-->

Šniukštinėjame biplan‘o Olego muzikinį grotuvą (video)

Po dviejų galingų ba. rekomendacijų (pirma ir antra), „Muzikanto Ausinuką“ tęsiam su Olegu Aleksejevu iš grupės „Biplan“. 1995-ais metais su band’u pradėjęs rokavą kūrybinį kelią, gitaristas turi kuo pasidalinti. Jo ausinuke rasite tiek švelnių Bon Iver garsų, tiek ausiai neįprastos suomiškos Regina electro-pop muzikos.

1. The National – Bloodbuzz Ohio

Beveik visos šios grupės dainos kone mirtinai nusibodo, bet tik ne ši. Ir tikiuosi niekada nepabos.

The National – Bloodbuzz Ohio

2. Matt Mays – Take it on Faith

Mane žavi Amerika, o ypač vakarinė pakrantė. Šios dainos pagalba rodos teleportuojiesi būtent ten. Kas keisčiausia, jog negaliu atsakyti, kodėl šie garsai veikia būtent taip.

Matt Mays – Take It On Faith

3. Bon Iver

Bon Iver albumą „Bon Iver, Bon Iver“ galėčiau įvardinti kaip geriausią praeitų metų darbą. Fantastiškas diskas. Jo galiu klausyti, kad ir kiekvieną dieną. Ačiū Dievui jis patinka ir mano draugei, tad galiu nevaržomai tai daryti.

Bon Iver – Holocene (Official Music Video)

4. I Break Horses

Tiesiog mėgstu šios grupės sound‘ą.

I Break Horses – Load Your Eyes (at Room 205)

5. Nulisminuseptyni – Dažo

Kiek žinau kūrinys priklauso kažkam iš buvusių „SH“ grupės narių. Man jis žiauriai patinka, o ypač gerai klausosi šiuo metu, artėjant žiemai.

nulisminuseptyni dazo

6. Regina – Mustavalkeaa

Jei nuotaika sušikta, ši kompozicija garantuotai ją bent jau kažkiek praskaidrins. Turbūt net nereikia sakyti, kad ją žiauriai mėgstu.

Regina – Mustavalkeaa (Soita mulle I)

7. Bombay Bicycle Club – Dust On The Ground

Kūrinį „Dust On The Ground“ privertė pamėgti mano draugė. Turbūt daugiau komentarų ir nereikia.

Bombay Bicycle Club – Dust On The Ground

8. Boards Of Canada

„Boards of Canada“ albumas „Music Has the Right to Children“, tiesiog idealus vairuojant. Įveikiant ypač ilgas distancijas kelionė nepastebimai sutrumpėja.

Boards Of Canada – Music Has The Right To Children (1998, Full Album)

9. Beat Culture

Kiekvienąkart klausydamas „Beat Culture“ albumo „Tokyo Dreamer“, pasijaučiu labai jaunas. Kodėl taip yra? Matyt šios muzikos kūrėjas – jaunas bičiukas ir kurdamas garsais sugebėjo perteikti šį gyvenimo etapą.

Beat Culture – Tokyo Dreamer

10. Mew – Introducing Palace Players

Ir pabaigai, „Mew“ darbas „Introducing Palace Players“. Tiesiog patinka.

Mew – Introducing Palace Players

nuotrauka – Vytautas DranginisPalik komentarą

Panašūs Naujausi

Audrius ir jo mergaitiška muzika (audio)

Audrių žino kone kiekvienas nors šiek tiek besidomintis muzika. Vieni linksniuoja jo indėlį į lietuviškų garsų promo​ ir „Miesto Muzikos“ projektą, kiti apie jį kalba kaip dj‘ų ar dėstytoją. Audr [...] Plačiau»

Shidlas a.k.a. Šventinis Bankuchenas dalinasi klausoma muzika (video)

Shidlas – kadaise užpumpavęs lietuvišką underground‘o sceną saulėtais reggae ritmais ir iki šių dienų geriausiai atpažįstamas kaip hito „Rasta Farai“ autorius, šiandien aktyviai veikia su „Šventi [...] Plačiau»

„Muzikanto Ausinukas“ apnuogina ba. playlist’ą #2 (audio)

„Muzikanto Ausinuke“ antras dublis skiriamas ba. (taip, tam pačiam, kurį draugai vadina tiesiog Benu). Vaikinas pasistengė iš peties ir naujai skilčiai pasiūlė net dvidešimt kūrinių, kaitinančių [...] Plačiau»

„Muzikanto Ausinukas“ apnuogina ba. playlist’ą #1 (audio)

Šiandien galvon šovė „išganinga“, turbūt šimtus kartų reuse‘inta, bet šiuo metu niekur Lietuvos muzikinėje padangėje nenaudojama idėja – „Muzikanto Ausinukas“. Žodžiu puodeliui arbatos pasikvieči [...] Plačiau»