-->

„Problemos“ – šokių vakarėlis, lavinantis protą (audio)

Į antrą aukštą iškeliavęs Vilniaus klubas „Opium“ iš studijinio miego pažadino tris dydžėjus, kurie nieko neveikia, bet vis tiek rečiausiai groja kartu visame mieste. Tai – nuolatiniams pirmos eilės šokėjams girdėtas Manfredas, Kym Wild ir Miss America. Jie susiėmė ir paruošė visiškai naują šokių seriją „Problemos“, kurios pavadinimas išduoda ne tik paklaikusius apsaugos darbuotojus, bet ir ryškius socialinius ketinimus.

Miesto praeivius ir pensininkus jau spėjo papinkti šio šeštadienio vakarėlį reklamuojantys plakatai su tekstu „Storas, nevalgyk riebiai“, tačiau paklausti, kas konkrečiai piktina, pensininkai murmėjo apie sumažintas pensijas ir Romeo Castelluci spektaklį.

„Idėja kilo, kai vienas mūsų fanas pasiskundė antsvoriu ir pagrąsino teismu. Esą mes kalti, kad jis nebeturi kur šokti“, slėpdamas netikras ašaras raukėsi Kym Wild. „Remigijus, toks jo vardas, nešokdamas priaugo keliasdešimt kilogramų ir dabar nebeaišku, kokios jis lyties. Tai – liūdna istorija. Todėl ėmėmės veiksmo. Nusprendėme paskatinti jį plakatais, palaikyti draugą nelaimėje.“

Trijulė į pagalbą pasikvietė naujos kartos dietologą Kernių Drąsutį, kuris susirinkusiems ir, tikėkimės, nutukusiam Remigijui, praves seminarą. Savamokslis K.Drąsutis tikina, kad visos žmonių bėdos yra galvoje ir kepenyse. Pono Drąsučio teigimu cukrus yra sveika kuo didesniais kiekiais, riebalus reikia gerti kas vakarą, o mikrobanginė ne tik paskanina maistą, bet ir suteikia jam geležies ir radioaktyvumo. Dietologas ragina spjauti į veganus, vegetarus ir bulvėdžius. „Jie nežino, ką daro su savo kūnu – lietuvio kūnas nepritaikytas judėti ir valgyti žolytes, jam reikia sėdėti ir kimšti keptus paršelius,“ inirtingai galva linksėjo populiarusis specialistas. Daugiau p. Kerniaus patarimų rasite jo tinklaraštyje „Problemos su maistu“.

Tačiau vakarą puoš ne tik maisto tema ir stalas, kurį remia furšetų kompanija „Ėdra“, jame vyks šokiai. Muzikinėje programoje daugiausiai skambės užsienio kompozitorių melodijos, liaudyje įvardijamos new shit, indie disco, other sąvokomis. Lietuviškai tai apibūdina daug pozityvių necenzūrinių žodžių, reiškiančių egzaltaciją.

Lankytojai dar prie durų bus įspėti, kad „Opium“ garso aparatūra nuo šiol – pati geriausia Islandijos gatvėje, o gal ir pasaulyje. Tad šokant negalima garsiai kalbėti, nes garso kokybė leidžia girdėti kiekvieną žodį ir atlikėjų atodūsį. Geriau pagalvoti ir pasakyti po diskotekos, taip ne tik bus saugiau, bet ir mintis bus skaidresnė.

Prieš aplankydami tikrą vakarėlį, pasižymėkite svečių sąraše > . „Problemos“ su maistu, Manfredu, Kym Wild, Miss America – „Opium“, Islandijos 4, šeštadienį, spalio 20 d., nuo 22h iki tada, kada bus per vėlu.

