Penkta diena: trečdalį kelio nuėję, paėjėkim dar (video)

Publikuota: 2012 Sausio 14

httpassets.diylol com.jpgAtėjo savaitgalis, ir atrodo, kad kai visi savaitės darbai padaryti, galėčiau imti ir įsijungti kokį šaunų Rihannos hitą, taip atpalaiduodama visus savo smegenų vingius. O bet tačiau nieko panašaus nevyksta – toliau klausausi drum‘n‘bass muzikos kaip pareiginga pilietė.

Šiandien nusprendžiau, kad pats laikas ir man būtų susipažinti su visų numylėtu ir meilės dainomis apdainuotu Astralo ir MC Messiah „Future Jazz 2007“ setu. Šitas lietuvių šedevras tikriausiai buvo tas, kurį man perklausyti rekomendavo daugiausiai žmonių. Girdėti tokį rinkinį buvo smagu vien jau dėl to, kad jaučiau brolių lietuvių įdėtas pastangas ir meilę skleidžiant drum‘o žodį. MC Messiah raimai man visada patiko, po Satta Outside 2011 pasirodymo iš tiesų ėmiau galvoti, kad jis mesijas ir „Antimaterijos“ eilutes pradėjau cituoti savo lietuvių kalbos samprotaujamuose rašiniuose. O vienintelis mano susidūrimas su Astralo veikla – klausiausi jo audio paskaitos LUNI apie didžėjų kultūros raidą pasaulyje.

Turbūt dėl mano aukščiau išvardintų priežasčių, vienintelės Future Jazz vietos, kurias klausyti buvo miela ir malonu – kur girdėti Žygimanto Kudirkos žodžių tirados. O visa kita – rėžiantys garsai, kurių paslapties įminti mano smegenys vis dar negali.

Šiaip, brangūs skaitytojai, ką čia daug ir beprikalbėsi – reikia savaitgalį švęsti. Tikiuosi, kad išsikrausite ir pasikrausite, o jeigu nuobodžiausite, visada galite palaikyti man kompaniją:

Drum & Bass Dance

Drum & Bass Dance from JoWa on Vimeo.

nuotrauka iš http://assets.diylol.com

Drum & Bass dieta

1111111111

11111


Šis straipsnis parašytas:

Juta Liutkevičiūtė - viso įrašų 24, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

1 Komentarai šiam straipsniui

  1. Aivaras Ventis sako:

    Mesijus su dramu klausosi tiesiog klasiškai

Palik komentarą