Tautos pajacai, snargliukės kaimietukės ir retoriniai klausimai

Dominykas Vaitiekunas.jpg Hell yeah, net užjūry žmogus randi būdą šaukštui Lietuvos srėbtelti. Na žinot, vienam poreikis iš „knygnešio“ skverno lašinių užkapot, kitam namus užsmardinti žarniniais vėdarais. Visgi burgerius lietuviškais taukais sunkiai pakeisi, tad įdomiau paveizėti, kaip gi kultūriniai dalykėliai tėviškėlėj linguoja.

Kuris laikas ypač garsiai plaikstėsi trys veikėjai, pasidabinę keistoku humoro jausmu. „Liūdni slibinai“, teatralai berods. Vaipėsi, staipėsi, „ralio ralio karvytis“ šūkaliojo ir ką čia sumeluosi – man patiko. Visgi praeitą savaitgalį „kultūrinuosi“ televiziniais penkiasdešimtmečių šou ir stebiu kaip Dominykas Vaitiekūnas tiesiog akyse tampa klouniados herojumi. Apsirėdęs kailiais iš tėvo komodos ir apsižergęs šluotą, neūžauga linksmina kvailių minią. Močiutės meta virbalus į šoną, seniokai keletui minučių ramybei palieka čierkiuką, snargliukės kaimietukės atsitraukia nuo barbių kasų pynimo ir žiūri. Žiūri. Žiūri. „Koks jis mielas“, „Kaip jis taip sugalvojo“, „Matei, ta šluota už jį didesnė“ … Skeryčiojasi addicted gvardija. Po cirko užkulisiuose prieina praktikantė žurnalistė, besidominti ką ant buterbrodo vakare teps Dominykas ir pati svajojanti nuoga jam jų visą lėkštę prištampuoti. Juk kitądien Dominykas eis į vakarėlį, apie kurį rašys „Žmonės“, o ji padarytų bet ką, už progą šalia pasivaipyti…

C’mon, ar kas man atsakys? Negi šiais laikais jaunuolis turi daryti šūdą, kad jį pastebėtų? Negi turi apžergęs šluotą pajacinti prieš daugiatūkstantinę auditoriją? Negi turi klausyti senų pirdylų naftalininio humoro komentarų? Ar čia jau su konkrečia persona bėdos?

nuotrauka iš 15min.ltPalik komentarą

Panašūs Naujausi

Lietuviškam mentalitetui – lietuviškas repas

Eilinį kartą įrašą pradedu atgailaudamas už ilgas tylos savaites, palikusias jus nežinioje. Kur Tomas? Primušė gal kas? Nain. Sveikas gyvas Tomas, tik labiau realiu gyvenimu užsiėmęs, o ne pro-tr [...] Plačiau»

Tik gaidys gali išduoti, kad karalius nuogas?

Žodžiu keista, bet paskutiniu metu pas jus stebiu juokingą tendenciją. Uber madinga ir protinga save laikanti andergroundo chebrytė išsikelia pseudo stabus ir šoka aplink juos ritualinius šokius. [...] Plačiau»

Mesk į didžėjų gitarą

Jou jou, madafakaz. Kažkokia nuotaika išeiginė, tai ir pagalvojau sau - o kodėl gi prieš miegą nesurentus kokio džiugaus teksto apie kokį tais džiugų reikalą. Plačiau»

Tai yra neteisingai

Jūs pažiūrėkite į tai. Jūs tik pažiūrėkite. A-trak ir Diplo almighty. Plačiau» su Skrillex. Čia kas per bajeriai? "EDM executives" visai autent [...] Plačiau»

Mano metai, Tomo metai

Kadangi hipsterių era baigėsi 2010 ir dabar teliko „pouzeriai“ neišmanantys interneto subtilybių ir paskirties, koreliuojantys „dubstepą“ su ateitimi (nors jis užtikrintai blunka) - esame pasmerk [...] Plačiau»

Pravdos bybiokų apdovanojimai ’11

Labai atsiprašau, kad pastaruoju metu buvau kažkoks pasivedęs ir visai užmiršau paliesti hipsteriams opias problemas. Matot, kaip ironiška - aš pats būdamas širdy hipsteris, hipsteriams protpisau [...] Plačiau»

Erotiška pamokėlė vienišiems namų tyloje (video)

What's wrong with you people? Po kambarį slankioja koks tai forever alone lietuviškas atitikmuo - Mantas. Blevyzgoja, kad turi dahuja draugų, bet grįžęs namo jaučiasi vienišas. Plačiau»

Vilniaus klubai čiulpia

O gi nepatikėsit, kas vyksta. Satta gimtadienį savo chatoj atšventė ir myžčioja visi Vilniaus hipsteriai dabar. Ei, prieš Sattą nieko neturiu. Jau minėjau kažkada. Gerai visai ten. Gerai, jei lyg [...] Plačiau»

Jaunimo pasaulyje

Chėbra, susiimkit. Dubsteb, swag, illest, hellaflush/stellaflush, stanceworks ir canibeat lifestailai jau visiem nusibodo ir oficialiai mirė. Plačiau [...] Plačiau»