Problemos (su maistu). Mažas miksas. Spalio 20. 2012

nuotrauka ir informacija – Metal on Metal

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Rekomenduok muzikos:

Name:
Email:
For:  
Mail will not be published
(but it's required)
Saulius
(09. 11 - 09:32)
skandinaviskas hiphopas http://youtu.be/CzZpC6Epzs4
Aivaras Ventis
(09. 10 - 14:46)
Aivaras Ventis
(08. 28 - 00:08)
labų naktų su The Dø: http://youtu.be/5QK_RZRi0xQ
Saulius
(08. 22 - 00:11)
maniškis naktinis ramiax – http://youtu.be/8F_-JIa8FUs

1 · 2 · 3

Panašūs Naujausi

U.Skonsmanaitę su „likimo seserimis“ už pulto suvedė meilė nakčiai

Susipažinkite, ji – Ugnė Šantažas. Nuo šiol naktimis Ugnė Skonsmanaitė į save kreiptis prašo būtent taip. Su dar dviejų efektingų pseudonimų savininkėmis – Aušrine Deficitu ir Ugne Indėne – ji so [...] Plačiau»

Broliai Vinnie ir Carmine Appice įpūs naują gyvybę legendiniams roko kūriniams (video)

Ieškantys teisingo roko iškrovos, spalio 18 dieną rinksis Vilniaus klube „New York“. Scena tą vakarą dalinsis itališko kraujo turintys, bet jau seniai šaknis Amerikoje suleidę muzikantai Vinnie i [...] Plačiau»

Išskirtinis interviu su šokių muzikos legenda, kuriam lenkiasi pati Madonna (video)

Jau šį penktadienį, spalio 19 d., menų fabrike „Loftas“ prasideda naują renginių serija skirta šokiam iki paryčių, šokių muzikai ir smarkiausiem didžėjam bei naktinėtojam „Reivoo Reivas“. Didžėja [...] Plačiau»

Jau šį šeštadienį – vienintelis Lietuvoje „Tvin Pykso“ autoriaus mūzos Chrystos Bell koncertas (video)

Jau šį šeštadienį didžiojoje kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ kino salėje – išskirtinis koncertas „Davidas Lynčas pristato. Plačiau»

Garsiausi pasaulio broliai-būgnininkai Vinnie ir Carmine Appice Vilniuje surengs ritmo dvikovą (video)

Kultūros, savyje jungiančios judesio meną, organizuoja šokio dvikovas. Muzikinių stilių, kuriuose kūrinių turinys yra kone išrėkiamas, gerbėjai, siekia decibelinių rekordų. Tuo tarpu ritminę lini [...] Plačiau»

Hip-hop’o legendos DJ Premier ir Bumpy Knuckles pasirodymas Vilniuje jau šį šeštadienį (video)

Hip-hop'o muzikos mylėtojams ypatingo renginio laukti liko nedaug. Kultinio visų laikų prodiuserio ir kompozitoriaus DJ Premier pasirodymas jau visai čia pat – šį šeštadienį, spalio 13 d., muziko [...] Plačiau»

Pushaz kviečia į albumo „Knyga be pavadinimo“ koncertinį turą (video)

7-eri metai solinės tylos, tačiau netrukus prekybos lentynose pasirodys trečiasis rap'erio Pusho solinis albumas „Knyga be pavadinimo“. Jame – 15 naujausių kūrinių nestandartinėje cd dėžutėje pri [...] Plačiau»

Deep Shoq su EP „Life of Swing“ primena apie savo egzistavimą (audio)

Deep Shoq kadaise blykstelėjo debiutiniu EP „Have Yourself a Flight“ ir serija „Ritmo Kovose“ šmėžavusių kūrinių. Šiandien atlikėjas vėlei primena apie savo egzistavimą, pristatydamas melodingų b [...] Plačiau»

„Rival Sons“ vilniečiams žada gaivų rokenrolo gūsį (video)

Kalifornija, vieta kur roko muzika keitėsi, mutavo ir įgavo naujų formų. Visgi randasi grupių, kurios skelbiasi grįžtančios prie ištakų ir propaguojančios tikrą rokenrolą. Vienas tokių, spalio 8 [...] Plačiau»