Pravdos bybiokų apdovanojimai ’11

redcarpetfail.jpgLabai atsiprašau, kad pastaruoju metu buvau kažkoks pasivedęs ir visai užmiršau paliesti hipsteriams opias problemas. Matot, kaip ironiška – aš pats būdamas širdy hipsteris, hipsteriams protpisauju ir dar jų gyvenimo būdą kritikuoju. Kas čia per..!

Nu anyways, visiškai ne tame esmė. Geradario švietėjo poziciją apleidęs buvau tik todėl, kad niekas apšviestas būti kurį laiką nenorėjo ir nejudino mano smegenų savo apdergimo vertais projektais bei iniciatyvomis. UNTIL NAO.

Pravda Pravda, ir kuo tu pavirtai… Atsimenu, mokykloj dar mokiaus, laukdavom kiekvieno naujo leidimo kaip išganymo (juk sakau, kad siela mano hipsteriška). Skaitydavom, kaupdavom. O dabar kur kišt tas krūvas žurnalėlių, kai gėda net pasisakyt, jog turi? Prie šitų bybiokų apdovanojimų durų ant rudo kilimo gal padegt juos ir nuogam šokt lietaus šokį?

Čia gyvenime visur galioja ta pati taisyklė: pasiekei viršūnę – arba varyk toliau taip pat ir žiūrėk, galbūt netyčia dar aukščiau pakilsi, arba gražiai pakelta galva pasitrauk, kol nieks bloguoju nemini. O dabar, miela Pravda, mini tave žmonės visaip, kaip tik nori. Ir dauguma tų minėjimų tikrai nėra iš didžios meilės gimę. Na, bet, kaip piarčikas koks pasakytų, bile (svarbu) mini.

Aišku, nenoriu ir aš čia pasirodyt kaip visiškas pienburnis bestuburis dvylikametis, sugebantis tik šūkaut. Viskam turiu priežastis – tokiam požiūriui į Pravdą – irgi.

Labai man nepatinka jų portalas naujasis. Neslėpsiu, ten ta viena rubrika su random dalykėliais postuose visai nieko. Visai nieko kaip man, mėgstančiam valandų valandas trumblerį vartyt ir blogus skaityt. Atmetus tai – viskas yra viena didelė nesąmonė. Matot, kaip net nesikeikiu šitoj vietoj? Nes keiktis galima tada, kai kažkas nervuoja. O jie man tiesiog atrodo kaip šiaudo besigriebiantis paauglių būrelis, nelabai mano nervų ir vertas.

Kas dar?.. Na taip, portalas ir jo minusinis funkcionalumas. Ir aš dar mėginu žiūrėt iš eilinio vartotojo, o ne software developerio pozicijos… Pamenu, tikrai maniau, jog Pravda grįš su savo ta nauja menininkų-profilių idėja ir visi panašaus pobūdžio Lietuvos portalai verks kruvinom ašarom matydami, kaip praranda skaitytojus. Būna (retai, bet pripažinsiu, būna), klystu ir aš.

Jeigu aš noriu peržiūrėt visą fotograferių sąrašą, kaip man tai padaryt? NIEKAIP. O ir dizaino sprendimai puslapy jau kažkokie nežinau… Matot, net aš čia žodžių pritrūkau.

Sakysit, laiko neturit? Tai va kaip – kokybišką produktą sukurt laiko nėra, o apdovanojimus, kurie jau visiškai savo haipo jūsų dėka neteko, laiko ir lėšų, ir jėgų dar net randat.

O labiausiai tai man hipsteriškai skaudu dėl trijų dalykų: buvusio Pravdos vardo sugadinimo; padlaižiško pataikavimo trendams – trendai Pravdai pataikavo, o ne Pravda trendams (nėra DuBybiai tokie plačiameniški ir šiaip tiek labai meniški, kad juos vos ne visur nominuot. Tai dar ir muzikai priskirt reikėjo, nes Paulius ten gi reperis ir visaip kaip) ir kad ausinukas.com (net nehiperlinkinsiu, nėra reikalo) su jais susikooperavęs nudvėso galutinai (taip mylėjau, taip mylėjau, taip visiem rekomenduodavau ir taip man nebūdingai linkėjau jam pasisekimo kuo didesnio), galutiniau, negu nudvėsęs buvo pavasarį jau, kai, man atrodo, ne ta linkme pasuko greito populiarumo užsimanęs. Eh, I’d still take you back.

