Kategorijoje | Pop Dieta, Visi

Žymos : , ,

Penkiolikta diena: kankinančios dietos pabaigtuvės (video)

Publikuota: 2010 Gruodžio 16

ausinukas.jpg Ahoy!

Mano širdis šiandien džiūgauja. Ir taip visiškai nuoširdžiai. Praėjo penkiolika dienų ir jau po dvyliktos valandos galėsiu nusimesti skaudžius muzikinius apynasrius ir pulti tikrinti muzikinių naujienų. Neapsakomai noriu išgirsti ką gero per tas dvi savaites surado kolegės Sandra ir Klaudija. Taip pat knieti įlysti į kolegos Lauryno ausinuką, patikrinti facebook draugų rekomendacijas, perklausyti ant desktop’o pūpsantį katalogą, pavadinimų „Reabilitacijai“. Pasauli, aš sugrįžau!

Visgi taip pabaigti būtų nesąžininga, tad pirma atiduosiu duoklę sekusiems „Pop Muzikos Dietą“. Keletas žmonių, projekto pradžioje, manęs paklausė: „jei čia dieta, tai ar žadi sekti savo svorį“? Pirmąkart toks klausimas sukėlė juoką, išgirdęs jį antrąkart, mažumėlę susimąsčiau. Ir nežinau kodėl, bet pasisvėriau. Ir ką jūs manote? Dietos pabaigoje sveriu dviem kilogramais mažiau. Aišku, gal svarstyklės buvo ne vienodai sureguliuotos, gal stresas, gal tas ir anas. Žodžiu, nelabai ten suprasi kodėl viskas taip, bet apibendrinus padėtį, nenustebčiau, kad tie kilogramai būtų mano sveikas protas, prarastas dėl šios kankinančios dietos.

Na ir šiandien. Pabaigai. Klausiau ne ką prastesnių hitų. Susiradau seną cd grotuvėlį, varomą dviejų AA elementų (net nepamenu, kada juos pirkau) ir klausiau kadaise „Muzikos Bomboje“ pirktų kompaktų. Taip, jei pamenate tai buvo ponaičio Airido, iš kažkelinto „Kelias į Žvaigždes“, ir Mokinukių šedevrai. Ką galiu pasakyti? Tiesiog, baisu. Žinot, kai pradedu šlykštėtis muzika, dažniausiai atsiverčiu kompakto viduje paslėptą knygutę. Joje būna nuotraukų, tekstų ir panašaus „gėrio“. Atsiverčiu „Mokinukių“ cd knygelę, o ten toks ale neįprastas dalykėlis. Visos mergaičiokės po vieną nufotografuotos raudonų plytų fone (matyt mokyklos) ir aplink jas sumaketuoti stačiakampiai su klausimais ir atsakymais. Gal galiu keletą jų pacituoti? Ok, pradedam. „Mano kuprinės svoris: 5,3 kg“, „Rekordinis atsilenkimų skaičius (arba pritūpimų): Per 1 min. 63 pritūpimai“, „Vieta, kur mokykloje geriausia būti: Klasės kabinetas“… Nuoširdžiai nusišypsojau. Muzika nenustebino, knygelės turinys netgi išgąsdino, tad net neturiu ką pridurti.

Tiesa, dar klausiau daug visko. Visgi paskutinė diena. Reikėjo suvirškinti tai, ko neperklausiau iki šiandien. Taigi darau paskutines išvadas, kad tokią dietą gali kartoti tik visiškas beprotis, nė trupučio negailintis savo klausos organų, jau seniai įklimpęs į popsą arba tas, kuris nebeturi ko prarasti. Aš sau išrašau reabilitacijos, o jus palieku su keletu šiandienos hitų. Tai kolegų Mindaugo ir Sandros rekomendacijos.

Erika – Myliu Ženota

Car-man “London goodbye”

Mercy Dance – I pajuri

Ke$ha – TiK ToK

„Pop dietos“ kalendorius

1111111111

111111

nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šis straipsnis parašytas:

Aivaras Ventis - viso įrašų 384, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

5 Komentarai šiam straipsniui

 1. Kukulis sako:

  Nu ta paskutine kieshos daina, tai dar sakyciau visai rojus palyginti su visa dieta.  Bet respekt uz dietos istverima! Sunkus darbas!

 2. Aivaras Ventis sako:

  Tikrai taip. Kiesha klausiau pirmomis dienomis, kai dar viskas atrodė fun :)

  Dėkui už palaikymą. Atsigausiu, tada mąstysim apie naujus projektus :)

 3. Justinas sako:

  Daugiau jau niekada nebebūsi toks, koks buvai prieš dietą ! :-D

 4. Maxi J sako:

  A tai nors viena patinkančia daina radai ?

 5. Aivaras Ventis sako:

  nebent nostalgija užplūdo kai kurioms :)

Palik komentarą