-->

Muzikinė ateitis gerose rankose (audio+video)

Jis Benas. Visgi taip jį vadina tik artimiausi draugai arba identifikavimo kortelę oro uoste check‘inantis pilvotas kontrolierius. Visiems kitiems patariama įsiminti ba. pseudonimą.

Šis muzikinis personažas papildo ypač jaunų atlikėjų sąrašą ir būdamas vos 16-os didžiuojasi puikiais kūrybos vaisiais. Atlikėjas pasakoja muzika besidomintis kone nuo kūdikystės, o naujai pasirodžiusią kompoziciją „Paklausyk“ ir jai sukurtą vaizdo klipą vadina didžiuoju kūrybos lūžiu. „Šią dainą laikau kiek kitokia nei anksčiau pasirodžiusias. Galbūt dėl to, kad į ją įdėjau ypač daug darbo ir pastangų“, – kalba Benas ir mesteli dvi kūrinio versijas. Vieną – apipintą madingais vaizdais, kitą – skirtą asmeniniams audio grotuvams.

ba. – Paklausyk

ba. – Paklausyk

ba. – Paklausyk from JonikasMedia on Vimeo.

nuotrauka – facebook.com/bnslks

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Rekomenduok muzikos:

Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's required)
Aivaras Ventis
(08. 28 - 00:08)
labų naktų su The Dø: http://youtu.be/5QK_RZRi0xQ
Saulius
(08. 22 - 00:11)
maniškis naktinis ramiax – http://youtu.be/8F_-JIa8FUs
Saulius
(08. 22 - 00:11)
For Justas – oj šitas kaip gerai. trūksta tik mašinos, greičio ir autostrados
Justas
(08. 20 - 11:27)
Pirmadienis ne toks ir blogas kaip atrandi tai – http://soundcloud.com/futureclassic/jeremy-glenn-new-life-3

1 · 2

Panašūs Naujausi

Popsovas folk rokas diktuoja muzikinius dienos topus (video)

Turbūt kiekvienas galėtumėte įvardinti bent vieną gabalą, kuris be jokios konkurencijos taptų einamosios dienos topu. Būtų savaičių, kai tie patys hitai bukai kartotųsi, tuo tarpu kitais atvejais [...] Plačiau»

Cat Power „Sun“ – orgazmas, ieškantiems lengvos ramumos (audio)

Sceniniu slapyvardžiu Cat Power žinoma atlikėja Charlyn Marie Marshall, rugsėjo 4 dieną, savo diskografiją žada papildyti dar vienu albumu. Būtent tądien, visas, bent truputėlį. Plačiau»

Mintys apie gyvus laiškus ir muzikinis svečias Heyward Howkins (video)

Tarp įvairių pranešimų spaudai, koncertų anonsų ir pasiūlymų randu laišką nuo Heyward Howkins. Jis gimė ir dienas leidžia Filadelfijoje, tad pamaniau, jog smagu būtų gauti tikrą laišką. Tą, kurį [...] Plačiau»

Internete pasirodė gramzdinantis Holy Other albumas „Held“ (audio)

Mančesteryje dienas leidžiantis prodiuseris Holy Other, atsispirdamas į label‘ą „Tri Angle“, dienos švieson mesteli devynių kompozicijų albumą „Held“. Apie albumo transliavimą interneto laidais, [...] Plačiau»

Ramus vakaras vyno šilumoje su Alan Pownall (audio)

Lietaus žemėje Alan Pownall tikrai nėra tas, kuris surinktų sausakimšus stadijonus, o jo koncertų metu minios rankomis plaukiotų guminės festivalininkų valtys. Spėju, kad ir britai nepaparacina š [...] Plačiau»

Keaton Henson – gramzdinanti vienišiaus muzika (video)

Visai neseniai jis pristatė pirmąją eilėraščių knygą. Kai nerašo poemų, giliai neria į iliustracijas ir video meną. Visgi tarp šių trijų veiklų randa laiko ir muzikai. Ponios ir ponai, šiandienos [...] Plačiau»

Moteriško žavesio, fast food’o, kolos ir saulės (audio)

Mano galvoje vyrauja kokie tai nuotaikų šablonai. Vienas jų galėtų skambėti kaipo vynas, dūmai, balkonas ir mylimas žmogus. Toks ale prancūziškas modelis. Kitas galėtų būti kad ir krūva draugų, a [...] Plačiau»

Vyno, dūmų ir jaukaus balkono chill’as (audio)

Muzikinis kanalas „Wavevision“, skleidžiantis chillwave muzikos garsus, vienon krūvon surinko keturias su puse valandos ramybės. Tad jei darbo vietoje niekaip negali susikaupti ar po sunkios dien [...] Plačiau»

Ade ir Karoona primena rap’o renesanso dienas (audio)

Kadaise kone svarbiausia rap‘o meka, lietuviško rečitatyvo ištroškusių oaze, žalio gangsta dūmo rojumi, buvo tapęs pmp-rockers.com forumas. Šiame kanale galėjai ne tik išgirsti visus tautiečių mu [...] Plačiau»