Muzikos nesiklausiau iš viso. Trečioji diena. (video)

Publikuota: 2011 Rugpjūčio 24

fingeris jum visiemNors Ignas ir sakė, jog šiandien turiu klausytis black metal’o, muzikos nesiklausiau iš viso. Į darbą užmiršau įsidėti ausines ir dėl to iš tiesų šiek tiek džiaugiuosi. Jaučiu keistą nuovargį, nors praėjo dar tik trys dienos. Visą popietę galvoje sukasi Mayer Hawthorne – Love Is All Right ir pradedu aiškiai suvokti, kokios sunkios bus likusios dienos. Tikrai ima siaubingai trūkti kasdienių mėgstamos muzikos injekcijų.

Supranti, kokią didelę įtaką gyvenime tau daro pavieniai garseliai, sudėti į tam tikras kompozicijas. Supranti, kaip stipriai iš tiesų jie tave stimuliuoja. Supranti, kaip per keletą minučių užsileidęs teisingą gabalą gali visiškai pakeisti dienos eigą.

Sėdi ir mieliau klausaisi lempos džiržgimo bei skalbimo mašinos leidžiamų garsų mišinio, nei youtūbėn įvedi kažkokį atlikėją iš Igno duoto sąrašo. Žinau, kad laukia artimesnis pažindinimasis su visa subkultūra, kažkokios grupės repeticija, barai, koncertai. Ir labai nekantrauju dėl to, nes kol kas, atrodo, visiškai nejudu to išsvajotojo supratimo link. Ir žinau, kad galėčiau dabar klausytis visos tos muzikos, bandyti joje rasti kažką, kas užkabintų bei motyvuotų… Tačiau nenoriu. Metalas mane išbalansuoja, štai kokia išvada peršasi šįvakar.

Noriu savo gitarytėmis plakančių spalvotų indie roko vyrukų, B. Lewis’o naujojo EP, Mayer’io funk ritmų, naujo James Blake & Bon Iver kūrinio ir dar daug visko, kas guli youtube adresynuose!..

Gerai, pasižadu ryt prisiversti ir paklausyti to viso juodo reikalo, šiandien tiesiog nebeturiu tam jėgų.

Ok, rytoj tu klausysies ir domesies tik BLACK METAL’u. Kas tai yra? Oi, užjaučiu tave… Čia viena ekstremaliausių metalo rūšių. Labai labai lengva forma yra mazdaug tai:\

Keep of Kalessin & Alexander Rybak – MGP/Eurovision 2011 – The Divine Land

nuotrauka iš http://theo-gosselin.blogspot.com/

„Metal dietos“ kalendorius

1111111111

11111

Šis straipsnis parašytas:

Klaudija Janužytė - viso įrašų 121, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

Palik komentarą