Tai yra neteisingai

bllbrd.jpgJūs pažiūrėkite į tai. Jūs tik pažiūrėkite. A-trakir Diploalmighty… su Skrillex. Čia kas per bajeriai?EDM executives visai autentiškumo jausmą prarado? Užpraeitais metais (kurie skaitosi praktiškai praeitais metais, nes per 2012 dar nedaug nutiko) Justice su Deadmau5 nepozavo!

Jūs pasakytumėte, anoks čia reikalas, kad kartu stovi, bet čia didelis ir rimtas reikalas. Šie metai gali tapti ne tik finansų, bet ir identiteto krize (nors visi sako, kad ši krizė gyvuoja tiek pat kiek žmonija). Čia yra neleistina konvergencija, kuri visą muziką suminkys ir padarys niūrų šūdą.

Apie ką aš kalbu? Tam, kad suprastumėte, tie, kurie klauso „minimal“ ir apsimeta ciniškais snobais, būdami giliai išgyvenančiais miesto neurotikais – gali liautis skaitę.

Supras tie, kurie gimė iki 1990, išgyveno popso su hausu transformaciją bei auksinį atgimimą 2007 metais ir žino, kad geras vakarėlis būtinai turi baigtis lytinėm išskyrom arba bent jau orgijos imitavimu petingo dėka. Tai nėra senio bambėjimas, jog naujoji karta yra bloga ir t.t. ir pan. Čia yra susirūpinimas, jog muzikai atsitiko tas pats, kas internetams. 9GAG turinio vežys išsiplėte. Muzikoje – žiurkėnų/lemingų (toks žmonių tipažas) atlikėjai gavo pripažinimą dėka tų pačių kretinų, priimančių pigias kopijas/naujoves.
Tikiu, kad baisu skaityti tokius žodžius, bet tam, kad paaiškintum, reikia žmogų sudominti. Dabar vien gerai kalbant nesudominsi – reikia provokuoti. Todėl ir vadinu kretinais, vardan provokacijos, kad suprastumėte, jog autentiškumas išgyvena gilia krizę ir pagaliau privalote išsiugdyti jausmą jam. Tokie kaip Deadmau5 ir Skrillex arba koks kitas naujas atlikėjas, kurio pavadinimas kaip butinės chemijos, yra eros pabaigos klasifikatorius.

Viena palaima ta, kad 2013 metais tarp Diplo ir A-Trak’o stovės Pictureplane. Dėl to galite būti tikri, slowpokes.

nuotrauka iš billboard.comPalik komentarą

Panašūs Naujausi

Lietuviškam mentalitetui – lietuviškas repas

Eilinį kartą įrašą pradedu atgailaudamas už ilgas tylos savaites, palikusias jus nežinioje. Kur Tomas? Primušė gal kas? Nain. Sveikas gyvas Tomas, tik labiau realiu gyvenimu užsiėmęs, o ne pro-tr [...] Plačiau»

Tik gaidys gali išduoti, kad karalius nuogas?

Žodžiu keista, bet paskutiniu metu pas jus stebiu juokingą tendenciją. Uber madinga ir protinga save laikanti andergroundo chebrytė išsikelia pseudo stabus ir šoka aplink juos ritualinius šokius. [...] Plačiau»

Mesk į didžėjų gitarą

Jou jou, madafakaz. Kažkokia nuotaika išeiginė, tai ir pagalvojau sau - o kodėl gi prieš miegą nesurentus kokio džiugaus teksto apie kokį tais džiugų reikalą. Plačiau»

Mano metai, Tomo metai

Kadangi hipsterių era baigėsi 2010 ir dabar teliko „pouzeriai“ neišmanantys interneto subtilybių ir paskirties, koreliuojantys „dubstepą“ su ateitimi (nors jis užtikrintai blunka) - esame pasmerk [...] Plačiau»

Pravdos bybiokų apdovanojimai ’11

Labai atsiprašau, kad pastaruoju metu buvau kažkoks pasivedęs ir visai užmiršau paliesti hipsteriams opias problemas. Matot, kaip ironiška - aš pats būdamas širdy hipsteris, hipsteriams protpisau [...] Plačiau»

Erotiška pamokėlė vienišiems namų tyloje (video)

What's wrong with you people? Po kambarį slankioja koks tai forever alone lietuviškas atitikmuo - Mantas. Blevyzgoja, kad turi dahuja draugų, bet grįžęs namo jaučiasi vienišas. Plačiau»

Tautos pajacai, snargliukės kaimietukės ir retoriniai klausimai

Hell yeah, net užjūry žmogus randi būdą šaukštui Lietuvos srėbtelti. Na žinot, vienam poreikis iš „knygnešio“ skverno lašinių užkapot, kitam namus užsmardinti žarniniais vėdarais. Plačiau»

Vilniaus klubai čiulpia

O gi nepatikėsit, kas vyksta. Satta gimtadienį savo chatoj atšventė ir myžčioja visi Vilniaus hipsteriai dabar. Ei, prieš Sattą nieko neturiu. Jau minėjau kažkada. Gerai visai ten. Gerai, jei lyg [...] Plačiau»

Jaunimo pasaulyje

Chėbra, susiimkit. Dubsteb, swag, illest, hellaflush/stellaflush, stanceworks ir canibeat lifestailai jau visiem nusibodo ir oficialiai mirė. Plačiau [...] Plačiau»