Neprotingas promo yra neprotingas

Kone visi internetiniai kanalai rėkauja apie olimpinį auksą iškovojusią plaukikę Rūtą Meilutytę. Šalia sėdintis bendradarbis, lyg sugedusi blėšinė, savo erzinančiu balsu, lyg koks kaimietis žioplys, raportuoja apie dienos įvykius. Toks hiperaktyvumas kelia „kokioje čia sporto redakcijoj sėdžiu“ nuotaiką. Ir rodos viso to negana, gaunu pranešimą spaudai, papuoštą headline‘u „Olimpinės čempionės brolis į Galapagus plukdys 100 savanorių laivą“.

Sporto aktualijomis domiuosi minimaliai. Man smagu, kad kažkas garsina gimtinės vardą. Taip pat smagu dėl konkrečių personų, savo gražiausiame amžiuje, pasauliui įrodančių, kad įmanoma pasiekti neregėtų aukštumų. Bet kokių velnių šiais įvykiais grįsti konkretaus renginio reklamą? Tai tipo daugiatūkstantinė naujai gimusios žvaigždės fanų grupuotė turi judėti į konkretų festivalį, vien tam, kad jos bratkis ten dirba savanoriu? Ar čia tiesiog desperatiškas bandymas muzikinę fiestą įkišti į naujų aktualijų sūkūrį?

Neperku čipsų, vien dėl to, kad jie įkyriai knisa protą, kaip jie neva remia konkrečią sporto šaką. Nerekomenduoju savo draugei tamponų, kurie pasakoja, kaip bėgikės su jais jaučiasi savimi pasitikinčios ir bėgdamos išvysto ne ką mažesnį greitį. Taip pat nedėsiu pliuso festivaliui jojančiui ant to pačio promo žirgo, kad įkištų savo prekę, prisidengę nūdienos aktualijomis.

Citata iš pranešimo spaudai:

„Olimpinių žaidynių metu iki pat finalinių varžybų su Rūta nebuvo įmanoma susisiekti – jos ir trenerio telefonai buvo išjungti, net Londone esantys tėtis bei močiutė su Rūta galėjo pabendrauti vos kelias minutes. Visas laikas buvo skirtas Rūtos fiziniam ir psichologiniam pasirengimui, stengtasi, kad niekas jos neblaškytų. Žinodamas Rūtos charakterį, didžiulį norą įrodyti savo galimybes, vyliausi, kad Londone ji pateks į finalines plaukimo varžybas. Tačiau net nedrįsau svajoti, kad Rūta į Lietuvą parplukdys olimpinį auksą. Tai – nerealus jausmas!“

O kodėl ši istorija neturėtų būti px potencialiam festivalininkui? Sakot dabar jis įgavo papildomos vertės? He he.

nuotrauka – „Galapagai“4 Komentarai šiam straipsniui

 1. Domantas Šarkūnas sako:

  tas kas parase sita ,, straipsni" yra sikna

 2. Laurynas Zinkevicius sako:

  Labai teisinga nuomonė. :)

 3. Aivaras Ventis sako:

  ačiū, jūs taip pat :)

 4. Aurimas Brazdauskas sako:

  autoriui, tikriausiai, kažkas nesiseka gyvenime ir tiesiog ieško kur išsikraut…

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Ar seksualinėms mažumoms yra vietos lietuviškuose festivaliuose?

Kol kritinė masė tautiečių oro špagomis vaikė pseudoslibinus, įvardinamus seksualinių mažumų vardu, sąmoningi piliečiai savyje ugdė toleranciją. Visgi iki visuotinės empatijos lietuviams dar tolo [...] Plačiau»

M.A.M.A. apdovanojimų pokštuose Alekna ir M.Palubenka

Pranešimai spaudai trimituoja, neva tai muzikos apdovanojimų „M.A.M.A“ organizatoriai į trylika nominacijų jau surinko po šešis kandidatus, dabar užsidaro tamsiuose kambariuose ir kankinančiai sp [...] Plačiau»

„Nemoki-nerašyk“ arba „Kaip nereikėtų formuoti pranešimo spaudai“

Kasdien gaunu šūsnis pranešimų spaudai, kuriuos formuoja žmonės, vėliau verkšlenantys, kad visi yra gaidžiai, neva tai ignoruojantys jų mega‘super‘osom žinutes. Gal derėtų. Plačiau»

Shilta.lt žengia penkis žingsnius atgal

Na tai ką, nutraukiame ilgai trukusią tylą ir vėl pagarsinam muzikos grotuvus. Shilta.lt toli gražu dar ne laikas anapilin, tad troliai, užuodę sumažėjusį post‘ų kiekį, o vėliau išjungtą puslapį, [...] Plačiau»

Muzikos kritikų sapalionės apie tarptautinius vandenis (audio)

Nori pradėti tarptautinę karjerą? Muzikos rinkos guru tau patars laikytis griežtų „elementarių“ gairių: Pseudonimui rinkis lengvai ištariamą (dar geriau anglicizmais dvelkiančią) frazę [...] Plačiau»

„AGATA“: ar tu nejuokauji?

Senokai besklaidžiau rss feed‘ą, tad nieko keisto, jog susikaupė galybė dėmesio vertų postų, tarp kurių šviečia krūva Lietuvos gretutinių teisių asociacijos „AGATA“ blevyzgų [...] Plačiau»

Lankytojai, klausytojai

Būdamas mėgėju entuziastu, nusprendžiau apsilankyti Baltijos elektronikoje. Rašydamas būsiu perdiem atviras ir šališkas, tačiau nepagalvokite, jog noriu įkasti renginiui. Plačiau»

Ką reiškia būti netalentingu muzikantu XXI amžiuje?

Vieną kartą pažįstamas man pasakė, kad nežino nei vienos iš mano klausomų grupių, todėl galvoja, kad aš – muzikos guru. Iš tiesų, keletą valandų per savaitę praleidžiu naršydama pulapiuose, kurių [...] Plačiau»

Tūkstantuoju numeriu pažymėtas post‘as (foto)

Vieni šauna šampaną kaskart kai jų lankomumo rodikliai kilstėli pora šimtų lankytoju. Antri, kai gauna savųjų autoritetų pagyrimą. Tuo tarpu treti, tokie kaip mes, džiūgauja, kai simboliškai suka [...] Plačiau»