyvaus jausmo priežastis, konstruktyvaus atsakymo tikriausiai nesudėliočiau. Plačiau»

Lietuviškasis wu tang‘as pristato debiutinį albumą „23:59“ (audio)

Žmonės kalba, kad Panevėžio gatvėmis vaikšto lietuviškasis wu tang‘as. Micro One save vadinančiam rap‘eriui toks palyginimas maloniai glosto širdį, visgi savo kūrybą jis linkęs vertinti kiek kukl [...] Plačiau»

Gerai Gerai: „Albumo N-18 nežymėjome, bet jis skirtas tik susiformavusiems žmonėms“ (audio)

Vilius Tamošaitis, muzikiniame pasaulyje besislepiantis po Gerai Gerai pseudonimu, „Loftas Fest 2013“ nuspalvino rekordo siekimu. 5 valandas be pertraukų. Plačiau»

Gerai Gerai 5-ių valandų rekordo vos nesugadino lūžęs raktas (video)

Dievinantys ramius pasivaikščiojimus pustuštėmis gatvėmis savaitgalį iš naujo pamilo Vilnių, visada šurmuliuojantis senamiestis kelias dienas nurimo, mat visas epicentras persikėlė į pramonines s [...] Plačiau»

„Deeper Upper“ debiutinis mini albumas skambėjo tarp garo katilų (audio)

Ketvirtadienio popietę indie rokeriai „Deeper Upper“ subūrė muzikos žurnalistus, tinklaraštininkus ir tiesiog muzikos mėgėjus į Energetikos ir technikos muziejų, kur tarp garo katilų suskambo jų [...] Plačiau»

Iš ba. ir „Two Dicks“ tandemo gimęs vaizdo klipas (video)

O ką tu veikei kai tau buvo 16 metų? Tarkim Benas, geriau žinomas tiesiog ba. slapyvardžiu, tuomet įrašinėjo gabalus ir kepė jiems vaizdus. Šiandien atlikėjas, kartu su jam talkinančiais vaizdo m [...] Plačiau»

Gerai Gerai pristato paskutinių dienų naujienas įprasminantį darbą „Runners“ (audio)

Viliui Tamošaičiui 2013-ieji metai įstrigs kaip kupini permainų ir naujų išbandymų. Išsiskyręs su scenos partnere Dovile Filmanavičiūte ir palaidojęs keturis metus puoselėtą projektą „Gerai Gerai [...] Plačiau»

Grupė „Movo“: klausytojų teismui atiduodame tikruosius save (audio)

Visai neseniai į Lietuvos muzikos scenos traukinį įšokusi trijulė „Movo“ beveik iškart buvo apdovanoti – jaunų muzikantų konkurse „Garažas“ laimėjo II-ąją vietą ir specialų konkurso rėmėjų prizą [...] Plačiau»

Grupė „Karma“ pristato naują kūrinį „Atspindžių karta“ (video)

Sostinės roko grupė „Karma“ primena gerbėjams apie artėjančius pavasario koncertus Lietuvoje bei pristato naujojo kūrinio „Atspindžių karta“ gyvo atlikimo video versiją. Koncertuose šią dainą kol [...] Plačiau»