-->

Po „Lyapis Trubetskoy“ anšlago – nauji „Feel Free“ koncertai šiemet (video + foto)

Emociškiausias metų koncertas!

Baltarusijos roko revoliucija!

Šiuos ir panašius epitetus savaitgalį publika entuziastingai skyrė garsiausios baltarusių grupės „Lyapis Trubetskoy“ koncertui Vilniuje. Šeštadienio vakarą savo šalyje draudžiami muzikantai Lietuvoje gyvos muzikos koncertu pristatė naujausią koncertinę programą „Rabkor Live“.

Pasirodymas Vilniuje tapo didžiausiu šios grupės turo koncertu, masiškumu pralenkęs kitus pagrindinius turo pasirodymus – Sankt Peterburge, Maskvoje ir Kijeve. Į koncertą kartu su lietuvių publika gausiai susirinko ir muzikos gerbėjai iš Baltarusijos. Pasienyje tarp Lietuvos ir Baltarusijos eilės pradėjo formuotis dar koncerto išvakarės, dėl didelio apkrovimo jau dieną anksčiau vėlavo atvykti reisiniai autobusai.

„Sveikiname senąjį pasakų miestą Vilnių. Ačiū jums už svetingumą. Tikimės kad ateis laikas, kai ir mes galėsime visus vilniečius pakviesti į svečius į Minską ir kitas brangias Baltarusijos vietas“, – sakė anšlago Vilniuje sulaukusios grupės „Lyapis Trubetskoy“ lyderis Sergejus Mihalokas.

Šis koncertas tapo kol kas didžiausiu projekto „Feel Free“, veriančio sienas tarp Lietuvos ir kaimyninių šalių kultūrų, renginiu ir vienu didžiausiu Pramogų arenoje per visą jos dešimtmetį. „Lyapis Trubetskoy“ koncerto partneriu mūsų šalyje tapo Vilniuje veikiantis Europos humanitarinis universitetas – vienintelis baltarusiškas universitetas veikiantis laisvoje ir demokratiškoje aplinkoje.


lyapis_trubetskoy_vilnius1.jpglyapis_trubetskoy_vilnius2.jpglyapis_trubetskoy_vilnius4.jpglyapis_trubetskoy_vilnius5.jpg

Vilniuje, kaip ir kituose miestuose, „lyapisų“ pasirodymą „apšildė“ didžėjus – DJ Spirin, dar žinomas kaip Sidas – Rusijos roko grupės „Tarakany“ lyderis, kaitinęs publiką punk ir roko muzikos hitais. Scenoje pasirodžius „Lyapis Trubetskoy“ kilo kurtinantis triukšmas, nenutilęs iki koncerto pabaigos. Grupė savo gerbėjams per dvi pasirodymo valandas padovanojo per trisdešimt garsiausių kūrinių.

Sėkmingai surengę garsiausios baltarusių grupės koncertą, „Feel Free“ renginių ciklo organizatoriai skelbia naujų savo renginių Lietuvoje datas.

Lapkričio 17 dieną Vilniuje su dviem pasirodymais lankysis baltarusių būgnininkai „Drum Ecstasy“, kurie dalyvaus „Scanoramoje“ rodomo filmo apie Baltarusiją „Igruški“ premjeroje kino centre „Forum Cinemas Vingis“. Tą patį vakarą grupė surengs koncertą su pilna programa sostinės klube „Soulbox“.

Paskutinėmis lapkričio dienomis Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose įvyks baltarusių grupės „Nagual“ koncertų turas, kurį grupė pradės lapkričio 28 dieną koncertu Vilniaus klube „Tamsta“. Gruodžio 8 dieną sostinės klube „Brodvėjus“ publiką linksmins baltarusių atlikėjas „Pomidor/off“.

Lyapis Trubetskoy Rabkor Live (Vilnius, 2012)

nuotraukos ir informacija – M.P.3

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Rekomenduok muzikos:

Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's required)
Saulius
(09. 11 - 09:32)
skandinaviskas hiphopas http://youtu.be/CzZpC6Epzs4
Aivaras Ventis
(09. 10 - 14:46)
Aivaras Ventis
(08. 28 - 00:08)
labų naktų su The Dø: http://youtu.be/5QK_RZRi0xQ

1 · 2 · 3

Panašūs Naujausi

Į Lietuvą atvyksta dviejų skandalingų britų grupių nariai (video)

Į Lietuvą atvyksta dviejų itin skandalingų Didžiosios Britanijos grupių ritmo virtuozai. Adamas Ficekas ir Gary Powellis suvienijo savo kirčius bei muzikinius skonius ir sukūrė duetą pavadinimu „ [...] Plačiau»

Vieno iš „Dire Straits“ įkūrėjų D. Knopflerio koncertas Vilniuje – jau šį ketvirtadienį (video)

Jei bent kartą esate girdėję „Sultans of Swing“ ar „Where Do You Think You're Going?“, vadinasi, esate girdėję ir Davidą Knopflerį. Jaunesnysis „Dire Straits“ lyderio Marko Knopflerio brolis buvo [...] Plačiau»

Jurgis Didžiulis švenčia gimtadienį dovanodamas dainą (video)

Jurgis Didžiulis savo gimtadienio proga visiems dovanoja nedidelę ištrauką pavadinimu „La Mercancia“ iš savo naujos solinės programos. Plačiau»

Aukštyn persikėlusio klubo „Opium“ lapkritis – su tuzinu svečių iš užsienio

„Aukštyn yra geryn“, – pasitikdamas lapkritį skelbia sostinės klubas „Opium“. Vos prieš mėnesį vilniečius pakvietę pirmąkart laiptais užlipti į naujas klubo patalpas antrame aukšte „Opium“ atsto [...] Plačiau»

„Accept“: sunkiosios muzikos istorinė grupė grįžta į Vilnių (video)

Beveik pusę amžiaus gyvuojanti Vokietijos metalo grupė „Accept“ lapkričio 10 dieną vėl viešės Lietuvoje. Atlikėjai tikina, kad turo metu skambės ne tik naujos, bet ir laiko patikrintos kompozicij [...] Plačiau»

Vienas iš grupės „Dire Straits“ įkūrėjų Davidas Knopfleris atvyksta į Vilnių (video)

1977-aisiais Didžiojoje Britanijoje broliai Markas ir Davidas Knopfleriai įkūrė grupę „Dire Straits“, kurios pavadinimą yra girdėję visi vyresnės kartos žmonės, bent kiek besidomintys roko muzika [...] Plačiau»

E. Jennings šiuo metu gyvena senojo Holivudo nuotaikomis

Jau kitą trečiadienį „The Ball & Chain“ – Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings – surengs didžiausią Helovyno vakarėlį Vilniaus mieste ir pristatys savo papildytą programą su mini orkestru. Plačiau»

U.Skonsmanaitę su „likimo seserimis“ už pulto suvedė meilė nakčiai

Susipažinkite, ji – Ugnė Šantažas. Nuo šiol naktimis Ugnė Skonsmanaitė į save kreiptis prašo būtent taip. Su dar dviejų efektingų pseudonimų savininkėmis – Aušrine Deficitu ir Ugne Indėne – ji so [...] Plačiau»

Broliai Vinnie ir Carmine Appice įpūs naują gyvybę legendiniams roko kūriniams (video)

Ieškantys teisingo roko iškrovos, spalio 18 dieną rinksis Vilniaus klube „New York“. Scena tą vakarą dalinsis itališko kraujo turintys, bet jau seniai šaknis Amerikoje suleidę muzikantai Vinnie i [...] Plačiau»