Trys neįdomios „Pop muzikos dietos“ dienos (video)

Publikuota: 2010 Gruodžio 13

Mino Vytenis.JPG Penktadienį bandžiau klausyti „Russkoje Radio“, bet labai jau sunkiai diena ėjo su tokia muzika. Galiausiai beveik visam savaitgaliui atjungiau visus įmanomus muzikos šaltinius ir bėgau nuo persekiojančios „Pop Dietos“. Atvirai kalbant, kokio mėnesio tikrai neištverčiau, gruodžio 15 laukiu kaip išganymo.

Nors paskutinės dienos dienoraščio užrašams tikrai neįdomios, visgi sausai jos nepraėjo. Tarkim minėtame radijo eteryje išgirdau dainą, kuri nors ir dvelkia pop muzika, bet agresyviai ausų nedrasko. Taip, kad sukau šią lyrišką, super lengvo rap’o prisotintą baladę, bent keletą kartų.

Banderas – Ne pod etim solncem

Man ši daina tokia ale iš kokio tai vietinio serialo. Jau net įsivaizduoju kaip kiekvienos serijos pabaigoje uždainuoja švelniabalsė mergaitė, o vaizdas toks neva skaudus arba labai neaiškus. Viskas taip, kad jau dabar imi laukti rytojaus, dėl naujos serijos.

Taip pat buvo krūvelė seno rusiško pop’so. Na „Вирус“ ir viskas kas panašu į juos. Pirmadienį toliau klausysiu rusiškos muzikos tai rasiu gal ir geresnių perliukų.

Вирус – Ты меня не ищи

Be visų aukščiau minėtų gėrybių, „skanesnis“ pop’so kąsnis manęs tykojo viename iš „Radio Centro“ vaizdo klipų. Geriausiai situaciją įvardins keletas komentarų iš youtube: „ir kaip jam nesalta ziema su tokiais marskineliais?“, „ryškiai ryškiai ryškiai…oooo ooo. Tai čia penkiametis gali tokį tekstą sukurt“. Nuo savęs nieko pridurti nebeturiu, tad siūlau dėl bendro išprusimo pažiūrėti bent vieną minutę.

Mino – “Ryškiai, ryškiai” ir “Bella Hey”

„Pop dietos“ kalendorius

1111111111

111111

nuotrauka iš rc.lt

Šis straipsnis parašytas:

Aivaras Ventis - viso įrašų 384, publikuotų shilta.lt.


Susisiekti su autoriumi

Facebook komentarai:

2 Komentarai šiam straipsniui

  1. 3in4 sako:

    Taip ir nesupratau, kas čia atvijo Enriką šitam kniaukliui grot… Norėjau juoktis, bet tada pasidarė graudu. Ir apie kokį grožį čia išvis eina kalba…

  2. V. sako:

    gal įsidarbino Radiocentre :D , o ką ir muzinkantms valgyti reikia.

Palik komentarą