-->

„New! Dainos Darbui“: Paulės rinkinys, kad galva nesisuktų nuo pirmadienio beprotybės (audio)

Reklamos agentūra „New“ kiekvienos savaitės pradžioje mesteli vis naują, geriausiai darbams tinkančių kompozicijų rinkinį. Kaskart vis kitas ofisinis žmogus ir kaskart vis nauja nuotaika. Tadam tadam, pasitikime dizainerės Paulės miksą, subalansuotą taip, kad galva nesisuktų nuo pirmadienio beprotybės.

„New! Dainos Darbui“ Paulė

nuotrauka – New!

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Trys ketvirtadaliai balų Andrew Bird muzikai (video)

Andrew Bird savo pasirodymais džiugina jau šešiolika metų. 1996-aisiais išleido kokiu tai nedailiu kaulėtu viršeliu „papuoštą“ albumą „Music of Hair“ ir tada prasidėjo. Prikepė pacanas studijinių [...] Plačiau»

„New! Dainos Darbui“: Deimantės mix’as, kuriam cukraus nereikia (audio)

Visada norėjai išgirsti ką klauso projektų vadovai, dizaineriai, kūrybininkai ar programeriai? Reklamos agentūra „New!“ jau kuris laikas įsileidžia į savo ofisą ir dalinasi muzika. Plačiau»

Josh Rouse muzikos terapija potencialiems maniakams žudikams (video)

Kaip ten kalba senoliai? Kuo susirgai tuo ir gydykis? Jei šią frazę bandytume detalizuoti, gautųsi nebloga (nors kiek banaloka) filosofija. Plačiau»

„Portage“: geriausias pasirinkimas ramiems gyvenimo prasmės ieškojimo vakarams (audio)

Minesotos (JAV) didmiestis Minneapolis vietinių vadinamas ežerų arba malūnų miestu. Tai patvirtina net simbolika, kurioje melsva/balta spalva pavaizduotos kiek oldschool‘iško. Plačiau»

„New! Dainos Darbui“: Eglės kava, cigaretė ir 5 gilūs įkvėpimai (audio)

Trumpai primenu kassavaitinę tradiciją. Reklamos agentūra „New!“ kiekvieną pirmadienį kepa muzikinius rinkinius ir su džiaugsmu jais dalinasi su išsiilgusiais garsų pavidalu pateikiamų rekomendac [...] Plačiau»

„New! Dainos Darbui“ Laimono set’as (audio)

Užsukęs į bet kurį Vilniaus dangoraižiuose įsikūrusį ofisą, ausinių rasi daugiau nei žmonių, laptopų ar arbatos puodelių. Tikriausiai dėl to reklamos agentūra „New!“ pirmadienius dedikavo muzikai [...] Plačiau»

„Crystal Castles“ – „III“: albumas patinkantis net mano šuniui (video)

Kolega Darius garsiai trimituodamas apie naują „Crystal Castles“ albumą, visiems pažįstamiems asmeniškai rekomendavo išgirsti kaip naujai suskambo band‘as. Pripažinsiu, pirmas susidūrimas darbo a [...] Plačiau»

Kova prieš ofisinį stresą su „Stumbleine“ set’u (audio)

Kadaise klausėm vyną, dūmus ir jaukų balkoną primenantį chill‘ą iš „Wavevision“. Tuomet chilwave‘as prasiveržė keturių su puse valandų set‘o. Plačiau»

Joe Driscoll ir Sekou Kouyate: bendravimas muzikos kalba (video)

Marselyje likimas suvedė du vaikinus Joe Driscoll ir Sekou Kouyate. Vienas iš Gvinėjos, kitas iš Niujorko. Vienas nemokantis prancūzų kalbos, o kitas nieko nesuprantantis angliškai. Plačiau»