Shilta.lt žengia penkis žingsnius atgal

Na tai ką, nutraukiame ilgai trukusią tylą ir vėl pagarsinam muzikos grotuvus. Shilta.lt toli gražu dar ne laikas anapilin, tad troliai, užuodę sumažėjusį post‘ų kiekį, o vėliau išjungtą puslapį, nudžiugo per anksti.

Kodėl mes pasikeitėme?

  • Pajutome, kad pradėjome rašyti taip, kaip kažkas iš mūsų tikisi.
  • Suvokėme, kad perdėtai kritiškas nuomones tam tikrų objektų atžvilgiu pasiliekame sau, vengdami gerų santykių susigadinimo.
  • Vieną dieną supratome, kad kartais pradedame vergauti kažkam, kažkodėl, už kažką. Greičiau dėl kokio tai virtualaus šūdo, kuris spaudžia smegenis. Tuomet viską nu‘kill‘ina iš šiknos išlindęs muzikantėlis, pradedantis reikšti nepasitenkinimą, neva tai nepaviešinome jo prasmirdusios panegirikos („subjektyvūs šūdžiai“).
  • Supratome, kad yra dalis žmonių (dirbančiu su muzika), kurie visą šį projektą įsivaizduoja kažkaip panašiai kaip nemokamą teisinę pagalbą, kiekvienam savo žodį pasakyti norinčiam žulikui.
  • Atsiminėme, kad shilta.lt gimė vyno ir teisingos muzikos sueities metu.

Kaip bus dabar?

Dabar bus kiek kitaip. Shilta.lt spausdins tik tuos pranešimus spaudai, kurie jiems atrodys čiki briki. Jokių nėriniuotų Marko Palubenkos „afigienų“ pasirodymų, SEL‘o koncertų Palangoj ar Joniškio kulturkės rūsy gromuliojančių šūdrepių. Nors visgi jei Mia iškeps nerealų gabalą, o Rietavo punk‘ai skambės gerai ir bus tiesiog gėda apie juos nekalbėti – welcome. Žodžiu, visiškas subjektyvas, nes shilta.lt niekada nesiekė tapti demokratijos šalininkais.

Kas dar pasikeitė?

Sumažėjo komanda. Oficialiai likome aš (Aivaras) ir Aurimas. Man priklauso turinys, Aurimui – visa techninė dalis. Tiesa, kolega varo afigienai. Ar kas nors iš jūsų galite patikėti, kad šitas puslapis sukasi ant wordpress‘o sistemos? Jei kada pritrūks rankų, kuriančių šedevrus ir būsite linkę su jomis tinkamai atsiskaityti, visada galite prašyti jo kontakto.

Vizualika

Kadangi per keletą metų užgyvenome nemažą post‘ų skaičių, redesign‘as buvo kiek komplikuotas. Daug netikėtų problemų ir dar daugiau taiklių sprendimų. Jei rasite pagriuvusį paveiksliuką ar pabirusias raides, praneškite, visų galimų bug‘ų vieni pastebėti nepajėgiam.

Tiesa, saitas visada vystosi ir juda į priekį. Vieną dieną atsikelsite rasite šūsnį naujų straipsnių, kitą dieną pagaliau atnaujintą logo. Viskas savo laiku, tad tiesiog mėgaukimės muzika draugai.

P.S.

Nepamirškite, kad visada esam už gerą muziką, tad nebijokite mums parašyti. Ir nesvarbu ar tai jūsų grupės debiutinis gabalas, ar tiesiog paskutinių dienų grojamiausias playlist’as. Juk smagu dalintis.

nuotrauka iš sflchronicle.com1 Komentarai šiam straipsniui

  1. Laima sako:

    Šaunuoliai! Džiugu, kad ėmėtės drastiškų priemonių ir išlikot ištikimi sau! Linkiu neprarasti polėkio, įkvėpimo ir koncentruotis į kokybę, ne kiekybę ;)

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Ar seksualinėms mažumoms yra vietos lietuviškuose festivaliuose?

Kol kritinė masė tautiečių oro špagomis vaikė pseudoslibinus, įvardinamus seksualinių mažumų vardu, sąmoningi piliečiai savyje ugdė toleranciją. Visgi iki visuotinės empatijos lietuviams dar tolo [...] Plačiau»

M.A.M.A. apdovanojimų pokštuose Alekna ir M.Palubenka

Pranešimai spaudai trimituoja, neva tai muzikos apdovanojimų „M.A.M.A“ organizatoriai į trylika nominacijų jau surinko po šešis kandidatus, dabar užsidaro tamsiuose kambariuose ir kankinančiai sp [...] Plačiau»

„Nemoki-nerašyk“ arba „Kaip nereikėtų formuoti pranešimo spaudai“

Kasdien gaunu šūsnis pranešimų spaudai, kuriuos formuoja žmonės, vėliau verkšlenantys, kad visi yra gaidžiai, neva tai ignoruojantys jų mega‘super‘osom žinutes. Gal derėtų. Plačiau»

Muzikos kritikų sapalionės apie tarptautinius vandenis (audio)

Nori pradėti tarptautinę karjerą? Muzikos rinkos guru tau patars laikytis griežtų „elementarių“ gairių: Pseudonimui rinkis lengvai ištariamą (dar geriau anglicizmais dvelkiančią) frazę [...] Plačiau»

Neprotingas promo yra neprotingas

Kone visi internetiniai kanalai rėkauja apie olimpinį auksą iškovojusią plaukikę Rūtą Meilutytę. Šalia sėdintis bendradarbis, lyg sugedusi blėšinė, savo erzinančiu balsu, lyg koks kaimietis žiopl [...] Plačiau»

„AGATA“: ar tu nejuokauji?

Senokai besklaidžiau rss feed‘ą, tad nieko keisto, jog susikaupė galybė dėmesio vertų postų, tarp kurių šviečia krūva Lietuvos gretutinių teisių asociacijos „AGATA“ blevyzgų [...] Plačiau»

Lankytojai, klausytojai

Būdamas mėgėju entuziastu, nusprendžiau apsilankyti Baltijos elektronikoje. Rašydamas būsiu perdiem atviras ir šališkas, tačiau nepagalvokite, jog noriu įkasti renginiui. Plačiau»

Ką reiškia būti netalentingu muzikantu XXI amžiuje?

Vieną kartą pažįstamas man pasakė, kad nežino nei vienos iš mano klausomų grupių, todėl galvoja, kad aš – muzikos guru. Iš tiesų, keletą valandų per savaitę praleidžiu naršydama pulapiuose, kurių [...] Plačiau»

Tūkstantuoju numeriu pažymėtas post‘as (foto)

Vieni šauna šampaną kaskart kai jų lankomumo rodikliai kilstėli pora šimtų lankytoju. Antri, kai gauna savųjų autoritetų pagyrimą. Tuo tarpu treti, tokie kaip mes, džiūgauja, kai simboliškai suka [...] Plačiau»