Šešta-septinta dienos: per kančias į žvaigždes (video)

Publikuota: 2012 Sausio 16

dubstepsource com.jpgTa proga, kad šeštadienį ir sekmadienį galvą mažiau kvaršina pamokos, tvarkaraščiai ir skubėjimas iš taško A į tašką B, nusprendžiau visas jėgas sutelkti drum‘o dietai. Paskutinių dviejų dienų uždavinys buvo toks: klausyti tų drum‘n‘bass‘o gabalų, kurie pasirodys patys šlykščiausi, plėšys smegenis ir kels galvos skausmą, žodžiu – mažins motyvaciją gyventi. Neieškoti nieko malonaus ir mielo ausiai, o patirti tik tyrą kančią.

Tai ir klausiau. Dabar bijau, kad išūžta galva atsilieps mano teksto rišlumui, suskurs mano žodynas ir ištuštės metaforų skrynia, todėl nieko nelaukdama skubu pasidalinti baisiausiais dnb kūriniais, kas ten žino, galbūt atrasite ką nors mielo širdžiai.

LSD – Phobia

Noisia – Stigma

Current Value – Dark Rain

Jums kyla klausimas – kam gi save kankinti, kai galima paieškoti man patinkančių drum&bass gabalų? Atsakymas labai paprastas – tokiu būdu grūdinuosi ateinančiai savaitei, kada mano dietologais taps rimti drumenbeiseriai. Žodžiu, toks profilaktiškas ausų ištampymas.
Psichologinis momentas – jeigu visą laiką manėte, kad esate kantrus ir ištvermingas kaip kupranugaris, siūlau pasidaryti savo muzikinę dietą ir tai patikrinti. Arba žinote tuos posakius: „Su šiuo žmogum eičiau į žvalgybą“ arba „Su šiuo žmogumi kopčiau į kalnus“? Taigi, savo kalboje turiu naujadarą, kuris nuo šios dienos bus aukščiausio lygio komplimentas visiems, kuriems tai pasakysiu: „Su tavimi galėčiau klausytis drum‘n‘bass‘o“.

Negaliu nepaminėti, kad ši drum‘o dieta veikia ne mane vieną – mano draugas, tikras klasikinės muzikos mylėtojas, grojantis voltorna, pianinu ir violančele, nekenčiantis brolio už tai, kad jis namuose visu garsu klausosi drum and bass‘o, vakar man pasakė, kad du JaZzy rekomenduoti atmospheric dnb setai yra vos ne geriausia, ką jam iki šiol teko girdėti. Na, norėčiau ir aš patirtį šį dangišką meilės drum‘ui apsireiškimą.

Kažkaip gėda padaryti įrašą vien tik su baisia muzika, tai įkelsiu savo bendravardžių Utah Jazz gabalą, kurio klausiausi tik vieną kartą, mat jis šį savaitgalį pateko į „per mažai baisus“ sąrašą.

Utah Jazz – Feeling Inside

paveikslėlis iš dubstepsource.com

Drum & Bass dieta

1111111111

11111


Šis straipsnis parašytas:

Juta Liutkevičiūtė - viso įrašų 24, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

Palik komentarą