-->

„Mood Sellers“ – rūsio grupė, kurianti teigiamas emocijas nešančią muziką (video interviu)

mood sellers.jpg Pirmąkart juos pastebėjome 2010-ųjų gatvės muzikos dienoje. Tądien užklupti lietaus ieškojome atokios vietelės ir tolumoje išvydę judrų siuzafoną nedrįsome abejingai nukiūtinti į šalį. „Mood Sellers“, būtent taip buvo užrašyta ant paradinės dūdos  pusės. Jaunieji „nuotaikų pardavėjai“ papirko energija ir pop kūrinių orkestrinėmis aranžuotėmis.

Praėjo du metai. Jaunuoliai nė kiek nepasikeitė. Vakarus leidžia Švitrigailos gatvėje įsikūrusių menininkų loftų rūsiuose ir kuria muziką tokią, kokia jiems patiems neša tik teigiamas emocijas.

Mood Sellers interviu

nuotrauka – shilta.lt2 Komentarai šiam straipsniui

  1. Rimantas Valancauskas sako:

    man patinka jusu muzika

  2. Deividas Partasovas sako:

    saunuoliai, taip ir toliau :) )

1 Citatos kituose tinklapiuose

  1. jukebox.lt » Blog Archive » [apžvalga] Muzikos savaitė (01.30-02.05) sako:

    [...] Shilta šiltai plepėjo su Mood Sellers. [...]

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Tigris pristato albumą „Džemas 2“: „klausykis ne proto, o muzikos“

2009-aisiais rap'eris Tigris išleido albumą „Džemas“. Prireikė trijų metų, kol nauja kūrybos dozė įgavo albumo pavidalą, taip gimė „Džemas 2“. Albumo kaltininkas atgailauja ir pasakoja visas su š [...] Plačiau»

Vaidas Voronavičius – apie „Velnio Akmenį“ ir tikrąjį rokenrolą (video)

Ar bereikia kartotis, jog vasara - festivalių metas ne tik užsienyje, bet ir čia - Lietuvoje. Raskite savaitgalį, kurio metu nebūtų kur nuvažiuoti. Pavyko? Abejoju. O pasirinkimas taip pat itin p [...] Plačiau»

Idealizmo kupina „Muzikinė pauzė“ kviečia bučiuoti kaimynus (interviu + video)

Kiek mažiau nei prieš metus internetuose atsiradęs dainuojantis fenomenas „Muzikinė pauzė“ jau spėjo savo nepakartojamų dainų žodžių ir melodijų garsus įkalti į linksmų lietuvaičių galveles. Plačiau»

Sraunus: pirmąkart prie pulto – keturiom (interviu + audio)

Šis interviu skirtas pastebėti, pasigėrėti ir parodyti plačiam skaitytojų ratui jauną elektroninės muzikos kūrėją, kurio muzika tobulai atspinti lietuvišką temperamentą, orus, žmones, nuotaikas, [...] Plačiau»

Mark Splinter: „Pagrosim taip, kad kitą dieną neskaudėtų galvos!“ (video)

Savo pašnekovais aš didžiuojuosi visada. Net negalėčiau sakyti, jog vienais labiau, kitais mažiau. Jeigu jau kalbinu, reiškia - mylimas ir nusipelnęs. Šiandien pirmą kartą tą patį žmogų. Plačiau»

Arbata su Domantu Razausku #2 (video interviu)

Kadaise jaukiame kambarėlyje, dvelkiančiame nag champa smilkalais, prie arbatos puodelio turėjome tikrai shiltą pokalbį. Kadangi buvo išsakyta begalė nuomonių ir idėjų, visa tai pavadinome ciklu [...] Plačiau»

„Garbanotas bosistas“ – rokeriai, dainuojantys gospel tekstais (video)

Kiekvienąkart į muzikos padangę įžengus naujiems veidams kyla nemaža susidomėjimo banga, kuri muzikantus ir jų kūrybą arba iškelia, arba sumindo. Šį kartą užsukome susipažinti su vienu gan įdomiu [...] Plačiau»

Arbata su Domantu Razausku #1 (video interviu)

Dar vasaros karščiams nespėjus įsisiautėti, shilta.lt komanda prie arbatos puodelio vakarojo su Domantu Razausku. Rožiniame kambaryje gimė kalbos apie atlikėjo bendražygius. Plačiau»

96wrld ir Fingalick: mintys apie muziką, naktinius klubus bei pirmadienius (video)

Šiek tiek uždelstai, tačiau vis dar su labai dideliu džiaugsmu pristatau jums ko gero vienus greičiausiai kylančių (ir nebereikalo) šiandieninės lietuviškos elektronikos veikėjų - Fingalick bei 9 [...] Plačiau»