Kategorijoje | Naujienos, Visi

Žymos : , ,

Nauja muzikinė žvaigždė – haskių veislės šuo Mishka (video)

Publikuota: 2010 Spalio 15

Mishka.jpg Kadaise smagių internetinių vaizdelių medžiotojai Sibiro haskių veislės šunį Mishka įsiminė kaip kalbantį gyvūną. Šunelis, tarsi verbalinius garsus mėgdžiojanti papūga, išlemendavo netik „Obama“, bet ir „I Love You“. Šiandien žydrų akių keturkojis kartu tapo ir muzikinio pasaulio super žvaigžde.

Mishka’os savininkas ipad’e esančia programa įrašė šuns „dainavimą“ ir patalpino jį youtube. Šiandien vaizdo įrašas perskrido visus įmanomus muzikinius blog’us bei naujienų portalus ir surinko 1,5 milijono peržiūrų. Vaizdelis įdomus tuo, kad minėtame įrenginyje integruota programa palaiko „Auto-Tune“ efektą, kuris į savo vietas sustato neva nepataikytas natas. Perleidus per tokį aparatėlį šuns staugimas įgauna savotiško melodingumo ir skamba tikrai mielai.

Tiesa, Mishka’os savininkai nesnaudžia. Pamatę, kad žmonėms patinka vaizdeliai su jų augintiniu, iš to padarė gerą versliuką. Haskis papildomai populiarinamas facebook bei twitter kanaluose, o šuns gerbėjams iTunes e-parduotuvėje siūloma nusipirkti gyvūno dainų ar pasipuošti keturkojo atributika išmargintais marškinėliais. Siūlomų prekių sąraše net dainos įrašymui naudota programa „LaDiDa“, tad spėju Mishka’os maitintojai šiandien nebesiskundžia blogu gyvenimu.

Husky Dog Sings with iPAD – Better than Bieber! (now on iTunes!)

nuotrauka iš miong21.blogspot.com

Šis straipsnis parašytas:

ShiltaLT Admin - viso įrašų 351, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

Palik komentarą