-->

„Shamanna Bug“ miškuose filmuodamos vaizdo klipą pasijautė tikromis šamanėmis (video)

Nors grupė „Shamanna Bug“ kartu muzikuoja vos du metus, merginos tikina kasdien į kūrybinius vandenis brendančios vis giliau ir giliau. Prieš mažiau nei pusmetį trijulė pristatė melancholišką kompoziciją „Vaikystė ar kažkas panašaus“, o šiandien neria į drum‘n‘bass ritmiką ir kviečia susipažinti su aštriąją pusę pristatančia daina „BonAmi“, kuri užfiksuota ne tik audio bet ir video pavidalu.

„Buvo šilta rugsėjo naktis. Tuomet dar nežinojome kur filmuosime vaizdo klipą. Kai pasukome link Žaliuosius ežerus supančių miškų, šypsojomės, kad lokacija idealiai parinkta mūsų pamėgtam šamaniškam įvaizdžiui“, – mintimis dalinasi „Shamanna Bug“ merginos. „Buvo kiek keistoka. Kai atvykome jau laukė koncertui paruošta vieta – sujungti sintezatoriai, surinkti būgnai bei išvedžioti mikrofonai. Pirmuosius žingsnius lydėjo laukinių gyvūnų skleidžiami garsai, bet vos tik užgrojome, miškas rodos nurimo. Pasijautėme taip lyg skleistume kažką magiško.“

Dainos autorė Greta pasakoja, kad ši daina jai yra visiškai kitokia. Klavišiniais grupėje grojanti atlikėja atvirauja, kad tinkamos formos jai ieškojusi daugiau nei metus. „Sunkiai sekėsi parinkti tuos žodžius, kuriuos norėjau išsakyti. Rodos jauti, netgi įsivaizduoji kaip tai turėtų atrodyti piešiant ant popieriaus lapo, bet ištarus garsiai skamba arba per daug banaliai, arba be reikiamo svorio. Jei trumpai paklaustumėte apie ką ši daina, nurodyčiau, kad tai utopiškas vaizdinys apie tikro draugo praradimą. Kodėl utopiškas? Nes tikras draugas iš tavo gyvenimo dingti negali, net mintimis ar fiziškai nutolus jis lieka kažkur tavyje.“

Atlikėjos tikina, kad su kompozicija „BonAmi“ grupės „Shamana Bug“ darbai nesustoja. Trijulė įrašinėja šiais metais pasirodysiantį debiutinį albumą, savo pasirodymu žada nustebinti festivalio „Granatos“ lankytojus ir intensyviai kuria ateities projektus.

Shamanna Bug – BonAmi

nuotrauka ir informacija – „Shamanna Bug“Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Grupė „Karma“ pristato naują kūrinį „Atspindžių karta“ (video)

Sostinės roko grupė „Karma“ primena gerbėjams apie artėjančius pavasario koncertus Lietuvoje bei pristato naujojo kūrinio „Atspindžių karta“ gyvo atlikimo video versiją. Koncertuose šią dainą kol [...] Plačiau»

Raper’iai pristatė A. Ramanauskui-Greitai skirtą singlą (audio)

Praėjusį penktadienį sausakimšai užpildytame Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pirmą kartą viešai nuskambėjęs singlas „Greitai“, akimirksniu tapo socialinio tinklo „Facebook“ dalybų objektu. Algiui [...] Plačiau»

Grupių „Rasabasa“ ir „The Dominoes“ lyderiai pradėjo dirbti kartu (audio)

Pasivadinę „Factory Chase“ Snorre Bergerudas („Rasabasa“ prodiuseris, dainų autorius ir gitaristas) ir Mindaugas Juknys (grupių „The Dominoes“ ir „Spooky Campfire Stories“ vokalistas ir gitarista [...] Plačiau»

Kaip klasiko P. Širvio eilutės skambėtų XXI a.? (video)

Grupė „Avaspo“, savo tinklapyje pristatytė naujausias vaizdo klipą „Šachmatų karalienė“. Neseniai penktąjį gimtadienį atšventusi ir pavasarį trečiąjį savo albumą išleisianti „AVaspo“ toliau steb [...] Plačiau»

„Saint Oil Sand“ rimtai susirūpino Lietuvos piliečių sveikata (video)

Grupė „Saint Oil Sand“ rimtai susirūpino Lietuvos piliečių sveikata. Atlikėjai nagrinėja visas galimas negalavimo formas ir viešina kūrinį „Hepatitas C“, kurį lydi įžvalgos. Plačiau»

„The Perfect Pill“ pristato naują radijo singlą „The Wake“ (video)

Duetas „The Perfect Pill“ pristato radijo singlą iš spalio mėnesi išleisto albumo – titulinę dainą „The Wake“. Kaip ir anksčiau išleistuose kūriniuose muzikantai nesiliauja eksperimentavę su skir [...] Plačiau»

Muzikinis „Barzdų Klubo“ vaizdo klipas gauruočius sveikina su šventėmis (video)

Kol kelioms dienoms pamiršę darbus glėbesčiavotės su giminaičiais, dorojote mamų gausiai nukrautus stalus ar tingiai ilsėjotės švenčių sūkuryje, „Barzdų Klubo“ nariai ruošė šventinę staigmeną. Pa [...] Plačiau»

„Colours of Bubbles“ Vilnius music week 2012 koncerto įrašas (video)

Grupė „Colours of Bubbles“ oficialiame „YouTube“ profilyje savo gerbėjams paskelbė pilną koncerto, vykusio rudenį Vilniaus centre, įrašą. Plačiau»

„Deeper Upper“ dovana gerbėjams – „gyvas“ vaizdo klipas (video)

Indie roko grupė „Deeper Upper“ savo gerbėjams pristato kitokį muzikinio klipo formatą ir siūlo ne tik pamatyti, bet ir išgirsti gyvą kūrinio „The Eden doors“ atlikimą. Garsas skambantis vaizdo k [...] Plačiau»