-->

„Revelation“: norim groti, po galais! (video)

revelation.jpegNaujas apsireiškimas kukliame lietuviškos muzikos pasaulyje – lengvai rokuojanti „Revelation“ chebra, jau puikiai pažįstama Panevėžyje. Alternatyvios muzikos koncertuose šaknis įleidusi, o dabar jau ir saldžias publikos pagyras girdinti k ompanija susibūrė beveik prieš metus – 2011 metų vasario mėnesį.

„Aš panorau sudalyvauti talentų konkurse ir pasikviečiau pagroti Jokūbą,“ – sakė grupės vokalistė Goda. Matyt, patys pajuto, kiek potencialo turi, todėl netrukus grupėje atsirado būgnininkas Saulius, gitaristas Titas ir bosistė, kuri, pasak Godos, kažkur dingusi. Po to, kai bedę pirštu į sąrašą išsirinko sau pavadinimą, pradėjo patys kurti muziką ir žodžius, svajoti apie įrašus bei viltis, kad vieną dieną juos apšildys AC/DC (jeigu dar nebus mirę). Kai paklausiau, kodėl jie groja, Goda labai taktiškai atsakė: „Nes norim, po galais!“.

Pats laikas ir jūsų ausims įsitikinti, kad jie ne tik nori, bet ir, po galais, gali.

Grupė “Revelation”, Panevėžys

nuotrauka iš asmeninio albumo

Facebook komentarai:

2 Komentarai šiam straipsniui

  1. goda sako:

    heh, dekui, Yuuuta! ;D

  2. Juta sako:

    nėr už ką, jūs tik grokit! :)

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

„Fitz.“: akustišką formą įgaunantys alternetyvaus folk‘o garsai (video)

Naujieji „Mumford and Sons“, būtent šia fraze pamėgo švaistytis kiekvienas „muzikos kritikas“, turintis apgailėtiną išklausytos muzikos ir pažintų grupių bagažą. Lygintinas objektas yra stiprus a [...] Plačiau»

Kris Mars – jaunas, dosnus ir perspektyvus (video)

Yra toks Kris Mars – kuklus 1992-ų gimimo bernelis iš už Atlanto, pradėjęs savo menišką Odisėją kaip poetas, o šiandien – muzikos pasaulio atstovas. Tolimesnius biografinius faktus aptarti galėsi [...] Plačiau»

Andrius Pojavis – pankroko užaugintas patriotas (video)

Nubraukiam dulkes nuo kerpėt pradėjusios „Šviežienos“ skilties. Neapleidome, visa tai tik dėl to, kad kurį laiką po ranka nepasitaikė joks naujas vardas, vertas nors truputėlio jūsų dėmesio. Tad [...] Plačiau»

„Them Swoops“ iš šiaurės Kanberos (audio)

Visada šioje skiltyje rašome apie mūsų, lietuviškas grupes. Tačiau nežinia kieno pasiūlyti - mums parašė australai „Them Swoops“. Australai nebūtų savimi. Plačiau»

Lietuviškoji trip hop alternatyva: UMIKO – „WAVE“ (audio)

Nežinau, kiek teisės turiu „Šviežienos“ skilčiai priskirti nekuklia scenine patirtimi pasigirti jau galinčią Eleną (a.k.a. UMIKO), tačiau vos išgirdus jos solinį elektroninių garsų pilną rinkinį [...] Plačiau»

Congorock (audio)

Visiškai tikėtina kad apie jį girdėjote, arba net dalyvavote jo vakarėliuose. Mes tikime kad jam priklauso vieta šioje skiltyje taip pat ilgai kaip ir prieš tai buvusiem geriem atlikėjams nes gal [...] Plačiau»

Sunkiasvoris reivas iš Kopenhagos – Mc Black Daniels (audio)

Jau gan ilgokai pas mus užsisvečiavo kauniečiai „Attitude“, tačiau per daug neliūdėkit atsisveikindami su jais. Šiandien shilta.lt objektyvai krypsta į Kopenhagietį, drum‘n‘bass‘erį - Mc Black Da [...] Plačiau»

„Attitude“ – kostiumuoti kauniečiai, grojantys hard rock‘ą (video)

Jie gyvena Kaune, scenoje pasirodo tik su kostiumais ir groja hard rock‘ą. Spėkite kas? Tikriausiai sudėtinga, nes jų kol kas nepamatysi ant kultūrinių žurnalų viršelių, o cd nenusipirksi muzikos [...] Plačiau»

Mörötki: „Kuriu viską nuo beats iki 4×4 bumčiko“ (audio)

Šiam kartui į dienos šviesą išlįsti ir ant shilta pjedės stalo užlipti kviečiame – emigrantą Mörötki. Kažkada senai senai vaikinas pagrodavo įvairiuose muzikiniuose projektuose ir. Plačiau»