-->

Raper’iai pristatė A. Ramanauskui-Greitai skirtą singlą (audio)

Praėjusį penktadienį sausakimšai užpildytame Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pirmą kartą viešai nuskambėjęs singlas „Greitai“, akimirksniu tapo socialinio tinklo „Facebook“ dalybų objektu. Algiui Ramanauskui-Greitai skirta daina atidarė brangiausiai apmokamo Rusijos raper’io Basta koncertą.

Kūrinio idėjos autoriai renginių organizatoriai „Diskoholikai“ pasikvietę lietuviškos rap’o scenos atstovus Yga, Ironvytas, Ganjaman, Omerta ir Rewritable, sukūrė beprecedentį atsaką žinomam TV laidų vedėjui. Algio Ramanausko ir raper’ių nesantaika įsivyravo šių metų pradžioje. Kūriniui šiuo metu filmuojamas vaizdo klipas.

Diskoholikai – Greitai ft. Yga, Ironvytas, Omerta, Ganjaman & ReWritable

nuotrauka – Matas Astrauskas
informacija – „Diskoholikai“Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Grupė „Karma“ pristato naują kūrinį „Atspindžių karta“ (video)

Sostinės roko grupė „Karma“ primena gerbėjams apie artėjančius pavasario koncertus Lietuvoje bei pristato naujojo kūrinio „Atspindžių karta“ gyvo atlikimo video versiją. Koncertuose šią dainą kol [...] Plačiau»

„Shamanna Bug“ miškuose filmuodamos vaizdo klipą pasijautė tikromis šamanėmis (video)

Nors grupė „Shamanna Bug“ kartu muzikuoja vos du metus, merginos tikina kasdien į kūrybinius vandenis brendančios vis giliau ir giliau. Prieš mažiau nei pusmetį trijulė pristatė melancholišką kom [...] Plačiau»

Grupių „Rasabasa“ ir „The Dominoes“ lyderiai pradėjo dirbti kartu (audio)

Pasivadinę „Factory Chase“ Snorre Bergerudas („Rasabasa“ prodiuseris, dainų autorius ir gitaristas) ir Mindaugas Juknys (grupių „The Dominoes“ ir „Spooky Campfire Stories“ vokalistas ir gitarista [...] Plačiau»

Kaip klasiko P. Širvio eilutės skambėtų XXI a.? (video)

Grupė „Avaspo“, savo tinklapyje pristatytė naujausias vaizdo klipą „Šachmatų karalienė“. Neseniai penktąjį gimtadienį atšventusi ir pavasarį trečiąjį savo albumą išleisianti „AVaspo“ toliau steb [...] Plačiau»

„Saint Oil Sand“ rimtai susirūpino Lietuvos piliečių sveikata (video)

Grupė „Saint Oil Sand“ rimtai susirūpino Lietuvos piliečių sveikata. Atlikėjai nagrinėja visas galimas negalavimo formas ir viešina kūrinį „Hepatitas C“, kurį lydi įžvalgos. Plačiau»

„The Perfect Pill“ pristato naują radijo singlą „The Wake“ (video)

Duetas „The Perfect Pill“ pristato radijo singlą iš spalio mėnesi išleisto albumo – titulinę dainą „The Wake“. Kaip ir anksčiau išleistuose kūriniuose muzikantai nesiliauja eksperimentavę su skir [...] Plačiau»

Muzikinis „Barzdų Klubo“ vaizdo klipas gauruočius sveikina su šventėmis (video)

Kol kelioms dienoms pamiršę darbus glėbesčiavotės su giminaičiais, dorojote mamų gausiai nukrautus stalus ar tingiai ilsėjotės švenčių sūkuryje, „Barzdų Klubo“ nariai ruošė šventinę staigmeną. Pa [...] Plačiau»

„Colours of Bubbles“ Vilnius music week 2012 koncerto įrašas (video)

Grupė „Colours of Bubbles“ oficialiame „YouTube“ profilyje savo gerbėjams paskelbė pilną koncerto, vykusio rudenį Vilniaus centre, įrašą. Plačiau»

„Deeper Upper“ dovana gerbėjams – „gyvas“ vaizdo klipas (video)

Indie roko grupė „Deeper Upper“ savo gerbėjams pristato kitokį muzikinio klipo formatą ir siūlo ne tik pamatyti, bet ir išgirsti gyvą kūrinio „The Eden doors“ atlikimą. Garsas skambantis vaizdo k [...] Plačiau»