-->

Nepraustaburniškos interneto radybos (video)

Dažnos šiųdieninės interneto radybos daugiau mažiau neetiškos. Tai kala per šeimos vertybes ar moralines normas, tai į akis kiša seksualius objektus bei smurto scenas. Visgi savo nepraustaburniškumu internetai žavi. Čia lyg penkiametis vaikas, brolio draugams demonstruojantis kokių keiksmažodžių pramoko darželyje.

Šiandien informacijos everestuose rasti du vaizdeliai. Tie kas sako jau matyta – varo lauk, tie kas dega nekantrumu – tikrina radybas.

Sponge Bob-Gary’s nigga time

YTPMV – Gary’s Poetry – Dance (Ass)

nuotrauka iš athenatt.deviantart.com

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Rekomenduok muzikos:

Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's required)
Aivaras Ventis
(08. 28 - 00:08)
labų naktų su The Dø: http://youtu.be/5QK_RZRi0xQ
Saulius
(08. 22 - 00:11)
maniškis naktinis ramiax – http://youtu.be/8F_-JIa8FUs
Saulius
(08. 22 - 00:11)
For Justas – oj šitas kaip gerai. trūksta tik mašinos, greičio ir autostrados
Justas
(08. 20 - 11:27)
Pirmadienis ne toks ir blogas kaip atrandi tai – http://soundcloud.com/futureclassic/jeremy-glenn-new-life-3

1 · 2

Panašūs Naujausi

Kompozicija, koveriais nešanti skirtingas emocijas (video)

Keistas atradimas/pastebėjimas, kad tas pats gabalas, atliktas kitos aranžuotės rėmuose ir užvadintas kaipo koveris, neša skirtingas emocijas. Tarkim airiai „U2“ kone prieš dvidešimt metų įdainav [...] Plačiau»

Akustinei gitarai paklūstantys dvynukai (video)

Interneto viral‘ų kolekciją kone prieš mėnesį papildė dar vienas vaizdelis. Lietuvoje jis pasirodė tik prieš kelias dienas (tikėtina, kad ir jo peržiūros šoktelėjo visai neseniai), tad pasimetusi [...] Plačiau»

Raumenimis varoma „Old Spice“ muzikos mašina (video)

Pamenate „Old Spice‘o“ vyruką Isaiah Mustafa? Tą, kuris apnuoginta raumeninga krūtine ir išraiškinga veido kalba bandė pavergti tai tavo moterį, tai „pričiešinti“ tave patį kovai su prakaitu rink [...] Plačiau»

Bikiniais pasipuošęs Steve Kardynal siaubia „Chatroulette“ (video)

Šeštadienis chebryte! Jei savaitgalį pasirinkote leisti betoninėje dėžėje, interneto herojus Steve Kardynal duos optimizmo kupiną toną gerai savaitgalio nuotaikai. Plačiau»

Muzikinis klipas susuktas Microsoft Excel‘iu (video)

Vienas įdomesniu interneto personažų MysteryGuitarMan, savo youtube kanale turintis per 2 milijonus subsriber‘ių, visam pasauliui bando įrodyti, kad Microsoft produktas Excel‘is gali tapti nepake [...] Plačiau»

Moksliukas seksovu balsu – Noah (video)

Kadaise vieno giminių suvažiavimo metu smagiai įsikalbėjusios tetulytės atsiminė jaunystės laikus. Sporto stovyklose kartu su merginomis tinklininkėmis ar tai rankininkėmis visada kartu bazuodavo [...] Plačiau»

Vasaros jointas (audio)

Važiuoju autostrada ir yra siaubingai karšta. Net su pravirais langais ir į mane pučiančiu vėju. „Pažiūrėk! Kaip galima nenorėti čia gyventi?“ Ir visada taip, kai saulė pradeda garinti horizontus [...] Plačiau»

Koreliacija (video)

Žinau, kad kartosiuosi - jau kažkada tai minėjau, tačiau vos man prisijungus prie Aivaro ir pradėjus savo muzikinį skonį grūsti jums į galvas, labiausiai mėgau „Tingias Naktis“, dabar jau gana se [...] Plačiau»

Autralijos diskomanams (video)

Neabejotinai pats kiečiausias 70-ųjų disko vyrukas XXI amžiuje su ūsais ir baltu kostiumu, kurio muzika tinka bet kokiai nuotaikai – ir gilioje rimtyje, ir pačiam vakarėlio įkarštyje. Tokia ta di [...] Plačiau»