-->

Sunkiasvoris reivas iš Kopenhagos – Mc Black Daniels (audio)

Mc Black Daniels Jau gan ilgokai pas mus užsisvečiavo kauniečiai „Attitude“, tačiau per daug neliūdėkit atsisveikindami su jais. Šiandien shilta.lt objektyvai krypsta į Kopenhagietį, drum‘n‘bass‘erįMc Black Daniels.

Pastaruosius trejus metus Danielis pašventė muzikai. Atrodo, kad jis yra gimęs scenai, nes nuo paauglystės visa veikla tik ir sukasi aplink kūrybą. Dar būdamas mokykloje grojo būgnais bei vaidino, lankė muzikos mokyklą ir laisvalaikiu prisidėjo prie kelių grupių veiklos.

2009-ais metais „Sound Waves“ vakarėlyje jis susipažino su Dj Nico Defrost ir VJ Lucas Margutti. Užsimezgusi draugystė pastūmėjo į „Primitive Massive“ susikūrimą, projektą kuris Kopenhagą drebina stipriais dnb ir dubstep garsais.

Vis dar save priskiriantis undergroundiniams atlikėjams Mc Black Daniels su kolegomis veda savaitinę radio drum‘n‘bass laidą „Christiania Radio Torsdagredaktion aka CART“. Be kita ko, kiekvieną savaitgalį jo dienotvarkė yra perpildyta įvairiais pasirodymais ir vakarėliais, kuriuose vyksta masinis reivas.

Manau geriausiai Danielį pristatytų „Primetime Massive“ kūrinys „Hide Me“, kuris be kita ko buvo pirmasis išgirstas jų darbas ir apžavėjęs mane. Kadangi jau teko pabuvoti ne viename jų organizuotame „MORE!“ tūse bei apsilankyti kituose vakarėliuose, kur jie šildė publiką, nuoširdžiai galiu pasakyti: ši komanda verta jūsų bent 4.11 minučių dėmesio!

Primetime Massive & J’espere – Hide Me 195 Bpm by Primetime Massive

nuotrauka iš asmeninio archyvo

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

„Fitz.“: akustišką formą įgaunantys alternetyvaus folk‘o garsai (video)

Naujieji „Mumford and Sons“, būtent šia fraze pamėgo švaistytis kiekvienas „muzikos kritikas“, turintis apgailėtiną išklausytos muzikos ir pažintų grupių bagažą. Lygintinas objektas yra stiprus a [...] Plačiau»

Kris Mars – jaunas, dosnus ir perspektyvus (video)

Yra toks Kris Mars – kuklus 1992-ų gimimo bernelis iš už Atlanto, pradėjęs savo menišką Odisėją kaip poetas, o šiandien – muzikos pasaulio atstovas. Tolimesnius biografinius faktus aptarti galėsi [...] Plačiau»

Andrius Pojavis – pankroko užaugintas patriotas (video)

Nubraukiam dulkes nuo kerpėt pradėjusios „Šviežienos“ skilties. Neapleidome, visa tai tik dėl to, kad kurį laiką po ranka nepasitaikė joks naujas vardas, vertas nors truputėlio jūsų dėmesio. Tad [...] Plačiau»

„Them Swoops“ iš šiaurės Kanberos (audio)

Visada šioje skiltyje rašome apie mūsų, lietuviškas grupes. Tačiau nežinia kieno pasiūlyti - mums parašė australai „Them Swoops“. Australai nebūtų savimi. Plačiau»

„Revelation“: norim groti, po galais! (video)

Naujas apsireiškimas kukliame lietuviškos muzikos pasaulyje - lengvai rokuojanti „Revelation“ chebra, jau puikiai pažįstama Panevėžyje. Alternatyvios muzikos koncertuose šaknis įleidusi. Plačiau»

Lietuviškoji trip hop alternatyva: UMIKO – „WAVE“ (audio)

Nežinau, kiek teisės turiu „Šviežienos“ skilčiai priskirti nekuklia scenine patirtimi pasigirti jau galinčią Eleną (a.k.a. UMIKO), tačiau vos išgirdus jos solinį elektroninių garsų pilną rinkinį [...] Plačiau»

Congorock (audio)

Visiškai tikėtina kad apie jį girdėjote, arba net dalyvavote jo vakarėliuose. Mes tikime kad jam priklauso vieta šioje skiltyje taip pat ilgai kaip ir prieš tai buvusiem geriem atlikėjams nes gal [...] Plačiau»

„Attitude“ – kostiumuoti kauniečiai, grojantys hard rock‘ą (video)

Jie gyvena Kaune, scenoje pasirodo tik su kostiumais ir groja hard rock‘ą. Spėkite kas? Tikriausiai sudėtinga, nes jų kol kas nepamatysi ant kultūrinių žurnalų viršelių, o cd nenusipirksi muzikos [...] Plačiau»

Mörötki: „Kuriu viską nuo beats iki 4×4 bumčiko“ (audio)

Šiam kartui į dienos šviesą išlįsti ir ant shilta pjedės stalo užlipti kviečiame – emigrantą Mörötki. Kažkada senai senai vaikinas pagrodavo įvairiuose muzikiniuose projektuose ir. Plačiau»