-->

U.Skonsmanaitę su „likimo seserimis“ už pulto suvedė meilė nakčiai

Susipažinkite, ji – Ugnė Šantažas. Nuo šiol naktimis Ugnė Skonsmanaitė į save kreiptis prašo būtent taip. Su dar dviejų efektingų pseudonimų savininkėmis – Aušrine Deficitu ir Ugne Indėne – ji sostinės klubinėtojus kviečia į naktinį pasimatymą klube „Opium“.

Trijų drąsiai juodų merginų vakaro pavadinimas – „Sisters of Night“. „Juk naktis – geriausias metų laikas“, – sako potraukio melomanijai neslepianti televizijos laidų vedėja, spalio 27-ąją, šeštadienį, atsiduosianti didžėjaus amatui. Su draugėmis ją suvedė ir panašus muzikinis skonis ir naktų leidimo būdas.

Naujasis Ugnės pseudonimas – joks atsitiktinumas, ir jo istorija jau duoda suprasti, kas klube „Opium“ dėsis šeštadienį. „Po vakarėlio su manimi visuomet atsiranda kompromituojančios medžiagos apie kitus asmenis“, – įspėja kiekvieną laisvą vakarą DJ techniką šiuo metu tobulinanti mergina.

Kodėl antroji „Sisters of Night“ Ugnė vadinama Indėne? Užteks ją pamatyti, ir klausimų daugiau nebekils. Ši mergina – laisva gamtos dukra, puikiai besijaučianti betono džiunglėse ir taip pat gerai žinanti, kuo atlikėjas A skiriasi nuo atlikėjo B.

Deficito slapyvardis tuo tarpu plakatuose įrašinėjamas jau ne pirmus metus. Muzikalių draugų rate augusi Aušrinė sugeba į vakarėlių grojaraščius įtraukti išties retus, galima sakyti – deficitinius kūrinius, be to, nepiktnaudžiauja dažnais pasirodymais už pulto. Ir jei dvi Ugnės vakarėlį užkaitins iki degimo taško, Aušrinė atkakliausius palydės į ryto aušrą.

Spalio 27-oji – pirmoji „Sisters of Night“ naktis tik laiptus atvėrusiame antrajame „Opium“ aukšte, tuo pačiu ir pirmasis trijų „likimo seserų“ renginys drauge. Tad šokių aikštelėje jos nori matyti visus, taip pat negalinčius be nakties, pasiryžusius susilieti su tamsa, pamiršti save ir didžėjoms paaukoti paskutines jėgas.

nuotrauka ir informacija – opiumclub.lt

Facebook komentarai:

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Mario Basanov albumo pristatymas – madingiausiuose didžiųjų Lietuvos miestų klubuose (audio)

Užimčiausias šalies prodiuseris Mario Basanov garbingoje vietoje jau pasidėjo savo debiutinio albumo „Journey“ kopiją. Britų kompanijos „Needwant“ išleistame darbe – ir visame pasaulyje žinomi kū [...] Plačiau»

„Morbid Angel“ ruošiasi išjudinti lietuvišką žiemą (video)

Vos tik Lietuvą aplankys kalendorinė žiema, sunkiosios muzikos klausytojus žada išjudinti net keturios gigantiško metalinio turo grupės – „Kreator“, „Morbid Angel“, „Nile“ ir „Fueled By Fire“. In [...] Plačiau»

Apkeliavę Senąjį žemyną muzikantai iš Japonijos dalinsis įspūdžiais su lietuviais (audio)

Jau šį penktadienį Vilniaus klube „Soul Box“ vyks projektas „nowJapan: Kidsuke“ - vienas paskutinių turo koncertų, pristatantis muzikinę kolaboraciją tarp japono Daisuke Tanabe ir brito Kidkanevi [...] Plačiau»

Metalinis „Nile“ ir „Fueled By Fire“ desantas kartu su „Kreator“ ir „Morbid Angel“ (video)

Vilniaus „Forum Palace“ scenoje gruodžio 5 dieną siautės net keturios sunkiosios muzikos grupės. Kartu su pagrindinėmis turo grupėmis-headlaineriais „Kreator“ ir „Morbid Angel“ koja kojon po Euro [...] Plačiau»

Electropop diva Ellie Goulding tars „Labas vakaras, Lietuva“ (video)

Didžiosios Britanijos ir viso pasaulio praeitų metų atradimas – electropop diva Ellie Goulding – į savo gastroles įtraukė ir Lietuvą. Balandžio 18 d. viena sparčiausiai populiarėjančių šių dienų [...] Plačiau»

J. Viewz: kiekvienas mūsų koncertas – naujas dar neskaitytos knygos puslapis

Ateinantį šeštadienį sostinėje įvyks Bruklino kolektyvo „J. Viewz“ pasirodymas. Vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Šiaurės ir Rytų Europoje grupės koncertas, regis, jau dabar kelia [...] Plačiau»

„Soul Box“ lapkričio programoje – muzikinė kelionė su svečiais iš Japonijos (video)

Japonija, kitaip vadinama tekančios saulės šalimi, ko gero viena iš tolimiausių vietų nuo Lietuvos, iš kur į Lietuvą koncertuoti atvyksta pasauliniu lygiu pripažinti elektroninės muzikos atlikėja [...] Plačiau»

E. Jennings prieš Fergie projektą prisimena susitikimą su „Black Eyed Peas“ (video)

Po ilgo laiko, jau šį penktadienį, menų fabrike „Loftas“ įvyks specialus „Tabami“ projektas „Tabami goes Fergie“ kartu su Erica Jennings, Victoru Diavara, Viliumi Alesiumi ir visu gyvai grojančiu [...] Plačiau»

Ieva Narkutė mini įrašinėjamą albumą ir artimiausius koncertus (audio)

Su kūriniu „Raudoni vakarai“ išpopuliarėjusi dainininkė Ieva Narkutė ruošiasi paskutiniams metų koncertams, kuriuose skambės ir keletas visiškai naujų kūrinių iš jau pradėto įrašinėti debiutinio [...] Plačiau»