All in all, nėra nieko kvailesnio, kaip apdovanojimai, ant kurių stumia patys nominuotieji. Iš tiesų, tai nieko pridurt ir nebenoriu. Nostalgiškas liūdnumas paėmė kažkoks, tikiuos, per bybiokų apdovanojimus dings elektra.

nuotrauka iš cheezburger.com3 Komentarai šiam straipsniui

 1. Tomas Vejas sako:

  Nu cia tai kokia nesamone parasei. As ir jauciu kad pravda nebetokia, turxta, truxta, viskas keiciasi, lieka tik seseliai, kuriuos dar zmones bando gelbeti, nezinau vardan ko. Gal del to kad be pravda apdovanojimu isvis nieko nebebutu. Neparasei nei vieno svaraus argumento, vien tik kvaili asmeniskumai.. Shilta.lt dar toli grazu net iki dabartines pravdos.anyway common jeah

 2. Repo Papai sako:

  Tikrai visiška nesamonė parašyta, mažvaikiškos, atseit sarkazmo kupinos sapalionės. Mėšlas.va. :) Bet kaip sakoma lengviausia kitus kritikuot, ne į savo darbus žiūrėti :)

 3. Žmogus sako:

  Disrespektas. Kam iš viso rašyti tokį straipsnį? Konkrečiai, KAM? 
  Supykdyti kolegas – cha cha, kokie jūs nemokšos, pažėkit į mus ?
  Lauksiu kitų metų Shilta.lt apdovanojimų arba tikiuosi, kad pats Tomas Pravdoje “padarys tvarką”.

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Lietuviškam mentalitetui – lietuviškas repas

Eilinį kartą įrašą pradedu atgailaudamas už ilgas tylos savaites, palikusias jus nežinioje. Kur Tomas? Primušė gal kas? Nain. Sveikas gyvas Tomas, tik labiau realiu gyvenimu užsiėmęs, o ne pro-tr [...] Plačiau»

Tik gaidys gali išduoti, kad karalius nuogas?

Žodžiu keista, bet paskutiniu metu pas jus stebiu juokingą tendenciją. Uber madinga ir protinga save laikanti andergroundo chebrytė išsikelia pseudo stabus ir šoka aplink juos ritualinius šokius. [...] Plačiau»

Mesk į didžėjų gitarą

Jou jou, madafakaz. Kažkokia nuotaika išeiginė, tai ir pagalvojau sau - o kodėl gi prieš miegą nesurentus kokio džiugaus teksto apie kokį tais džiugų reikalą. Plačiau»

Tai yra neteisingai

Jūs pažiūrėkite į tai. Jūs tik pažiūrėkite. A-trak ir Diplo almighty. Plačiau» su Skrillex. Čia kas per bajeriai? "EDM executives" visai autent [...] Plačiau»

Mano metai, Tomo metai

Kadangi hipsterių era baigėsi 2010 ir dabar teliko „pouzeriai“ neišmanantys interneto subtilybių ir paskirties, koreliuojantys „dubstepą“ su ateitimi (nors jis užtikrintai blunka) - esame pasmerk [...] Plačiau»

Erotiška pamokėlė vienišiems namų tyloje (video)

What's wrong with you people? Po kambarį slankioja koks tai forever alone lietuviškas atitikmuo - Mantas. Blevyzgoja, kad turi dahuja draugų, bet grįžęs namo jaučiasi vienišas. Plačiau»

Tautos pajacai, snargliukės kaimietukės ir retoriniai klausimai

Hell yeah, net užjūry žmogus randi būdą šaukštui Lietuvos srėbtelti. Na žinot, vienam poreikis iš „knygnešio“ skverno lašinių užkapot, kitam namus užsmardinti žarniniais vėdarais. Plačiau»

Vilniaus klubai čiulpia

O gi nepatikėsit, kas vyksta. Satta gimtadienį savo chatoj atšventė ir myžčioja visi Vilniaus hipsteriai dabar. Ei, prieš Sattą nieko neturiu. Jau minėjau kažkada. Gerai visai ten. Gerai, jei lyg [...] Plačiau»

Jaunimo pasaulyje

Chėbra, susiimkit. Dubsteb, swag, illest, hellaflush/stellaflush, stanceworks ir canibeat lifestailai jau visiem nusibodo ir oficialiai mirė. Plačiau [...] Plačiau»